0 oy
950 göst.
Diğer kategorisinde (385 puan) tarafından
Tayin isteyeceğiz kızlar, niyeyse hiçbir şehre işte tam burası istediğim yer diyemedim, İstanbul u çok seviyorum, ama sadece gezmek için yaşamanın zor olduğunu düşünüyorum, köyde büyüdüm ormanı yeşili seviyorum, çocuklar için iyi bir eğitim de istiyorum minik yerlerde buda sıkıntı oluyor kafam karışık sizce neresi hem çok büyük değil hem yaşam kalitesi, şehir düzeni iyi dediğiniz bir yer var mı? Sabah sabah taşınalım geldi galiba ama öneriye ihtiyacım var

48 Cevaplar

+3 oy
(9,651 puan) tarafından
Çanakkale bursa balikkesir bence yasanilicak yerler çoğu yerede yakın 
(9,651 puan) tarafından
Yok kız onu nerden çıkardın:D kızımın hayali ama bu hayalden kimsenin haberi yok sen bunu nerden çıkardın he :D
tarafından
Aa  ya ben sen diye hatirliyordum  ,  demsti ankara sozlesmesiyle ingiltereye yerlesicez  diye aklimda sen kalmstn:)
(9,651 puan) tarafından
Insallah bir gün oda olur :D
(2,075 puan) tarafından
Balıkesirdeyim diye demiyorum ama kesinlikle Balıkesir. en ucuz hemde gelişmiş şehirlerden bencede.
(9,651 puan) tarafından
Canakkaleye yakın izmir tarafına gitmek istiyosan yakın istanbula yakın bursaya da tekirdağın tam karşısı bi vapura bakar :D
-Reklam-
+2 oy
(2,020 puan) tarafından
Kesinlikleee SAMSUUUN
tarafından
Konudan bağımsız Türkiye'de kadına şiddetin en fazla olduğu il Samsun :) istatistik verilerine gore
(2,020 puan) tarafından
Dogrudur canimm ama onun sehirle degil adamlikla alakasi var , Allaha sukur esimden bir fiske yememisimdir mesela , rabbim kimseye yasatmasin :)
tarafından
Tabi ki
+1 oy
(1,466 puan) tarafından

Samsun:)bence 

(385 puan) tarafından
Samsun a çok küçükken gitmiştim edebiyat öğretmenimiz de Samsunluydı dünyanın en güzel şehri samsun dur derdi hep, Samsunlu musun canım sende?
(1,466 puan) tarafından
Evet canım  bnde samsunluyum  güzel  gercekden  bn istanbula giderim bazen samsunu mumla ararım
+1 oy
(1,885 puan) tarafından
Samsun :) hem çok pahalı değil, denizi var temiz iklimi güzel aşırı kar kış çekmezsiniz, imkanları güzel ne ararsan var
(806 puan) tarafından
☺️☺️☺️ inşallah birgün geliriz ya canım çok sağol güzel düşüncen için
(1,466 puan) tarafından
Kız sevgi bnde samsunluyum  anlat anlat millete kar yağarken  bizde güneş var de:D
(1,885 puan) tarafından
Ay evet ya gerçi orası iyi mi kötü mü bilemedim millet kar resmi paylaşırken kıskanıyorum biraz :) herkes bir gün samsunlu olacak :))
(14,023 puan) tarafından
Ay bizde geliyoruz Samsuna :D ne güzel anlatmışsınz
(1,466 puan) tarafından
Gel kız gel hem uygun şehir:D
+1 oy
(338 puan) tarafından
Tabiki gaziantep 
+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Ben doğma büyüme istanbulliyum annem ordu Ünyeli çok güzeldir denizi sahili kordon boyu kiralarda ucuz iş imkanı yok sadece ama siz tayin istiycekmişsiniz. İzmir'e Didim'e birde Çanakkale'ye gezmeye gittik tatile gidince ama ben Çanakkale'ye ne zaman gitsem ruhum dinlenir için ürperiyor çok ayrı seviyorum valla yasadikca siz gorceksiniz
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Ben direk Muğla derim, aşığım Muğla'ya 
(51 puan) tarafından
Muğla milasta yasiyorum..buraliyim
cok rahat yasarsiniz..bekleriz:)
(3,452 puan) tarafından
Fethiye, Milas, Marmaris, Köyceğiz bence yaşanacak yerler
tarafından
Çok pahalı cnm lojman ayarlanirsa TM ama lojman çıkmazsa zor maaş ta biraz doğuya göre Karadeniz e göre düşük oluyor
(3,452 puan) tarafından
Ben İstanbulda yaşadığım için bana normal geliyo fiyatlar
tarafından
Biz denizliliyiz bize çok pahalı geliyor mesela 1700 TL kira aidat falan yakacak doğal gaz yok masraf çok daha uygun ev varmı vardır tabi İstanbul la hemen hemen eşit denile bilir
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Denizli giderm 
0 oy
tarafından
Muğla Çanakkale İzmir derim.baska şehirlerde yaşaması zor olur.Mugla hele on numara.
(899 puan) tarafından
Aynen öyle TOKİ de oturuyoruz kira 1350 aidat 120 yakıt hariç bu kadar soygunculuk
(806 puan) tarafından
TOKİ bile öyle ise pahalıymış cidden ya haklısın
(899 puan) tarafından
Bence Karadenizden araştırın biraz hircindir insanı ama temiz yerdir Giresun'da okudum küçüktür ama hoştur tavsiye ederim oraya gelin gittim başkadır benim için
tarafından
Bodrum pahalı Marmaris ula Fethiye uygun mesela.tum ilçeleri aynı değil, Yatağan ucuz Milas ucuz
(899 puan) tarafından
Valla o hiç belli olmuyor Örende de kaldım 1500 den aşağı ev yok  şuan merkezdeyim tatil namına bı şey yok yine pahalı Marmaris Fethiye oraları düşünemiyorum
0 oy
(855 puan) tarafından
İzmir veya bursa 
(385 puan) tarafından
Bursadayım burası bile bana büyük geliyor, minik şehir insanıyım galiba
0 oy
(806 puan) tarafından
Mersin ❤️ derdim... ben burda yaşıyorum. Ama yaz aylarının sıcağı çekilmiyor alışık olmayan pek duramıyor buralarda... Yoksa yaşam kalitesi yüksek, eğitim açısından da iyi bir şehirdir.
(385 puan) tarafından
Ya Mersin cidden çok güzel haklısın karasal iklim insanıyım nemi sevmiyorum evliliği izin ilk yılları Cizre de idik çöl sıcakları, geldik Bursa nem ve sıcak ayrı dert bir bulamadım yaşanılacak yeri, aslında ne kadar önemli yaşadığın yeri sevip sevmemek
(806 puan) tarafından
Evet öyle tabiki canım benim kesinlikle haklısın. Sevmek çok önemli aksi takdirde bunalıma bile girer insan. Çok iyi düşünüp bir kez taşınmak en güzeli olurdu ama işte herkesin sevme anlayışı farklı olunca kim ne derse desin senin sevmen önemli. Ege Bölgesini de araştır biraz sen canım☺️
0 oy
(15 puan) tarafından
Van'ın erciş ilçesi canım hem küçük  hem yeşil  yasanilacak bir  yer araştır  internetten 
0 oy
tarafından

Eşimin işi nedeniyle sivasta köyde yaşıyoruz yaşadığım yerden ben memnunum ama köy hayatı sevmeyen ağaç seven insana zor gelir.bende biraz sıkıldım ilk başlarda. Kendi köyümüz Yem yeşil bahçeler var burda olmayınca çok yadırgadım ama insanları muazzam çok insancıl ve iyi komşular. o nedenle hiç gitmek istemiyoruz :)

(385 puan) tarafından
Yaşadığın şehrin insanı da çok önemli kesinlikle katılıyorum bazı şehirler var köyü geçtim yabancıyı dışlıyorlar bu da çok önemli piknik lik nefes alacak bir çam ağacı altı olmalı ama bence bir şehirde kaçmalık
tarafından
Aynen o pikniklik yeri bulmak için biraz başka ilçelere gidiliyor güzel yerler var yani met ediyorlar  Henüz nasip olmadı yaza inşallah gideriz bol bol. Dediğim gibi insanı, yaklaşımları çok iyi. Arar sorarlar bişeye ihtiyacın varmı diye.
0 oy
(370 puan) tarafından
Corum yasanack sehir
(385 puan) tarafından
Yolculuk esnasında gece geçtim çorumda niye bilmem gece de olsa o şehre içim ısındı, sence neden Çorum canım anlatır mısın biraz fikir için
(85 puan) tarafından
Bizde tayinciyiz sevdik gezdik ilk tercihimiz olacak corum martta bakalim hem ormanlık hem cocuk büyütmek için olmasi gereken büyüklükte bence hastanesi falan da ii bence büyük darda kalmaz insan
0 oy
tarafından

Başkent Ankara tabikide 

Gel gel buraya gel :D

(385 puan) tarafından
Yaaa canım ne tatlı demişsin tatlı diline gelinir inan, her yere de bir kulp buluyorum da orası da başkent olmasından mı ne hep resmi geliyor bana püff 80 den fazla şehir var tövbe estağfurullah beğenmemek de kendime de kjzıyorum
0 oy
(319 puan) tarafından
Diyarbakir   türkiyenin parisi diye anılır 
(385 puan) tarafından
Diyarbakır'ı evlerine bayılıyorum niye o geniş kocaman daireleri buralara da yapmazlar gerçekten güzel şehir Diyarbakır
(319 puan) tarafından
Evet daire de çevre de çok güzel
(148 puan) tarafından
Diyarbakır Silvan’da yaşıyoruz merkezi surları olsun Görsel olarak hoş bir şehir ama tayininiz merkeze değil ilçelere kaydırma olursa sıkıntılı burda hiç bir olanak yok sadece camı açtığında içeri dolan bir temiz hava var :)
(319 puan) tarafından
Evet silvani  da gördüm.  Herşeyin hayırlısı
0 oy
(841 puan) tarafından
Muğla derim Çanakkale denizli Muğla yazın pahali oluyor o da esnafları turistlere pahali oluyor genelde 
0 oy
(2,028 puan) tarafından

<3Konya<3 derim büyük  şehir ama çok kalabalık  değil gezilecek yerleri yesilligi  bol  imkanları  güzel  her kesim insan  rahatlıkla  geçim sağladığı yer<3

(1,524 puan) tarafından
Aman dur kendi kalabalığmız kendimize yeter :D haha şaka bi yana tabi :)
(2,028 puan) tarafından
Ahahahah bi gelebilsem  güzel  memleketim:))
(2,028 puan) tarafından
Aslında çok kalabalık  değil di suriyeliler  bastı:Dd
(1,524 puan) tarafından
Belki bir gün gelirsin :)) ay yok kalabalık valla haftasonu zaferde adım atacak yer yok eskiden böylemiydi reca ediyorum herkes otursun oturduğu yerde :Ddddd
0 oy
(209 puan) tarafından
En iyi yer ailenin olduğu yerdir
(385 puan) tarafından
Eşim istemiyor ki hatun köylü derlermiş, ben de eşimin ailesinin olduğu yeri istemiyorum, gerçi sorunumuz yok ama uzakken ilişkiler daha tatlı oluyor bence
(385 puan) tarafından
Bir de belki de büyüdüğüm köyü arıyor kalbim hala onun da şehir hali yok işte
0 oy
(42 puan) tarafından
Memleketim Burdur derimm..Sessiz sakin bol yeşillikli, iki kocaman gölü var eğitim alanında baya yukseldi. Insanları sıcak kanlıdır uysaldır..Pahali bi şehir değil ne ararsan var benim goca burdurumda :)
(806 puan) tarafından
Bu sene burdura tatile gelme niyetindeyiz pandemi biterse inşallah artık. Gerçekten de eşim çok merak ediyor dediğiniz kadar varmış galiba, eşim de bir merak salmış oralara hayrolsun bakalım :))) :))) benimde aklıma o soktu resmen

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 368 göst.
1 Şubat 2024 Aile kategorisinde Angel1992 (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 377 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 337 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,870 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,049 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu

378,919 soru

11,341,924 cevap

34,809 kullanıcı

...