0 oy
253 göst.
Aile kategorisinde (470 puan) tarafından

Günlük yaşantımızda hep bır koşuşturmaca içindeyiz.Cocuk,eş,kaynana, görumce, elti ve daha sayamadigm bir sürü şey. Burdaki postlardada haliyle günlük yaşantımızda gördüğümüz etkilendigimiz şeyler yakamizi bırakmıyor.Bugun bı değişiklik yapalım kendimizle vakit geçirelim bı kaç dakikalığına:) Birkaç gündür düşünüyorum aynı anda yolda yürümeye başlasak ta kendimin daha fazla cabalamam gerektiğini düşünüyorum ve sonuca ulasamadigimi fark ettim.Ama rağmen yapan insanlar önüne ne zorluk çıkarsa çıksın ,ne yaşarsa yaşasın bı şekilde sonuca ulaşabilirler.sizinde rağmen yaptığınız şeyler varmı.

Yorumda görüşelim farklı neler çıkacak merak ediyorum<3

2 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından

Valla dün eşim çalışıyordu :D bebeğim olmasına rağmen (11.5aylık) onu mama sandalyesine koyup reklam açtım ve eşimi beklemeden duş aldım :D çok büyük kaçamak değil mi üstelik maske de yaptım 

(470 puan) tarafından
Ahhh maske ne zaman sürmeye niyetlensem suremiyrm hele ki kapı açık duş almak kış günü tam bı çile.ragmen yaptığın şey baya bı lüks kız:))
(2,479 puan) tarafından
:D ay evet ya kapı açık olunca üşüyorum:D bende
(3,156 puan) tarafından
Kız bizimkisi de 1 yaşına gircek mama sandalyesinde tövbe durmaz senin bebe asılmıyo mu nasıl tek bıraktın orda :)
(2,479 puan) tarafından
Şuan daha asılması yok canım önüne kraker falan koyup reklam açınca reklama bakıyor kemerinide takıyorum ben şuan duruyo ilerisini bilemem
(3,156 puan) tarafından
Anladım canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Valla ben çok lüksüm galiba 2 çocuğum var 2.5 ve 1.5 yaşında ona rağmen eşim yokken evde duş alıyorum kendime zaman ayırıyorum tv izliyorum kahve içiyorum makyaj ve yapıyorum her işimi kimseye ihtiyaç duymadan yapıyorum pandemi nedeni ile pek gezmeye gitmesekde pandemi öncesini sayarsak geziyordumda bayağı lüksüm kız ben :D:D

(470 puan) tarafından
Harika bı annesin o zamn ne gzel kendine vakit ayırabilmek bahane buluyorum sanırm hep uykusuz yorgun bı koşuşturmaca.basarlisin nazar degmesin
tarafından
İnsan kendine zaman ayırınca mutlu oluyor 10 dk da olsa Bi makyaj yapmak bile çok iyi geliyor herkes yapmalı bence bunu Bi ruj Bi rimel bile iyi hissettiriyor

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 397 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Sare (470 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 479 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde mastikaa (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 666 göst.
0 oy
12 cevap 171 göst.

381,205 soru