0 oy
458 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Kız 27yasinda ben26olcm

Taşınali 7ay fln oldu buray ev sahibi üstte 6daireli evleri var hepsi onların ve boş biri kirada oda biziz

Geldim geleli çok iyidik hep birşeyler yapıp getirirdi bende tabağını boş göndermeyryr çalışır dolu verirdim çağırırdim oturrdk kızımla oynarlardi vs çok iyidi herşey kısaca bı iki hafta kadar di amma ben bir kadına olan birşeyi attimdi kadına şiddetten bahsederken o olayı siyasete bağladı getirdi bende ben siyasi ile ilgnmiorm siyaset insana sadcd zarar verir kötü eder vs dedim ve bunuda kaç kez tekrar ettim yok başörtüsi fln serbest gezebliorsak vs siz anlayın gerisini..

Ben kadına şiddetten bahsediyorm beni sadece hayvalara yapılan şiddet hergun katledilen kadınlarımız ilglndriyor dedim 

Uzattikca uzattı bana cahil muamelesi yaptı;)) sırf siyasi konuşmuyorum diye 

Suriye'leri neymiş istemiyormsz neler neler kbkmayin ama cidden ben boşuna guvemmsm İnsanlara olan güvenimi bir kezdaha sarsti o

Saçmalayip durdu size kıssadan anlatıyorum

En son neyse seninle siyasi tartisamam yoksa çıkamam işin içinden dedi güldü bende bencede konuşma ben sustukça sen uzatıyorsn ddm

Beni olduğumuz grup vardı ikimizin dini paylaşımlar için açmıştı o oradan çıktı :)) bende çıktım

O günden beri hiç umursamıyor önceden umursardi ccgun uyudu saati fln ona göre hareket ederdi biraz ama artık etmiyor dakikalarca ev süpürüyor ne zaman yaptığı belli olmuyor

Aynı yeri yarım saat süpürüyor yaa

Hergun bir sesleri bitmiyor artık..

Geçen sisemi istedim negzl yazdım mesaj Allah'ın selamını bile almadı kapının önüne brktrms

Konuşmadığı sürece Allah'ın selamını bile vermem artık ona ben 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Buna halk arasında yüz  verdik a.yıya  geldi s.ıçtı  halıya diyoruz canım
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Zamanında yediğiniz içtiğiniz birinin arkasından konuşmakta dedikoduya giriyor ve o dinle alakalı açtığınız postlarla çelişiyor herkes kendinden mesuldür 
(3,769 puan) tarafından
Çelişiyor deme aman zaten. Bunu bliorm

Ama sinirlendm ve içimi dökmek istedim okdr ne yapayım yani kimse dört dörtlük dgl
(3,769 puan) tarafından
Ben yüzüne de derim yeri gelirse zaten kimseden cekinmem ben ben yüzüne diyemexgm şeyi arkadan knsmam
tarafından
8 yıldır aynı binada oturuyorum komşularım ev sahibim yüzünden evden taşınmıyorum saygıda var aramızda hiç sorun yaşamadım nasıl bu kıvama geliyorsunuz onuda anlamıyorum
(866 puan) tarafından
Iyi de biz arkadaşın bahsettiği kişiyi tanımıyoruz. Tanımadığımız birisi dedikodu olmuyor diye biliyorum
(3,769 puan) tarafından
Valla bende bir sıkıntı yok eşim tarafsız biridir ona okuttum mesajları ve bana helal olsun olgunlukla cevabını vermişsin dedi yani kısaca o sorunlu imiş ben insandan sahip guvemsm
0 oy
tarafından
Konuşma gereksiz yerlere gitmiş. Zaten bana göre komşuyla çok fazla samimi olunmamalı. Herşey tek bir lafa bakıyor 
tarafından
Aynen ya sana katılıyorum. Helede ev sahibi ile aynı Watsapp grubunda olacak kadar ileriye gidilmemeli diye düşünüyorum. Gelinen nokta sonradan üzücü olabiliyor yaö
tarafından
Aynen canım
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Allha avala et bosver
0 oy
(148 puan) tarafından
Yaa öyle sinir oldum öyle sinir oldum ki ona şuan neyi savunduğunu sorsan fikri bile yoktur kulaktan dolma boş boş şeyler anlatır bu cahillikte ve anlayışız insanlar kişileri partilere göre ayırıyor. Onunla zıt bir fikre sahip olduğunu hissederse yada seni kendi tarafında değil bağımsız fikirde görse dahi seni eziklediğini sanıp diretir fikirlerini. Böyle boş insanlardan nefret ediyorum. Onu o sığ fikirleri ile bırak ve çok ses yapıyorsa da eşin evi kiralayan anne yada babasıyla ona rica etsin imkanınız varsada çıkın evden 
(3,769 puan) tarafından
Maalesef canısı yok olsa zaten bı dk durmam
Ama bı kaç sene sonra giderim ben buradan yeterli para olsun
0 oy
(366 puan) tarafından
Hani derler ya okumak cehaleti alır eş şeklik baki kalır diye bu tamda o. Bir insana uzatma denirse konuşmak istemiyorum denilirse susar yani
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Insan oturup kalktığı insanla her türlü konuyu konuşabilmeli sen uzak durdukça oda konuşmanın anlamı yok diye düşünmüş.  Saygı duyulduğu sürece siyâset konuşmakta sakınca da yoktur bence ki kiz da saygısızlık etmemiş doğruları söylemiş suriyeliler konusunda ☺
(148 puan) tarafından
Neye göre kime göre değişir doğruluk ben şahsen çok üzülüyorum bir müslüman olarak din kardeşlerimin durumuna keşke çok imkanım olsa hep yardımda bulana bilsem zor durumda olan herkese Suriyeli yada kendi ülke vatandaşım farketmez. Şöylede bir şey var yakın gördüğü bir arkadaşı konuyu konuşmak istemiyorsa kapatır iyi anlaşıyorlar diye her alanı anlatıp paylaşmak zorunda değiller. Üstüne bebeği varken ona triplenip çocuğun uyku saatlerine dikkat etmeden saatlerce temizlik yapmak karakter olarak zayıf biri olduğunu gösterir. Ben postu atan arkadaşıma hak verdim umarım çok karşılaşmazsın onla
(8,081 puan) tarafından
Ne güzel
(3,769 puan) tarafından
Ben Suriye kelimesini yazamdmki kız ne yarası var ki gocunuor ben istemiyorum gitsin mi dedim kıza o öle konuşuyor kimse kbkmasin ama onların bizden daha fazla iyi oldukları gerçek adamlar bı geldi dükkanlar arabalar toprağını savunacklr kadınlar vs neysede koca koca adamlar keyif sürüyor kendi toprgmzda o ***** ***** knsti okdr
0 oy
(456 puan) tarafından
Kısa ve öz mesafemi korururm gerekirse görüşmem 
(3,769 puan) tarafından
Yok daha Allah'ın selamını bile vermem o knsmadkca da knsmam
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Aman boşver en iyisini yapmışsın böyle siyaset zihniyeti onlar olmasa yatacak mezarimiz bile yok diyorlar sen düşün artık kim cahil çok birşey bildiği zannedip boş konusuyir hiç muhattap bile olma 
(3,769 puan) tarafından
Yok olmam zaten daha Allah'ın selamını bile vermem o knsmadkca da knsmam bana cahil muamelesi yaptı kendi çok akıllı zatn
0 oy
tarafından
Görüş farkı olabilir aranızda bunu niye sorun yapıyorsunuz ki 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 182 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 316 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde oguzelikiziakc (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 332 göst.