0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

image

ben koltugun bazanin altindaki esyalari cikardim iki tane hali yikadim iki koli doldurdum esimide carsiya yolladim supurge alip gelicek elektirik supruge olmayinca olmuyormus valla cok  zorlaniyorum   gebe halimle kaynaninda alacagi olsun evine gittigimde bi bardagi yikamadim diye 10 ay laf eder ne bu evde ne de diger evde gelipde bana yardim etmez rabbim iyilerle karsilastirsin hepimizi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kolay gelsin sana bende 6 ay vakit nasıl geçecek diye bakıyorum işte 
(2,765 puan) tarafından
Bende 9 ay bekledim canim esim gelene kadar evimizin esyalarini aldim para biriktirdim sende esin gelene kadar bebegin esyalarini tamamla canim gonlunce inan bana cabuk geciyor zaman hem sen gene annene gidersin ben kaynanalarla kaldim cok zordu
tarafından
Şuan annemdeyim iş yapmam yasak diye yoksa kaynanam beni bırakmazdı bana bakması zor geliyor kaynanama
(2,765 puan) tarafından
Valla beni esim 2 yilda bir yolluyor anneme sen ne guzel iyiymissin canim uzulme o kadar hem eskisi gibi degil hergun goruntulu konusurdum ben tabi suan senin acemilikde ustabirlige gecince o zman hergun goruntulu konusursun
tarafından
Öyle tabi görüntülü konuşulur ama yanımda olmayınca bir anlamı olmuyor zaman geçmek bilmiyor işte
(2,765 puan) tarafından
Evet oyle oluyor ama inan bana cabuk geciyor zaman sen hic canini sikma
-Reklam-
0 oy
tarafından

Taşınma  olayı çok zor ya Şubat 15 gibi bizde tasinicaz eşimin fabrikasına yakın bir yere yardım eden olmayınca ölüm

(2,765 puan) tarafından
Valla oyle cok zor hem hamileyim hem 11 aylik bebegim var
0 oy
(3,909 puan) tarafından
tasiniyor musunuz canim evinizden ,
(2,765 puan) tarafından
Evet tasiniyoz canim
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Oy Allah yardımcın olsun bende 1 sene olmuştu taşınalı yazın yine taşıncam ama yardım edenim yok şimdiden merak etmeye başladım ya
(2,765 puan) tarafından
Valla ben 3 ay once bu eve tasindim hergun bi musluk patlamaya basladi esimi elektirik carpti elektirik tesisatinda sorun varmis dunde bi anda lamba gitti iki gun once bulduk evi tasinmalim dedik artik 5.000 bin lira masraf yaptik eve ama yok yani adam olcak bi ev degil
(1,298 puan) tarafından
Bi suru aksilik olmuş gerçekten çıkmanız daha iyi olmuş inşallah yeni çıktığın evde rahat edersin bi sıkıntı olmaz
(2,765 puan) tarafından
Evet oyle oldu ya sukur kurtuluyorum
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Kolay gelsin canım simdiki evini de atsaydin gorseydik
(2,765 puan) tarafından
Valla simdiki evin icini tam olarak bende gormedim kayinbabayla gittik bahceden gosterdi evi evin icine girelim dedik isim var acelem var dedi anahtari getirmedi gormedik ama yarin gidip cekicem foto falan atarim buraya
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Zor valla taşınması yerleşmesi ya . Bende doğum yapmadan önce taşındım 7 aylikken anam aglamisti ya . Kolay gelsin canım 
(2,765 puan) tarafından
Ayy ben zaten cocuk olmasa gebelik onemli degil benim icin ama iste zeyneb den dolayi daha cok yoruluyorum
0 oy
tarafından
Kolay gelsin.siz yeni o eve taşınmamış mıydınız. Nereye taşınıyorsunuz 
(2,765 puan) tarafından
Daha az odali tam saglik ocaginin yaninda kaynanalara biraz daha yakin parkeli bu evden daha yeni tuvaleti icerde sicak su icin sofbeni bulunan bi ev bulduk 250 kira gene 4 odali oraya gidicez
tarafından
En iyisini yapmışsınız. Güle güle oturun
(2,765 puan) tarafından
Sagol canim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 316 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 304 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 188 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Smsnur (129 puan) tarafından soruldu

384,518 soru

11,502,978 cevap

35,155 kullanıcı

...