0 oy
453 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar kaynanam besik aldi aksam esim geldi isten oturyorduk dediki besik nasil oda iyi oglum dedi esim dediki salaniyomu besik oda dediki salaniyo ama ben salamya alistirmiycam benim cocugum o bide ilk cocugum ne bilim.  Kaynanam diyo salamaya alistirmicam
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

16 Cevaplar

+4 oy
(1,908 puan) tarafından
Eeee sonucccc Allah aşkına.yazdijtan sonra su postları önce okuyup öyle paylaşın hicbisey anlasiilmiyo
(416 puan) tarafından
Kaynanasi sallamaya alıştırmak istemiyormuş kız da alıştırmak istiyormuş:D
(1,908 puan) tarafından
Tşk ediyorum canm benim tercümanlık yaptığın icin
(416 puan) tarafından
Ben de altta yazmis da oyle anladim dhsjjs
(1,908 puan) tarafından
:)))))9
-Reklam-
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Hicbirsey anlamadım 
(319 puan) tarafından
Kuzum kaynana dahil kimim ne demis diye duyarsan ohooooo cok uzulursun bak diyim. Kapa kulaklarini he he de gec. Tabiki senin bebegin. Sallanmadan uyumucaksa sallayacasin tabiki. Misal ben de sallamicam dedim bi sure sonra zorunda kaldim. Millet oyle yap boyle yap dedi deniyim dedim ama kendi yontemimi kendim buldum. Sen hiç  takma kafana. Bebis dogmadi sanirim. Hamileligini zehir etme kendine
(1,908 puan) tarafından
Söz hakkı diye bişey yok canm oda büyük senin iyiliğini istiyo aslında bencede sallamaya alıştırma tabi çocuğun durumuna bağlı bu bende öyle diyordum ama tabiki olmadı
(12,861 puan) tarafından
Bulem sallamaya alıştırmak hiç iyi bir şey değil oğlum 5 gibi uyandı saat 8.30 oldu hala sallıyorum kayınvalden seni düşünmüş
(1 puan) tarafından
Ya korkuyorum kariscak diye buyutmeme
(1 puan) tarafından
Kuzum ya sanki kendi cocugu gibi bahsediyo bir yasiyoruz benim annem de babam da yok üzülüyorum
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Korkma her cocuk sallanmaya alışıyor kötü bişey değil 
(1 puan) tarafından
Hayir kaynanam diyo salamya alistirmicam
(14,079 puan) tarafından
Anlatım şeklinden yanlış anladım kız düzelt istersen
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Ya ama ne güzel almis dusunmus bak canim hani dert etme kendine :)
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Korkmak ne alaka?
(6,136 puan) tarafından
Kaynanası sallama diyor gelin bebek benim karismasin diyor
(3,156 puan) tarafından
Tamam da bunun neresinden korkmuş ki acaba kaynanadan mı?değişik geldi biraz :)
0 oy
tarafından
Sallansn  canım sende sallamazsn korkma korkulacak birşey yokki
(6,136 puan) tarafından
Kaynanası sallamıyor gelin sallamak istiyor yani bana karışmasın kaynanam diyor
0 oy
tarafından
Hiç korkma beşik bazen hayat kurtaran bsi oluyor. Tabiki tercih senin ama bebekler kendi tarzını kendi seçebiliyor bazen
0 oy
tarafından
Ay ben salliyom bebek isteyince öyle bir salliyosunki
(1 puan) tarafından
Bende salicam da kaynanam diyo onanne
tarafından
Aynı evdemi yaşıyorsunuz
0 oy
tarafından
Valla cnm eğer aynı evde kaliyosaniz sen napsan da bu kaynanalar bildiğinden sasmiyo 
(1 puan) tarafından
Ciddimisin ya salamak istiyorum ben cocugumu sanane yani
0 oy
(2,747 puan) tarafından
Sallanan ölmüyo korkma giz☺️☺️
(1 puan) tarafından
Kaynanam diyo salamaya alistirmicam o benim ben salicam belki
(57 puan) tarafından
Vallahi kaynananız haklı. Bebek salmak çok iyi bişey mi? Bu konuda ona hak verip öncelikle sallamamayı deneyin. Duruma göre hareket edersinz
(2,747 puan) tarafından
Ay sallama sallama hic iyi degil varsin oyle olsun benim kaynanamda sallicam diye ölüyo ben sallamak istemiyorum  ben konuyu yanlis anlamışım  ilkten
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Bencede sallama canım uyku saati gelince emzir koy beşiğe uyusun kendi umarım öyle alıştırırsın
0 oy
(416 puan) tarafından
Niye korkuyorsun kiz :D
(1 puan) tarafından
Diyoki salamaya alistirmicam ama o benim cocugum
(416 puan) tarafından
He de geç bildiğini yap yine
0 oy
(806 puan) tarafından
İstediğin kadar alıştırmicam de elbet birgün sallayacaksin bizde dedik ama olmuyor öyle çocuk yokken hikaye hepsi kandırma kendini boşuna. Ayrıca kadın düşünmüş almış sallanmayan alsa eminim o dert olurdu bu kez de. Bazen çok boş postlar açıyorsunuz malesef... Allah başka dert vermesin ya ne diyim ki 
(319 puan) tarafından
Yok kiz kaynanasi demis sallamaya alisyirmicam diye. O da benim cocugum hakkinda karar verio dio
(806 puan) tarafından
Kız Allah aşkına nasıl yazmış baksana sanki biri uykudan kaldırmış zorla yazdırmış nasıl bir yazım şeklidir doğru anlamak mümkün mü bacım sen de demesen yani hiç.
0 oy
tarafından
Kaynanalarınızın her dediği size batar olmuş 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ister sallarım Ister sallamam yanı deseydin aaa anne kendı cocuguna aldın herlde askım bak senı sallamaya alıştır mıcak dıye cok buluyorsa kendı doyursun bırtane onu alıştırmasın 
0 oy
(57 puan) tarafından
Çok güzel saçmalamışsınız :) :) 

İlgili bir soru bulunamadı

380,961 soru

11,405,332 cevap

34,943 kullanıcı

...