0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (1,475 puan) tarafından
Suanda en çok ne zorluyo sizi ve bu zorluğu yasadgnz halde şükür buda geçer diyomusunz ben herseye sukrediyorum kavga bile olsa evde buda olucakmis şükür bunuda gördük geçirdik diyorum arkdsimlarm bna kazık attiklari halde yine şükür ettm çünkü nasıl insan olduklarni gördüm 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ennn cok hastaneye istesem gidemiorum marketi istesem gidemiyorum koydeyiz bise eksik olsa yada saglik soz konusu olsa herkes kosup giderken ben elli kere dusunuyorum gitsem mi araba gelirmi vs diue. Ama halime biiin sukur diyorum buda gecer diyorum :)
(1,475 puan) tarafından
Sabir cnm sabir
tarafından
Aynen iyle :)
-Reklam-
+1 oy
(6,202 puan) tarafından
Valla beni şuan Corona zorluyor mahkum gibi evdeyiz
(1,475 puan) tarafından
Buda gecicek
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Allah şükrünü arttirsin. Ben uyuyorum görüşürüz =))
(1,475 puan) tarafından
Iyi uykular
(5,406 puan) tarafından
Uyandım =)))
0 oy
(1,808 puan) tarafından

Sezen abla bosuna beste yapmamış geçer geçer buda geçer die:)

(1,475 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(979 puan) tarafından
Beni ailemin özlemi zorluyor bu ara
(1,475 puan) tarafından
Benimkilerde 14 saat uzaklikta sene 1 goruyom ama ben 3 cocukla zorlaniyom tek basma bakiyom esm işe gidip geliyo yine şükür sagliklar diyorum
(979 puan) tarafından
Teşekkür ederim size de zor oluyordur.
0 oy
(5,220 puan) tarafından

beni hiçbişe zorlamıyo heralde yaa gamsızım ben dünya yansa umrumsa değil az daha uyuyayım :D

(1,475 puan) tarafından
Yatağı sogutma
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Yaşadığımız yer zorluyor şükür işimiz gücümüz var ama alternatif yok hep aynı şeyler falan 
(1,475 puan) tarafından
Rabbim dha kotusunden korusun
(3,821 puan) tarafından
Amin canım inşallah herşey iyi hoş ya 7 ay kış yaşamak zor oluyor ☺️
(1,475 puan) tarafından
Hersey allhtan cnm allh istese 12ay kış yaşatır herşeyden ders çıkartmak lazm diye dusnuyom ben
0 oy
tarafından

Sukur etmeyeceksin canim sukur ettikce daha cok artar derdin kotu seylere hamd edeceksin iyi seylere sukur diyeceksin.

Mesela ben bunca kavga hakaret asagilanma olmasina ragmen oturmak zorundayim evimde bu beni cok zorluyo:(

(1,475 puan) tarafından
Ah cocuklar anayin boynunu bukuyo
tarafından
Aynen oyle ilerde hic birsey anlamadan bilmeden bizi gercekten sevseydin cekerdin diyecekler eminim
(1,475 puan) tarafından
Bende oğlum bna düşman olmasın benle buyusn diye cektm aldm ellernden bu esimi babası kabul etti 2yasndan beri bakiyo esm ama ileride babami gorcem tanicam derse bize cok koyar bak büyüt gitsn
tarafından
İmtihanbdunyasi cektikce kazanacagiz insaAllah
(1,475 puan) tarafından
Insallh cnm insallh
0 oy
tarafından
Şuan beni en çok zorlayan gerçekten hiç uyumayan kızım uykszluktan kafayı yemek üzereyim 2-3 saat aralıklı uyumak istiyorum 7.5 aydır uyumuyorrrrrrrrrrrr asirii yorldm kalmadı halim 5 yaşında bir kızım daha var üstüne bide ev işi su bu ayağım takalip yere düşsem olduğum yerde uyurum kalkmam o dercdym 
(1,475 puan) tarafından
Gercek bakardm kiz benimkilerle oyun oynardilar sende uyurdun
tarafından
Oyy canım benm Allah razı olsun düşünüp söylemin bile yeterli babasinda bile durmuyor ki benm sıpa ne varsa bende illaa hep bende oluck
(1,475 puan) tarafından
Bi laf var seytan tuyumu var sende diye o olay bende var seni gormicek diyerleri oynarken onlarla oynasin diye oldgu yerde bakrdi
tarafından
Ne güzel aradigim arkadaş :D benm cevrmdkiler durmuyor bu ağlıyor diye beş dk sonra geri benm oldgm odaya getiriyorlar
(1,475 puan) tarafından
Öyle şeymi olur ben cok çocuk baktm oyuzden cocuklarda zorlanmıyorum ben arkdsimin kızı var 13 yasnda annesi evde iş yaptiramiyo bna gelince kiz hersey yapiyo soyluyoda sinem teyze ben seni cok seviyorum diye
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Hepsi gelip geçiyor. Şuan borc var o zorluyor inşallah gececekk 
(1,475 puan) tarafından
Insallh cnm

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 619 göst.
10 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 747 göst.
25 Ekim 2018 Aile kategorisinde Nurun (32 puan) tarafından soruldu