0 oy
856 göst.
Aile kategorisinde (765 puan) tarafından
Kizlar kaynanam çok kötu  kayinpederim bir sene önce kendini asarak öldürdü kaynanam kaldırdı dedi kibana sen kayınpederinin sözünü dinliyosun o senin kocan dedi adam kendini astı eşim askerdeydi bende babamı aradım beni eve götürdü üç ay kaldım eşim askerden geldi evimi ayırdım ama kaynanam yine aynı konuşmuyorum onunla ama bir sorun olsa bişey olsa eşim hemen annesini de karistiriyo neyse dün akşam kızımı acile götürdüm gorumcemin arabası var onunla götürmek istemedim konusmadigim için ambulansı aradım sonra eşim beni aradı kızdı falan neyse onların arabasıyla götürdüm kaynanam eşimi aramış niye bizim arabayla goturmuyo ambulansı arıyor falan demiş kızmış ona başka seylerde var. Tabi oda beni aradı bana kiziyo dedim benim derdim bu değil kapa falan bu akşam da beni aradı dedim aileni karıştırma benim islerime oda sen kızımıza dua et ben seni geri getirmezdim bosardim sen kimsin benim paramı yiyosun benim aileme laf ediyosun falan aileme bile küfretti bende ağladım konuşamadım telefonu yüzüme kapadım tekrar tekrar aradı açmadım ne yapicam kizlar akıl verin bana ya bıktım artık 

11 Cevaplar

+2 oy
(119,990 puan) tarafından
Çuuuuş yaaa rabbime buyuk konusmayimda bana oyle diyen kadinin ogluyla evli kalamam ben cinnet geciririrm  iyi sabir var semde
(765 puan) tarafından
Sabirmidir bilmiyorum
-Reklam-
+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Valla o lafı sana ettiğinde kocan olacak adam bişey demediyse zaten o adamdan hayır gelmez.. 
(765 puan) tarafından
Hiç bişey demedi çok korkuyor annesinden
+1 oy
tarafından
Erkek milleti der bacım ama olan kayınbabana olmuş
(2,244 puan) tarafından
Aynen öyle Allah rahmet eylesin +++
(765 puan) tarafından
O kadar çok severdi ki beni bende kayinbabami severdim ona iyi davranirdim kaynanam hep kiskaniyordu bı gün eşime demiski ya bana da iyi davransın yada kayinpederine iyi davranmasin
(2,244 puan) tarafından
Hoşuna gitmeli bence grur duymalı gelinim kızım gibi ne güzel anlaşıyorlar diye düşünmeli kalbi fesat olan kaynanana ne kadar iyi davransan da bir bahane bulurdu zaten canım
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun 
(765 puan) tarafından
Amin ...
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Inanamadim allah yardimcin olsun insallah
(765 puan) tarafından
Amin..
(1,808 puan) tarafından
Ailen arkandami destek oluolar mi sana
(765 puan) tarafından
Arkamdalar evet
(6,047 puan) tarafından
Ailen arkandaysa durma canım.
0 oy
tarafından
Cnmm Allah yardımcın olsun ne denir ki şimdi bilemedim valla
tarafından
Cnm bozmak kolay ama sonrasında nasıl yapacan ailen arkanda durur mu yada kendi ayakların üstünde durabilir misin
(765 puan) tarafından
Ailem arkamda canım bı lise diplomamı da alsam tamamdir
tarafından
Cnm sen sadece kalbinin sesini dinle olur mu düşün kendine eğer bosanirsan nasıl bı yol izlicegini neler yapabileceğini düşün bide boşanmadan neler olacağını belki beni kınıcaksiniz ama erkeklerde arada kalıyo benim kocam da öyleydi yemin ederim 3 yıl gram huzur yoktu vallahi eşim ailesi yüzünden beni aldattı düşün yani bana ne dedi biliyomsn ailemin yüzünden çünkü dolduruyorlar geliyorum sana patliyorum dedi şimdi hepsinin gerçek yüzünü gördü ya bana dedi ki vallahi sen olmazsan kahrını kimse çekmez rezil olurdum şuan şükür kocam artık onları dinlemiyo ve bana nasıl davranmak istiyosn öyle yap diyo ve şimdi iyiyiz
(765 puan) tarafından
Benimkisi de beni aldattı ya gece uyurdum birde kaynanamın sesine uyandırdım gece gece kocamı arayıp beni kötülüyordu ya
tarafından
Sen kaynanani al karşına konuş ben öyle yaptım birdaha benim hayatıma mudahele ederseniz oglunuzun beni aldatmasıni herkese soylerim rezil ederim sizi insan içine cikamazsnz dedm kizlarinida sustur dedim ki kayınbaba falan Hatri sayılır insan düşün kaynana çıt diyemedi
0 oy
(386 puan) tarafından

bu adamdan anası olacak o imansızdan da acil kurtul derim kaç bacım kaç :woot:

(765 puan) tarafından
Eninde sonunda öyle olcak zaten
0 oy
tarafından
Yanlış anlamadım demi seni kayınpeder ile yakıştırmis 
(765 puan) tarafından
Doğru canim
0 oy
(689 puan) tarafından
Bosan demek haddim degol ama ben olsam boyle bir adamla evli kalmazdim cunku sinir aninda soylenen seyler icten olan dusunceler bir insan kavga ederken kiymetini ayarini meydana koyar calisma imkanin varsa ailende arkanda duruyorsa bi gozden gecir evliligini yurumesimi iyi gelecek bosanmak mi?
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın o kaynanamı kocan da tam bı ***** hâlâ annesinin lafına gidiyo 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben olsam o kadını kesin oldururum neyse sen sakın ol esını doldurmuş belli kocana anlat ewe gelince sakın sakın hee hala horozlanırsa senlemı ugrascm de zorlamı al dedım benı de gec yuzune bile bkma anasını dınlıcekse anasının evine posta 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 496 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayan (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 456 göst.
1 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Aydagul (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 753 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde Anneadayi652 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.