0 oy
475 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar 4aylik kızım var emziriyorum doğuma girerken 55 kiloyla girmiştim şimdi 40kiloyum :( ve cok halsiz düşüyorum tansiyonum çok düşüyo kızımı sütten kesmek istemiyorum ama bende bu gidişle ölücem yedigim aldigim tum vitaminler kızıma gidiyo helal hoş olsun tabi ama ben ne yapmaliyim bu durumda bilmiyorum çok zayıfladim ve kendimi kötü görüyorum aynaya bakınca birde iştah da yok hiç bide eşimle de kötü aramız sanki bu halimi sevmiyo beni begenmiyo gibi bana hiç yaklasmiyo moralim çok bozuk psikolojim bozuldu gerçekten :( lütfen yardımcı olun ne yapmalıyım :( bu arada 21 yaşındayım 

7 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Doktora git vitamin versin sana canım 
-Reklam-
0 oy
(649 puan) tarafından
Doktor vitamin verir iştahın açılır tatlı, hamur işi tüket fazla fazla kilo alırsın 
0 oy
(568 puan) tarafından
Kardesimde senin gibi macun mu ne aldı lokman hekim den 7 kilo aldı sonra 
(372 puan) tarafından
Macunun afı ne
(568 puan) tarafından
Bilmiorm canım kardeşim aradığı zaman sorarım yazarım
0 oy
tarafından
Canım bı doktora git bu kadar az olması ciddi bişey bence 11 yaşında oğlum var 44 kilo sen 40 diyorsun 
0 oy
(267 puan) tarafından
Gün içinde ne yiyip içiyorsun bende onları yiyip içeyim belki zayıflarım
(305 puan) tarafından
Ay ne güldüm yorumuna :))
(267 puan) tarafından
Ama haksız mıyım ben bir aydır açım aç zayıflamak için kendimi parçalıyorum
(305 puan) tarafından
Vallahi haklısın :))
(267 puan) tarafından
Tavsiye ver kuzum ya : (((
0 oy
(806 puan) tarafından
Canım kilon çok azmiş ya Allah yardımcın olsun bide bebisin yoruyor seni. Sağlıklı içecekler yap milk shake gibi mesela. Hem sana güç verir hemde kilo almana da yardımcı olur kalorisi yüksek ve sağlıklı içecekler bunlar evde hazırla kendine istediğin gibi. Yemeklerin üstüne iç kilo alırsın önce kendini toparla eşini takma kafana gücünü topla da o kısmı da hallederiz ya derrt etme ☺️
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bır doktordan yardım al canım ılac verebılır bende hamıle kaldım 47 kıloydum kusuyorum diye yiyemedim ıcın 42 kıloya dustum doguma yanı 35 haftada 65 kılo İle gırdım esım ye dedı tıktı azıma hep Yemen lazım zorla kendını bende 60 oldum suan ama gene alıyorm 23 yasındayım bu yasına kadar hep 40 45 arasıydım bır dıyetısyenden yardım al canım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 226 göst.
7 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,098 göst.
4 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Ayşe gul (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 362 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Beyza5426 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 271 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Meyra nur (86 puan) tarafından soruldu

379,272 soru

11,352,621 cevap

34,825 kullanıcı