0 oy
910 göst.
Diğer kategorisinde (1,113 puan) tarafından
4 aylik sutlu pirinclu mamayi yapip buzdolabina kiysam ilitip versem bir kac saat sonra bozulur mu acaba bebeklerin ani aglamasi olunca yapamiyorum vakit vermiyorlar yapan var mi

7 Cevaplar

0 oy
(25,223 puan) tarafından
Hsyır olmaz öyle canım 
(1,113 puan) tarafından
Anladım taze olmali yani
(25,223 puan) tarafından
Evet. İstersen termosta ılık su bulundur her zaman hemen yaparsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mamalar genelde 1 saat içinde tüketilmeli cnm 
(1,113 puan) tarafından
Tamm canim tesekkur ederim
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Olmaz onlar tek olgunluk yani yaptığın an vermen gerekiyor
(1,113 puan) tarafından
Tamm canim saol
0 oy
(14,079 puan) tarafından
O mamalar zaten hemen hazırlanıyor bide yapıp saklamak doğru değil hemen verilmesi lazım yoksa bozuluyor
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Ketil yada termos kullanabilirsin ılık sıcak suyun hazır olur canım 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Sen termosta suyunu hazır tut kolay olur inşallah ikizz mi
(1,113 puan) tarafından
Oyle yapcam canim evet ikiz biri aglayonca digeri dah beter agliyor hep devam sütü veriyorum degisik tad olsun diye gunde 1 2 kere bikac kasik vereyim diyorum ama firsat yokki yapmaya
(5,721 puan) tarafından
Allah yardım etsin bacım eşim gececiydi nöbette beklerdim birini kucağımda birini koltukta aynı anda biberonu verirdim. Hepsi geçiyor yorucu ama güzel. Benimkiler 5oldu.esiniz ilgilenmiyormu
(1,113 puan) tarafından
Tesekkur ederim Allah bagislasin insaalah saglikla gecircez buyuycekler zor tabii ama napalim iyi olsunlar yeter esim ilgileniyor ama cokda evde olmuyor sabah gidip aksam geliyor
(5,721 puan) tarafından
Evet eşler öyle benim eşimde Allah razı olsun gece bile baktı ise gidicem demedi ama vardiyeli çalışıyor diye tek çok kaldım kendim büyüttüm annem , Dört ay kaldı snra gitti Ramazan'a denk geliyodu babam yemek yapmayı falan bilmez dedm basının çaresine Bakcaksn mecbur sonra alışıyorsun
0 oy
tarafından
Kıyamam ya Allah yardımcın olsun arkadaşımin da ikizleri vardı aynı anda bir eliyle birine bir edliyle diğerine veriyordu ... 
(1,113 puan) tarafından
:) oluyor oyle canim ya tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 199 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 121 göst.
31 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 534 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Oğlum bitanem (23 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı