0 oy
139 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhabalar arkadaşlar bir konuda danışmak istiyorum Nisan 2020 doğum yaptım oğluma doktoruma en son kontrolume gittiğimde spiral takalım dedi bende korktuğum İcin 3 aylık koruma iğneleri yaptırdım fakat taşınma işlerimiz cıkınca oğlumla ilgilenmekyen 2 hafta geciktirtim en son 1 Aralık 2020 adet oldum normalde 1 ocak 2021 olmam gerekirdi 29 oldu hala olamadım ayın cıkmasına 2 gun kaldı şu aralar sezeryan yerim hafif bıcak sokuyor genleşiyor sanki pamuksu sıvı geliyor sizce normal midir 

3 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
1 seneye kadar düzensizlik oluyor bi test yap en iyisi 
(2 puan) tarafından
Şu ana kadar pek duzensizliğim olmadı canım bende onu düşündüm ama oğlum 2 aylıkken başladı her ay düzenliydi bende oo yuzden şaşırdım sizlere danışmak istedim
-Reklam-
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Bi kaç gün gecikme normal ama sezeryan yerini dr göster bence 
(2 puan) tarafından
28 gun gecikti canım olmazsa dediğin gibi yapıcam canım pazartesi randevu alıyım
(14,080 puan) tarafından
Işte dedim ya bi kac gün normal gerisi normal değil dr sor en iyisi
0 oy
tarafından
28 gün gecikmiş ve sen test yapmadan nasıl durdun helal valla
(2 puan) tarafından
Valla oglum 9 aylık ama cok zıpır duvarlara tırmanıyor resmen hic aklıma bile gelmedi telefonuma bildirim geldi 28 gecikti deyince bende Bi korku oluştu
tarafından
Yavrun küçük inşallah korktuğun başına gelmez.  Hemen test yaptır
(2 puan) tarafından
İnşallah canım 23 yaşındayım nasıl yaparım ederim bilmiyorum ilk cocugumu cok isteyerek dileyerek rabbim den istedim cok seviyordum cocukları rabbim de verdi nasip etti ikinciyi düşünmedim bile bilmiyorum yani

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
15 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde unzile98 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 6burcin-6 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.

381,211 soru

11,412,313 cevap

34,956 kullanıcı

...