0 oy
586 göst.
Aile kategorisinde tarafından

1 buçuk yıllık evliyiz köylerimiz yakın 3 bayram memlekette bulunduk bayram önceki günler ve 1. Gün eşimin evinde kaldık 2. Gün kendi annemlere gidip kaldık normalde gitmemizde de annemlere uğrasak da eşimlerde kaldık. Gelin olan evin kızı oluyomuş o kalması gerekiyormuş ilk gün sizin fikriniz yorumunuz nedir:)

26 Cevaplar

0 oy
(16,275 puan) tarafından
Kendi evimde kalıyorum.
tarafından
Ohh miss :)
-Reklam-
0 oy
(806 puan) tarafından
Önce kaynanaya gidiyorduk sonra anneme giderdik.annem artık benimle yaşıyor.  Falan fistan. Ama bu sene hepsine çok sinirliyim hiç sanmıyorum gideceğimizi eşimle anneside konuşmuyor zaten. Akraba ziyaretlerine son vercez bu gidişle lanet hepsi 
(806 puan) tarafından
Lanet okumuyorum da canım biktirdilar ya bizi bir kendi halimize salsalar keşke insanı evlendiğine pişman eden cinsten akrabaları var eşimin. Yemin ederim bıktık
tarafından
Allah yardımcın olsun da takma onlara olan bisey olmaz olan sana olur oluyo hatta kızıp üzülüyon siz iyi olun boşver onları
(806 puan) tarafından
Gerçekten de öyle oldu çok hastalık yaşadım.mesela en son kalp krizi geçirdim malesef. Kimseye bişey olmadı herkes yine aynı devam ediyor dediğin gibi yani haklısın canım
tarafından
Aa geçmiş olsun canım Allah çocuklarına bağışlasın
(806 puan) tarafından
Amin cümlemizinkini canım benim çok sağol
0 oy
(15 puan) tarafından
Her bayram Arefe anneme giderim 2 gün kalır kayinvalideme geçerim annem yalnız olduğu icin 
tarafından
Iyi yapıyosun yanlız hissetmesin diğer tarafta anlayış göstersin
(15 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(13,239 puan) tarafından
İlk gün kahvaltıya gideriz kaynanama el öpmeye sonra hep beraber onun kaynanasjna gideriz :D 2 gün de eşimle biz gezeriz onlar olmadan. Kendilerince gelenek yapmışlar herkes orda toplanır ama evimizde kalırız 
tarafından
Onun kaynanası senin annen mi oluyo yoksa kaynananın kaynanası mı var:) kafam karıştı
0 oy
tarafından
Bizde kalma yok en iyisi bu aksam evimdeyim
tarafından
En güzeli:) temizliğe falan gidiyomusun peki
tarafından
Yooo kendi evimi yaptimda orasi kaldi :)
tarafından
Ne biliyim beklerler kız  :)
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Evimde kalıyorum 2ci gunu el opme oluyo ama virüs bayram bırakmadı insalarda
tarafından
Kız hiç güleceğim yoktu :D Allah da seni güldürsün
(1,475 puan) tarafından
Ama öyle hahahahaha
tarafından
Farklı bi bakış açısı ama haklısın :))
(1,475 puan) tarafından
Yani zilleri takip oynamadgmza şükür diyorum
tarafından
Allah korusun :))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 158 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 232 göst.
1 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 346 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 440 göst.
31 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Gurbetkuşuu (961 puan) tarafından soruldu

384,398 soru

11,499,894 cevap

35,151 kullanıcı

...