0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (716 puan) tarafından
Ailede var ve malesef gözlük takıyorum ama çok rahatsizim yakışmıyor . Gozluksuzde olmuyor net göremiyorum bir yeri. Lens takmak istiyorum ama nasıl oluyor bilmiyorum. Fiyatı çok mu pahalı veya her gece çıkarılıyor mu yenileniyor mu cevaplarsanız sevinirim 

6 Cevaplar

0 oy
(9,146 puan) tarafından
Zamannda kullandm, bende de miyop var ve şmdi gozlukten dolayı göz tembelliği de oluştu.. gozluksuz asla bir yere bakmak istemiyorum hayatm kararmş gbi geliyor:D 

3 aylık lensti benim ki, her ay değiştirip yenisni takıyordum. Her gece çıkarılanlardan deil, duşa da girerdim uyurdum da rahattm aslnda. Ama sonra uğraşması zor geldi ve geri gozluğe geçtm. Duğun zmanı kullanmştm sadece lensi. Ama cidden muhteşem oluyor, hem net goruyorsun hem gozluk yok :)
(716 puan) tarafından
Gözlük takmaktansa valla günde 3 öğün uğraşmayı tercih ederim. Çok iyiymiş ya ben banyo falan yapılmaz sanıyordum
(9,146 puan) tarafından
Yok cnm surekli tak çıkar yapmıyorsun. Yani benm aldğm oyleydi. Eczacıyla konuşup o şekilde olanlardan alabilrsn. Gunde 1 defa suyuna batırp çkarman yeterli olur sabahları mesela
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Ben kullanıyordum canım 6 aylık alıyordum ben 3 tane oluyor içinde 2 ay hakkı var bir lensin temiz bakarsan tabi benim kullandıklarım 1 hafta gözde durabiliyor düş yaparken falan ama ben o kadar bekletmiyordum 2 yada 3 gün takıyordum uyurken falan sorun olmuyor ben en son 200e almıştım şuan fiyatları nasıl bilmiyorum markasına göre değişiyor canım başlarda takmak falan zor oluyor ama alışınca daha kolay oluyor 
0 oy
tarafından
Bennnnn ama gözlüğü de takıyorum arada devamlı lens iyi değil doktoruna arz ed lens yazsin gözlükçü veriyor uygun onlar öle çok pahalı değil gece çıkarıyorum yatarken kabı var içinde suyuda oluyor açıp kapağı önce suyu sonra lensi koyuyorum iyi oluyor
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Aldığın lense göre değişir bn alınca haftalik alıyorum içinde 6 tane var 3 ay gidiyo haftada bir cikarmakgerekiyo gece yatmadan çıkarıp sbh takuyon 100-150 flndi fiyatı cnm
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Aylık oluyor ve bir hafta çıkarmadan kullanıyorsun. Yıllık ortalama 600 700 lira oluyor toplamda. Yani en son ben aldığımda oyle almıştım. Ama benimki sadece miyop değil astigmat da olduğu için biraz pahalıya gelmişti. Eger seninki sadece miyopsa Yıllık 300 400 olur diye düşünüyorum.
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Valla 7 yıldır araliksiz lens kullaniyorum hiç bir zararını görmedim eger dikmatli ve titiz olursan benimde aylık bir haftada bir  en az 4 saat cikarman gerek göz dinlensin diye bazen oluyo unutuyorum cikarmayi ama duşta uyurken hep gozde duruyo çook pahali degil gözlükle aynı hemen hemen 350 ,400,500 markasina göre gözlerdeki soruna bağlı astigmat falan oljrsa fiyat çıkıyor gibi ama çok memnunum ben 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 43 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Seherl (541 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 224 göst.
9 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimin annesi (8,974 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 275 göst.
15 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 144 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mavissss93 (146 puan) tarafından soruldu

378,177 soru

11,318,695 cevap

34,765 kullanıcı

...