0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (332 puan) tarafından
12 aylık olucak bidahaki cumartesi geç kaldım uyku düzenini yapmakta ama yinede elimden geleni yapıyorum uykusu bi iyi bi kötü diş döneminde üstten dişinide çıkardi karninida doyuruyorum banyosunu yaptiriyorum yatak yeri iyi neden sürekli kalkiyor mesela dün sabah düzene basladim dun aksam 8 de uykusu gekdi uyuttum yerine koydum yarım saat sonra sesini duydum yalandan emdi geri uykuya devam etti bi bucuk saat sonra yine kalkti yalandan emdi yine devam etti uykuya ama bi saatte bi kalkti bende erken uyudu diye sevinmistim uyumasinda sıkınti yok sadece artık uyuduktan sonra sürekli geri kalkmasi deliksiz uykuya gecmiyor ilk cocugum cok uykusuzum ne yapcagimi bilmiyorum bana yardimci olurmusunuz bu konuda ;(

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Havalar çok sıcak belki ondan da uyuyamiyordur ya da acikiyordur uyumadan önce çorba icir karnı doymuyordur memeye güvenip yemek yemezse önce çorba sonra meme diye şöyle düzelir akşamda dokuz gibi yatır sabah çok mu erken kalkıyor 
(332 puan) tarafından
sabah kendisi kalkti 8 de dün aksam 8 de yatirdim bu sabahda 8 de kalkti gundüz iki uyku yaptiriyorum
-Reklam-
0 oy
(4,115 puan) tarafından
Benimki de  suan 14 aykik.  Yasindan beri boyle zirt birt kalkio . Her yontemi deniyorum gunduz uyku suresini azalttmaya cakisiyorm iki uyku uyuyo  15 dk bi uykusundan 20 dk bi uykusundan erken uyandirmaya calisiyorum bakalim. Sanirim geceki uykusundan caliyor gunduz uykuda oldugu toplam sure. Bi sure de biyle deniyim bakalim 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Havalar etkiliyor. Birde memeyi kesince tam anlamıyla uyumayı öğreniyor kimi bebek. Benim kızım memeyi kesince başladı düzgün uyumaya. Bazen 4 saat bile uyuduğu oluyor öğlen uykusunu. Geceleri de 1 kere falan uyanıyor anne gel diyor yanına gidiyorum hemen dalıyor. Dişte biz etkilenmedik hiç ama zor oluyor. Köpek dişler ve azılar mahvetmişti bizi. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
0 oy
3 cevap 108 göst.
0 oy
3 cevap 118 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,734 soru