0 oy
278 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (16 puan) tarafından
Yaa canlar benim 10 aylık oğlum var çevreden arladaşlar hamur işi süt yapmaz sebze ağırlıklı beslen su iç bol bol dediler süt yapıyo çok  dedim süper hem kilo veririm hem sütüm olucak daha ne olsun ama olmuyo bu arada 63 kiloyla hamile kaldım 75 ile dogum yaptım 73 kiloyum suanda öyle gitmedi duruyo sebze yedim ekmegi tam buğday kepekli tükettim sağlıklı beslrndim süt azalmaya basladı ama bi pilav yiyeyim süt artıyo veya bi makarna deli olcam çok rahatsız oluyorum  kendimden ne yapmam lazım benim yaa

11 Cevaplar

0 oy
(847 puan) tarafından
Bende öyleyim maşallah. O yüzden yemene çok takma herşeyden ye az az.
(16 puan) tarafından
Ya afedersin insanın bi pantolon giyiyo apış arası sürtüyo dedim bu ne ben  oldum.olası normal kiloda giden biriydim taş çatlasınn 57 ama ne zaman kızım var 5 yasında hamile kaldım ona ondan beri gitmiyo ondada korktum hep ya sütüm olmazsa diye bundada anca ye babam ye :)
(847 puan) tarafından
Doğrudur canım.
-Reklam-
0 oy
(537 puan) tarafından
Bende çok zayıfladım kilo alamıyorum herkes bana zayıfsn diyor zoruma qidiyor :(( 
(16 puan) tarafından
Ayyy üzülme kuzum ne üzülüyon ne güzel zayıfsın sağlıklısın dinçsinn keske bizde versek kilo hastalık
(537 puan) tarafından
Wala üzülmemek elimde deqil beş ay vitamin kullandım almıştım biraz bıraktım yine zayıfladım bünyem almıyor demekki kiloyu
(14,030 puan) tarafından
Asena gel bi sarilalim
(537 puan) tarafından
Sarılmak Bu aralar herkesin ihtiyacı :))
0 oy
(867 puan) tarafından
Canım ben bir arkadaşımın tavsiyesi ile kilo verdim. O da emziriuirdu ben de emziriyorum. Bir gün bir fotoğraf paylaştı. Nasıl zayıflamış anlatamam. Neyse sordum ettim nasıl yaptın bunu diye. Detox çayından bahsetti. Bebeği 3 aylik olduktan sonra emziren tüm anneler bu çayı içebilir. Sütte hiç azalma olmuyor. Bebbe de hiç bir yan etkisi yok. Benim.oglum 7 aylıkken bu çayı aldım ve aynı zamanda diyete başladım. 72 kiloydum ve şu an 64 kiloyum. Hâlâ da devam ediyorum. Bir buçuk ay oldu kullanalı. Ilk hafta vücut ödem atıyor. Sonra da yağ yakımina başlıyor ve zayıflıyorsun. Ben sauna tayt da aldım yağları terleterek yaksın diye. Instagram hesabi var https://instagram.com/irontea_genelmerkez?igshid=1cbxmcxuzrzny 

Buraya yaz sana bilgi verecekler 
(16 puan) tarafından
Kullandım canım bende gece çayı  içtim tahıllı kahve tarçın kahve süt karısımı ama banamısın yok ondan şaşırdım inanki
(867 puan) tarafından
Sen bu çayı dene bana dua edeceksin ehehe
(16 puan) tarafından
Ben bi araştırayım çünkü önceki doktoruma danısarak ictim
(867 puan) tarafından
Tamam canım benim
0 oy
(774 puan) tarafından
45 kiloyla evlendim 47 kiloda hamile kaldım 65 kilo ile doğum yaptım 57 kiloyum şuan da ne bulduysam yedim alamadim öyle çok kilo
(16 puan) tarafından
Ayyy süper iste hayalim ben evlenirken 47 kiloydum bende oldum olası almam ama bu emdirme dönemi bitirdi beni sürekli açım yemesem süt yok
(774 puan) tarafından
Benim de vücudum tipsiz ama sıkıntı göğüsler de
0 oy
tarafından
Psikolojik olarak kendini rahat bırak öncelikle. Bol su içince ve düzenli emzirince olur sütün. Ben normal 2 öğün yemeğimi yiyorum aralarda acıksam da yemiyorum. 62 ile hamile kaldım 85 doğum yaptım şuan 65 kiloyum. Ama hiç takmadım ben kafama hep sütüm olcak dedim mutlu oldum stres yapmadım. Bence en önemliai kendne stres yapmamak ve bol bol su içmek 
(16 puan) tarafından
Evet doğru söylüyosun bencede en önemli şey kafaya takmak galiba
tarafından
Aynen canım sonrası biraz dikkat biraz spor ki bebek yeterince yoruyodur eminim yavas yavas veriyosun htta emzirdiğin için dha rhat vr hızlı veriyosun
0 oy
(1,808 puan) tarafından
 Bol bol su canim en cok sütü o yapio 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Burda biri pilav makarna süt yapar ye demiş ebe.. doğrudur belki cnm
0 oy
(514 puan) tarafından
78 ile hamile kaldim 97 ile dogum yaptim. Suanda bebegim 71 gunluk 82.5 83 arasiyim :P can bogazdan sut yemekten gelir diyorum yiyorum:D
0 oy
(45 puan) tarafından
47 ile hamile kaldım 69 ile doğum yaptım bebeğim 3 aylıkken 47ye düştüm bünye ile alakalı ya kimi ne kadar yemese de alır kimi bı dünya şey yer almaz emzirme dönemi geçsin sıkı bı diyetle kurtulursun bence
0 oy
(8,977 puan) tarafından
Ay sürekli evdeyim olmuyor ki hamur işi olmadan kilo aldım bende ama Sukur belli etmiom:))
0 oy
(51 puan) tarafından
Günlük ihtiyacınız olan kaloriden daha fazla besin tükettiğiniz için kilo veremiyor olabilirsiniz.Günlük düzenli olarak da egzersiz yapmanızı tavsiye ederim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.