0 oy
345 göst.
Aile kategorisinde tarafından
2 senelik evliyim. Babam 2 buçuk saat uzakta oturuyor. Hiç bir bayram babama gidemedim bu bayram gitmek istedim. Kayınbabamdan bugün arabasını istedik günü birlik ver diye ben veremem dedi yüzümüze kapattı ki aramız iyidir. Kaynımla beraber kalıyorlar. Bir evde 2 arabaları var kaynıma dedik o da ben veremem dedi. Otobüs bileti bulamadık. Babamı aradım gelemiyorum diye ağladım birden. Babam şimdi yolda beni almaya geliyor. Babamın göz yaşıma dayanamaması beni daha kötü yaptı. Bayram günü babamı akşam akşam yola çıkardım. Keşke babama gelemiyorum diye aplamasaydım ama dayanamadım. Ayıp mı oldu sizce babama ortada kurban varken beni almaya geliyor. Eşim de sabahtan beri her yeri aradı araba bulamadı. Babası kardeşi vermedi diye zoruna gitti. Ama asıl zoruna giden eşimi ben götüremiyorum da babası geliyor oldu 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herkes baba olamıyor kıymetini bil babanin yazık ne kadar da düşünceli adam iyi eşinde sorunlu biri degilki babanla gitmene izin veriyor 
tarafından
Eşimde benimle gelecek. Sabahtan beri her yeri aradı araba bulamadı. Babası kardeşi vermedi diye zoruna gitti. Ama asıl zoruna giden eşimi ben götüremiyorum da babası bizi almaya geldi oldu
tarafından
En azından ailesinin huyunu görmüş oldu herkes baba olamıyor
-Reklam-
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Sen yabancı değilsin neden ayıp olsun gidince beraber eti halledersiniz ama kayinpederin kaynin ayıp etmiş tamam vermek zorunda değiller ama yine de ayıp olmuş 
0 oy
(774 puan) tarafından
Oy kıyamam babanın kıymetini bil canım çok şanslısın ayıp olmamıştır bu senin en doğal hakkın 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Kaynini anladim da e koskoca adam sen niye vermezsin arabani ogluna ne bicim aile oluyorsunuz genclere nasil sahip cikihorsunuz bigun onlarda yasarlar ayni durumu umarimmm 
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Benı de aglattın gurbetteyım göremiyorum sadece telefondan yetiniyoruz öyle yakın olsaydım benım babam da gelırdı almaya oda kıyamaz bana Rabbım başımızdan eksik etmesin onları.. Eşin de yarın bigün unutur ailesinin yaptıgı ayıbı merak etme erkek milleti ailesini atmaz 
0 oy
tarafından
Hic kafana takma benim babamda gelip alırdı sen mutlu olmaya bak gun gelir devran döner onlarda birgun sana muhtaç olur
0 oy
tarafından
Keske iki gun evvel gitseydin 
0 oy
tarafından
Ben olsam eşinin yerinde bı daha öyle adama baba demem al oğlum götür kızımı diyemiyorda veremem diyo g,tune soksun arabasını pis herif 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
O kayınpeder ve kayına asla gitmezdm bir daha
tarafından
Ben gerçekten tavrımı koyacağım
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Tebrik ediyorum babanı. Senin adına üzüldüm ama eşinin adına daha çok. 
tarafından
Kalbim sızlıyor eşimin o çaresizliğine :(
0 oy
tarafından
Yeminle sen bensin babanda babam kiyamazlar hicc kiymetini bilelim rabbim basimizdan eksik etmesin
tarafından
Aminnn
0 oy
tarafından
Arabasi varmi babanin varsa bisey olmaz
tarafından
Evet var ama muayenesi eksikmiş arkadasının arabası ile geldi bizi aldı şimdi gidiyoruz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 232 göst.
1 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 584 göst.
30 Ocak 2021 Aile kategorisinde 0852 (737 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 439 göst.
31 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Gurbetkuşuu (961 puan) tarafından soruldu

380,284 soru

11,386,027 cevap

34,886 kullanıcı

...