0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
bu aralar uyku düzeni berbat sabahın 5inde uyuyor saat öğlen 3e kadar uyuyor tabi 4-5 kere uyanıyor emiyor geri uyuyor bu uyku arasında 

gün içindede uyuyor 2-3 saat

sorum şu gün içinde mecbur uyutuyorum yoksa çok huysuz oluyor sabah 11 gibi uyandırsam o saate kadar uyutmasam düzeni olurmu yada ne yapiyim yardım edin bana ya :(

4 Cevaplar

0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bence her gün yarım saat erken uyandır bu taktik işe yarar öyle öyle saati istediğin saate çek sanırım 3 saatte bir 1 saat uyuması lazım ona göre yavaş bir düzen kur 
tarafından
öyle yapıcam canım erkenden uyandırcam benimde düzenim bozuldu valla ya
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Bizimkine fayda etmedi hiç bir şey sen bi dene istersen hatta daha erken kaldır bir kaç gün aynı şekilde yap inşallah düzelir 
tarafından
aynen canım inşallah
0 oy
(372 puan) tarafından
Canım önce gece gündüz ayrımı yap mutlaka sabah uyutma son raddeye kadar beraber pencere falan açın akşam olunca üstünü değiştirin gerekirse duş aldır babaya iyi geceler öpücüğü eve iyi geceler deyip ışığı kapatıp uyutmaya deneyin
tarafından
gündüz uyumasa çok huysuz oluyor şimdi gece 5te yatıcak gene ama sabah uyandırıcam erkenden
(372 puan) tarafından
Bencede canım bırak huysuz olsun al dışarı çık seni perişan eder böyle de geceyi gündüz gibi yaşıyor
0 oy
tarafından
Gündüz uzun uyuyup geceleri çok geç uyuyordu çözümü akşam üstü uyuduğunda yarım saat tek uyumasina izin verdim bilerek ses çıkardım uyansın diye bı kaç gündür öyle gidiyoruz bakalım alışacak inşallah yoksa 3te uyuyorduk kaç gündür
tarafından
inşallah bende bir çözüm bulurum
tarafından
İnşallah mahfoldum bı aydır uykusuzluktan

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
0 oy
1 cevap 43 göst.
0 oy
3 cevap 111 göst.
0 oy