0 oy
184 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 24 gün önce doğum yaptım sutum çok şükür ama bir göğsümün ucu yok yani var ama içerde bebek tutamiyor şimdi bir göğsümden tutuyor ama büyüyünce doymiycak göğsümün ucunu nasıl çıkar Allah rızası için  bi akıl verin tek gogusten emdiriyorum ama o göğsümün sutu gidecek emmedigi için emzirmek zorundayım çünkü mamaya gücümüz yetmez

6 Cevaplar

0 oy
(395 puan) tarafından
Göğüs ucu aparatları varmış bildiğim kadarıyla bir araştır istersen
tarafından
Bi kaç araştırdım göğsüne büyük geliyormuş küçük geliyormuş bilmiyom
-Reklam-
0 oy
(349 puan) tarafından
Nasıl anlatılır bilmiyorum ama bebeğini hangi göğsün ise o kolunun altına köy ustune eğil öyle vermeye çalış 
tarafından
Ucu hiç yokki tutamiyor
(349 puan) tarafından
Slikon meme uçları var belki onunla emer ama diğerini de aynı isterse birini öyle birini öyle emmek istemezse onu kullanmakta sıkıcı ve zor oluyor
tarafından
Silikon uçlar pahalı mı acaba
(349 puan) tarafından
Pahalı değildi ucuz ama tam bilmiyorum ne kadar
tarafından
Yarın ogrenirim teşekkür ederim
0 oy
(677 puan) tarafından
Cnm şırınga varya onun iğne kısmını çıkar at siyah tipasini göğsünün ucuna koy arkadan enjektesiyle geriye çek iki üç kere tekrarla.hastanede hemşireler bnmkinin ucunu öyle çıkarmıştı.can yakıyor ama ucu çıkıyor 
(874 puan) tarafından
Bende aynı şeyi yazacaktım kolaylık olsun diye YouTube yazabilirsin şırınga ile göğüs ucu çıkarma olarak geçiyor videolar ayrıca şırınga kullanırken yara kremi sürmek lazım çatlıyor meme ucu uç olsa  bile yaradan zorlanırsın Allah korusun
tarafından
Çok sağolun Allah razı olsun deniycem
0 oy
(367 puan) tarafından
Cnm benımde oyleydi bn hep sağdım verdim o göğsümü lesilmesin diye şimdi 4 buçuk aylok sayılır. 1aydır o göğsümüde emiyor büyüdükçe emmesi gelişiyor emmiyorsa bile sağ ver mutlaka. Bnböyle rastgele denemiştim emecek mi diye. Diğer göğsümü emer gibi emdi 
tarafından
İnşallah benim kizimda emer
0 oy
tarafından
Ama tek göğüs olmaz canım Allah korusun mastit olursun obir göğsündeki sütü çekemezsen, ve o da çok kötü birşey göğüs ucu aparatlari var ondan al
tarafından
Tm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Canım sadece ucunu verme zaten o kahverengi kısmı tamamen koy ağzına zaten doğru emzirme şekli odur 
tarafından
Kahverengi kısmıyla veriyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 173 göst.
15 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 407 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 316 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nazli1elif (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.
11 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu

381,145 soru

11,410,480 cevap

34,949 kullanıcı

...