0 oy
954 göst.
Diğer kategorisinde (385 puan) tarafından
Tayin isteyeceğiz kızlar, niyeyse hiçbir şehre işte tam burası istediğim yer diyemedim, İstanbul u çok seviyorum, ama sadece gezmek için yaşamanın zor olduğunu düşünüyorum, köyde büyüdüm ormanı yeşili seviyorum, çocuklar için iyi bir eğitim de istiyorum minik yerlerde buda sıkıntı oluyor kafam karışık sizce neresi hem çok büyük değil hem yaşam kalitesi, şehir düzeni iyi dediğiniz bir yer var mı? Sabah sabah taşınalım geldi galiba ama öneriye ihtiyacım var

48 Cevaplar

0 oy
tarafından
İzmirliyim bana kalsa İzmir derim ama pahalı.

Mesela Manisa Turgutlu ilçesi minik bir kasaba evleri uygun kiralar satılık evler vs. Ne bileyim hem İzmir'e yarın saat mesafede canın sikildi mi atla git alsancaga dolaş 
-Reklam-
0 oy
(3,836 puan) tarafından
bence Çanakkale. samsunda güzel duruyor atakuma gitmiştik ben beğenmiştim.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bursa ve Eskişehir Türkiye'nin yaşanacak en güzel şehirleri.nigdeye geldik ilk fırsatta tayin istemeyi düşünüyoruz o derece bunaltıcı bir yer.turkiyede bir kaç il hariç her yeri gezmiş biri olarak Aydın'da güzel sakın düzce küçük ama bı o kadar da büyük bir yer çevre illerinden dolayı insan orda asla sıkılmaz her hafta bir orman yeşillik park doğa gezer 
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Marmaradan istanbul egenin bütün şehirleri ve Doğu dışında yaşamak isterdim. Karadeniz mesela. İstanbul ve ege tarafı çok pahalı hem ege yi sevmem kesinlikle yaşamak istemezdim doğma büyüme İstanbulluyum istanbulda yaşıyorum asla tavsiye etmem dışı görmeyeni yakar içi yaşayanı yakar :D doğu tarafını merak ederim hep ama yaşamam hem kışın baya soğuk oluyo, karadeniz en tertemiz ve mis gibi olanı inşallah birgün bende taşınırım oraya. 

0 oy
(95 puan) tarafından
Samsun

Bursa

İzmir

Ankara deniz yok ama

Eskişehir
0 oy
(874 puan) tarafından
Haberlerde en güvenilir il eğitimi açısından en çok okuyanı olan il Bayburt yazıyor ama hiç bilmem özelliğini 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Denizli derim ben
0 oy
tarafından
Ankara :)) yada izmir
0 oy
(267 puan) tarafından
Tekirdağ canım bizde ilerde orayı düşünüyoruz 
tarafından
Ay gelmeyin buraya sakın valla hele büyük şehirdeyseniz ve burada aileniz yoksa gelmeyin :)
(267 puan) tarafından
Niye gelmeyelim kuzum güzel değil mi üniversiteyi orda okudum
tarafından
Öğrencilik için ideal bir şehir olabilir ama yaşamak için aşırı küçük bir yer alışveriş tekstil turizm zaman geçirme olsun aşırı kısır bir şehir hastane olarak şehir hastanesi ve üniversite var özeller merdiven altı hastane gibi tavsiye etmem canım
0 oy
(165 puan) tarafından
Kimsede dememişki Zonguldak ❤
0 oy
(388 puan) tarafından
Ankara. Evlendikten sonra geldim ve sevdim bu şehri. Her duruma göre yer var. İlk başta biraz karışık gbi gelse de alışınca güzel. Hastane eğitim açısından da güzel. 
0 oy
tarafından
Gel cnm sen sakaryaya miss yeşili War denizk yok ama deniz gbi kocaman bı gölü War 45 dk da Denizli'de War karasu. 

Eğitim içinde güzel ne büyük ne küçük bı yer  gelen bidaha gitmek istemez :) 

He bide İstanbul'a İzmit'e Bursa'ya duzceye boluya hepsine yakın güzel bı yer derim :)
0 oy
tarafından
Ben denizliyi öneririm tayin için bir çok ili gezdik şuan mugladayiz ama cokk pahalı 1700 TL kira mesela 120tl aidat elektrik su aşırı pahalı
0 oy
(372 puan) tarafından
Karadeniz tarafı o zaman samsun çok güzel merkezi 
0 oy
tarafından
Karadeniz  bence heryer yemyeşil  cennet
0 oy
(65 puan) tarafından
Çanakkale ya da muğla da yaşamak isterdim kesinlikle bi insanın ölmeden görmesi gereken şehirdenden bir tanesi da çanakkale :)
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Nerelisin canım meslek ne ona göre değişir yani. Herkese kendi memleketi güzel gelir :)
(385 puan) tarafından
Eşim polis ben öğretmenim canım
(2,252 puan) tarafından
Karışık oldu o zaman ben mardinliyim diyarbakırda büyüdüm diyarbakıri çok  severim hele bir öğretmen için ideal bence cok saygı duyarlar. Ama polis için zor olabilir malesef. Ama eğer doğu görevi varsa diyarbakır olabilir canım hakkınızda hayırlısı
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Bnce Manisa mevsimleri çok soğuk olmaz İzmir'e yakın sakin memelket 
0 oy
(285 puan) tarafından
Dört yıl Bolu goynukte yaşadık. Yemyeşil tertemiz doğasi harika ama merkeze çok uzak minicik bir yer :) hastane falan herşey uzaktı dört yılın sonunda tayin istedik bebeğimiz olmuştu o arada bir buçuk yaşına gelmişti daha sosyal bir yer olsun dedik. Kocaeli'nin bir ilçesine geldik memnunuz şuan buradan İzmit'e yarım saatlik bir mesafe imkanları iyi. Ama ben sakaryayi çok seven biri olarak Sakarya olmasını çok istemiştim kısmet olmadı. Sakarya aklında bulunabilir çok güzel bnece :)
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ben İst. Doğma buyume ailem Konyalı. Eşim Çorum lu. Çorum merkezden yeni ev aldık çok güzel yer canım tavsiye ederim. Denize felan gitmek istersen iz misql Sinop Samsun hep yakın yani. Ama İst. Yaşıyoruz halen daha iş güç burda diye

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 371 göst.
1 Şubat 2024 Aile kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 378 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 340 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,917 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,067 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu

380,772 soru

11,400,398 cevap

34,929 kullanıcı

...