0 oy
258 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (608 puan) tarafından
Kızlar bir buçuk aydır kızım uyuzzz bizede bulaştı ne kullandıysak ne ettiysek geçmio allah aşkına geçiren varmı bilgiis olan yazsın çocum maf oldu ya nasıl biticek bu lanet şwy

6 Cevaplar

0 oy
(324 puan) tarafından
Ben ve ailem geçirdik canım kekik suyu fayda etti sadece hic bir ilaç losyon fayda etmedi
(608 puan) tarafından
Amin allah razı olsun sizden inşallah 2 haftada sürse geçse yeterki tuzlu su dedin tuzlu suyu normal tuzla sumunyapıyrz
(324 puan) tarafından
Evet normal suyun içine tuz koyduk biraz onunla yıkadık vücudumuzu kasintiyi alsın diye
(608 puan) tarafından
Tamam canım allah razı olsun sizden inşallah
(324 puan) tarafından
Allah sizden de razı olsun şifa olur inşallah  hayırlı geceler canım
(608 puan) tarafından
Hayırlı geceler amin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım doktor ilaç vermedi mi
(608 puan) tarafından
Verdi gitmio ya
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Metrın losyon sıgorta karsılamıyor sanırım hergun yıka ve sur gecene kadar camasırları sureklı yuksek ısıda yıka. Evı hergun sırkelı su ıle sıl. Hergun uzerınızı degıstırın. Kış da olsa bebegı usutmememeye dıkkat ederek hergun yıka canım. Kımseyle de temas etmeyın bulaşıcı cunku
(608 puan) tarafından
Canım ne ttiysem olmafı ama o losyano alırım hergün iki kez duş alıyrz gitmio allahın cezası ya
(1,077 puan) tarafından
Zor cok zor bır hastalık ama gecer illa ki.
(608 puan) tarafından
Ay maf olduk ya ya bittik ya nasıl bişey bu
0 oy
tarafından
Canım ben sana bı ilaç tavsiye etmiştim onu denedin mi ?
(608 puan) tarafından
Canım valla herkesten bi tavsie aldım ne tavsie etmiştin acaba çok şey aldım ya denedim
0 oy
(6,926 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun   kükürt sabunu denedinmi
(6,926 puan) tarafından
Nerden geçti bu  ya Rabbim yardım etsin inşallah
(608 puan) tarafından
Ay bacım bi bilsem çıldrcam kaşınmaktan maf olduk ya maf olduk yani
(6,926 puan) tarafından
Kaynanam kasiniyorfu biz ona aktardan kükürt sabunu aldık  sık sık yıkanıp atlattı geçti
(608 puan) tarafından
Hergün iki lez yıkanıyrz sabah aksam vallahi gitmio bitirdi bizi ya
(6,926 puan) tarafından
Ne diyim bilemedim ki
0 oy
(774 puan) tarafından
Yok canım yok geçmiyor Allahın cezası bende bitmişti iki aydır nerdeyse kaşıntı yoktu iki gündür yine kasiniyorum oğlumun ayaklari hala kınık minik su topluyor geçmek bilmedi 
(608 puan) tarafından
Bide çay apacı yağı diolar ondan alcam bnde
(774 puan) tarafından
Ben oğluma surdum Çay ağacı kremi alerji yaptı heryeri iyice kızardı doktora gittik tekrar sürmeyin bunu dedi
(1,298 puan) tarafından
Su toplaması nasil oluyor acaba buyuk mu küçük mü dayım tedavi görüyor annem ilacını sürüvermiş bir hafta önce şimdi annemın bacaklarında kocaman ucu başı yara su toplamaları çıktı bulaşmış olabılır mi
(774 puan) tarafından
Minik minik su topluyor sivilce gibi şişiyor ama bizde öyle bişey olmadı sadece oğlum da oldu
(608 puan) tarafından
Ama bi, edede yoktu bulaştı işte :(

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 447 göst.
6 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kertenkelebek (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 276 göst.
0 oy
3 cevap 302 göst.
12 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asya15 (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.

384,850 soru

11,511,581 cevap

35,173 kullanıcı

...