0 oy
1,050 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından

Hangi ülkede doğup  yaşamak isterdiniz..:D  edit= pakistan 

(MUHABBET)

49 Cevaplar

+2 oy
(3,148 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Gene Türkiye de doğmak isterdim :) 
-Reklam-
+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Yine müslüman bir ülke de yaşamak isterdim.. 
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Norveç

Venedık.        
(671 puan) tarafından
Rica ederim cnm. Norveç aslında çok güzel bı yer . Hatta bı ara Türkiye'den işçi alıp gideceklerdi. Başvuru bile az yapılmıştı bildiğim kadarıyla. Bence gezmeye gidilir. Ama uzun süre yaşamak zordur bizim için.
(671 puan) tarafından
Hatta kizlar Beyaz geceler gemi turları oluyor norvece imkanınız varsa oneririrm.
(16,490 puan) tarafından
Aynen Türkiyeye alıştığımız için zor
Ama orada doğsak büyüsek oraya alışırız

Nasıl ki Medine 50 60 derecelere çıkıyorsa ve oradakiler alışıksa bu sıcaklığa
Bizde doğduğumuz yaşadığımız yere alışırız
(671 puan) tarafından
Aynen cnm ile. Hatta bunun için ülke değiştirmeye bile gerek yok. Farklı bir ile tasin. Belli bir süre alisamiyorsan.
(16,490 puan) tarafından
Aynen öyle canım ❤️
0 oy
tarafından
Almanya da dogup buyumek isterdim ben 
(594 puan) tarafından
Niye Almanya
tarafından
Disiplin severim belli duzenleri var ayak uydururm gibime geliyo tabi iclerini bilmiyorum ama yasam sartlari bizimkinden kat kat iyi oldugu kesin
0 oy
tarafından
ABD yaşamak isterdim 
0 oy
(1,950 puan) tarafından

İngiltere

İtalya
Ukrayna
0 oy
tarafından
Paris kıyafetleri çok moda
(446 puan) tarafından
Gel canim misafir ediyim :D
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Norveç danimarka isveç isviçre. Ben kuzey avrupa ülkelerini seviyorum refah seviyesi en yüksek yerler. AmAmamüslümanbir aileye doğmak isterdim gene 
0 oy
(2,611 puan) tarafından
Ben yine azerbaycanli olmak isterdim valla aklimin ucundan gecmez baska bir ulke
(594 puan) tarafından
Esime sordum Türkiye der başka birşey demem dedi ısrarla Türkiye dışı bı ülke söyle Azerbaycan diyor :)) acikcasi bende azerbaycani merak ediyorm pakistani yazarken yazcaktm da kaldı bilemedim konuşmaları bile hoşuma gider anliyorsn ama farklı şivesi :)
(48,620 puan) tarafından
benimde ilk aklimdan kardes ulke Azerbaycan gecti☺️
tarafından
Geçen birisi paylaşmıştı Azerbaycanda kadına şiddet olunca polis hiçbir müdahale yapmiyormuş bunu duyunca çok üzülmüştüm
(2,611 puan) tarafından
Musluman oldugum icin sansli hissediyorum
0 oy
(7,673 puan) tarafından

Güney Kore :D      

(594 puan) tarafından
Tipinden belli kanı bozuk adam king Kong isme bak
(7,673 puan) tarafından
Kim Jongun ismi kız :D
(594 puan) tarafından
Kuzey Kore son derece dışa kapalı bir ülke, tekrarlamamıza gerek yok. Saçları devletin belirlediği modeller dışında kestirmek, yabancı dizi izlemek, kot giymek gibi aklınıza gelecek pek çok şey yasak
(594 puan) tarafından
Ahahhaa demin bakarken anladm yanlız yazdığımı ne bilim ben kız ismini ismi kurusun :D
(671 puan) tarafından
Herşey yasak orda tamamen kapalı kutu orsai zorunlu erkeklerde 40 yıllık asker görevi var kadınlarda belli bı süre asker oluyor. Herhangi biri ulkedenkacmya clissa kaç tane akrabası öldürülüyor.
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Kesinlikle Almanya 

Alman ürünleri sahiden kaliteli 

Bide almanlar dakik insanlar   ben dakik insanları çok severim :D

(594 puan) tarafından
Nerden biliyorsn canm Almanları yaşadın mı daha önceden :)
(4,134 puan) tarafından
Almanyada dogup büyüyen olarak rvet cok dakikikler ve gercekten türkiyedeyken suyuna hasret kaldim siz nasil iciyonuz o suyu
(2,028 puan) tarafından
Hazır su içiyoruz canm :))
(4,134 puan) tarafından
Bende sirf hazir su iciyodum zehirrr
0 oy
tarafından
Üff sıkılırım ben başka ülkede yine türkiyede doğmak isterdim :) 
tarafından
Ben Bağdat'a gitmek istiyorum kanka sora sora :)
(16,490 puan) tarafından
Napcan Bağdat'a kanka loo
tarafından
Sora sora bağdat bulunur atasözünü gerçekleştirmiş olacam kanka hahagagah
(16,490 puan) tarafından
Yawww sen ne tatlısın öyle gel öpcem o tombik yanaklarınıııııııı
tarafından
Heee tamm aşkom öp uzattım yanağımı :) ❤️
0 oy
tarafından
Suan uzayda olmayi yeğlerim inanki 
tarafından
Yemin ederim bunaldim su dunyadan ya
(16,490 puan) tarafından
Msjımaaaa cvp vermedin amaaaaa
tarafından
Yazdim kuzum simdi ozelden bisi diycegin zaman yaz cevaplardan donerim mutlaka seviyorum seni biliyosun
(16,490 puan) tarafından
AA kız aşko takılmıştım sadece sana

Bende senı sevıom aşko
İyi yaptın kapatarak

İstediğin zaman yazabilirsin bana ❤️
tarafından
Tamm kuzu❤️
0 oy
(119 puan) tarafından
İtalya hep merakım olmuştur venedik
0 oy
tarafından
Almanyada yasamak isterdim çünkü halam orada yaşıyor muslumanlara cok saygililar bizim bazilari gibi Allah Allah yallah yapmiyorlar
tarafından
Oyle canim oyle halam yasiyor mesela oruc zamanlari geceleri kalkiliyor tabi ses oluyorda halam demis oruc tutuyoruz hani ses oluyor bilsinler diye onlarda saygımız sonsuz ne demek demisler hani halam hep der is yerinde bile namaz saatlerine izin verirler saygi duyarlar herseyden once insan haklari var
(594 puan) tarafından
Çok sevindim inan. Bizim de 15 gün sonra Almanya'dan misafir gelcek geçen yıl gelince birkaç kelime öğrendim
Dankişu
Bituşu
Kaki
İşlibidisli :D bunlar okunuşu yanlız yazılısı başka
tarafından
Vla halam Almanca xok iyi bilir sen ne öğrendin de hic birsey :D
(594 puan) tarafından
Ben olsam ogrenirdim bu sefer başka seyler öğrenmeye bakacam :)
tarafından
Senin bildiklerini bende biliyom sadece o kadar :)
0 oy
(6,360 puan) tarafından
İsveç İsviçre Norveç danimarka almanya :) 
(48,620 puan) tarafından
isvec Norveç Danimarka Belçika Belçika hollanda bir diye ip atlardik☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Avusturya kesin 
0 oy
(597 puan) tarafından
Almanyada dogudum buyudum. Acikcasi turkiyenin sartlarina bakinca iyikide almanyadaymisim diom
(594 puan) tarafından
Aynen haklısın canm peki. Turkiyede nerde yaşıyorsun
(144 puan) tarafından
Kayseride yasiyorum öyle sahillerde denizlerdede degil :) kocamin memleketi. En guzel is veren yerlerden biriydi suriyelileri astik derken afganlar cikti simdi Allah sabir versin mahfettiler guzelim turkiyemi calismaktan ötürü bile degil onlarin sahip oldugu haklari benim komsum sahip degil cok uzucu
(594 puan) tarafından
Almanca bilir misin canm benimki de soru ama yine de merak ettim benim de 2 hafta ya Almanya'dan misafirim gelcek geçen yıl geldi
Dankişu
Bituşu
Kaki
İşlibidişli
Kelimeleri ni öğrendim :)))
(144 puan) tarafından
Tesekkur ederim
Rica ederim
Kaki kesin kake yani b.k demek :-)
Sonuncusuda seni seviyorum demek :))
(597 puan) tarafından
Ulkemiz gibisi yok, yemesi icmdsi gezmesi manzarasi havasi herseyi 4 4luk ama malesef euro olursa cebinde yasaya biliosun yoksa cok zormus bunu anladim hele bide cocuklu bosananlari gorunce etrafda. Benim evliligim berbat ama surdurmeye calisiom ha olmazsa napiyim Allah gpstermesin ama ayrilirim adlanlar gibife igkuma bakarim. Cocugukrese verir calisirim calismasamda bakilir diom herjez bi tuhaf bakti. Calismadna nasil bakacaksin diye. Ee calissanda calistigin krese gidecek diye. Dedim calismasam devlet bakar bana ac koymaz ee calisirsamda yine devletten yardim alirim gelirim az olursa cocugun kresini oderler diom herkez hayret edio. Suan evliyim gayette guzel gelirim varkocam calismio geliride yok vi yerden eee ma doya doya parami harcatmio ayrilinca harcarimda diom. Turkiyede boyle olsa hic bir kadin cekmez kocasini diolar. Ayrilanlar cpcugu babaya verio diolar. Dedim ben Allah rizasi icin kocami cekiom, oglum babasi anasi ayri buyumesin diye ama olurda sabrimin tukendiginoktya gelirsem kimse kusura bakmasin oglumu birakmam asla. Ama bunu belkide almanyadaki haklarim sayesinde soyleye biliyorum.
0 oy
tarafından
İsviçre veya Kanada 
(671 puan) tarafından
İsviçreli bilmiyorum ama Kanada çok pahalı bir ülke . Halk sıfır mobily alıp kullanmaktır. Herşey ikinci el.:))).
0 oy
tarafından
Finlandiya isterdime.
(594 puan) tarafından
O ülke mi kız :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 377 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 338 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,873 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 256 göst.
11 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 673 göst.

379,067 soru

11,346,537 cevap

34,812 kullanıcı

...