0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (5,392 puan) tarafından
Kızlar şimdi ben 7. Katayım ve perdelerim pencerem maf olmuş şmdi perdeleri yıkatsam pencereyi silsem yağmur bırakmıyor olan çamur toz ne varsa camıma yapşyor en son  4 5 ay önce temizlemştm napim bna akıl verin 

19 Cevaplar

0 oy
(219 puan) tarafından
Haftada bir siliyorum 4.5 ayda cam silinir ilk duydum ayda 1 defa silin bence 
(5,392 puan) tarafından
Cnm normalde ayda bir silerim de doğum yaptım bebek izin vermedı hiç bıde yağmur yağıyor sürekli
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
2 ayda bir silerim ve tülü perdeyi de yıkarım kılın yazın ayda bir falan sil sen bence yağmur yağsın ne olcak en azından kiri gider 
(5,392 puan) tarafından
Çok var daha dimi
(25,224 puan) tarafından
Ne zamandı ramazan
(5,392 puan) tarafından
Tee nisanda
(25,224 puan) tarafından
Oo sil kız sen
(5,392 puan) tarafından
Tmam cnm inşşalah silecem kiri gtsn en azından
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Kışın zor oluo ya ama cok kirlenirse siliorum ben yazin ayda 2 3 kere silerim
(5,392 puan) tarafından
Ablamda içten sil dışı silme dedı
(1,808 puan) tarafından
Sen nasil istiyosan canim icine siniosa öyle yap cok kirli degilse
0 oy
tarafından
Hiç bi şey canımdan kıymetli değil valla. Haftada bir falan da silemem  camlar büyük olduğundan eğilip doğrulup bebeğime zarar veremem. Eşime söylerim o gerekeni yapar
tarafından
Ya boşversene canından bebeğimde önemli mi?
tarafından
Tabi  onemli degil de kirli oldugu zaman da saglik acisindan iyi degil perdeler cabuk toz topluyor o yuzden diken uzerinde duruyorum bu aralar temizlikci cagiririm anca
tarafından
Valla ben eşime sildiriyorum
(5,392 puan) tarafından
Bnm perde geçen sene nisanda yıkadım berbat olmuş yarın yıkacm kız bebek bırakmıyor :)
(1,786 puan) tarafından
Onlar boş kalmış
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Ayda  bir siliyorum kışın yazın haftada bir
(5,392 puan) tarafından
Hmm ben  2 3 ay geçiyor oyle siliyorum
0 oy
(155 puan) tarafından
Vallah canım ben kasım ayında taşındım oturduğum eve hiç silmedim çünkü hep yağmur vardı dün hava çok güzeldi dün camlarımı sildim çünkü kirli durunca sinirlerim bozuluyor ama artık 2 haftada bir cam silerim diye düşünüyorum yazın tabi her hafta silicem 
(5,392 puan) tarafından
Yağmur yağıyor aynısı oluyor
0 oy
tarafından
Yazın ayda 1 silip tül perde yıkarım kışın 2 ayda bir siler tül perde yıkarım kışın çok silmen yağmur vs var hemen kirleniyor yorulmama değmiyor 
(5,392 puan) tarafından
Evet yaa şimdi silsem yıne yağmur yağacak maf olck
tarafından
Üstten kirini al en azından silmesen de yaza kadar çok berbat oluyor temizlemek zor oluyor bu sefer
(5,392 puan) tarafından
Oyıe yapim cnm saol
0 oy
tarafından
Haftada iki kere silerim önceden her gün  yapardım destek aldım ikiyi de bırakmam lazim bedenim error veriyor:-( Pella bez aldım uğraştırmiyor durulama kurulama yok sil birak iz de kalmıyor biraz tuzlu ama
(5,392 puan) tarafından
Yaa oda yi cmm ben camsıl siliyorum bi cam bezı aldm kirli bıralyordu dandik maldı herhalde
tarafından
Benimki süper özelden yaz açıklayayim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben hiç  silemiyorum  esime  sildiriyorum  walla  2 3 ayda bir 4 ayı da buluyor 
(5,392 puan) tarafından
Eşim asla silmiyr
0 oy
(3,136 puan) tarafından
4 5 ay çok fazla değil mi. Penceren kirden görünmüyordur. Yağmur da olsa mecbur siliyorum . Çok nadir 1 ayı bulur normalde en geç 2 haftada 1 silerim. Yağmurda olsa sil çünkü o kir camda kalıyor zamanla kireç olur geçmez sonra
(5,392 puan) tarafından
Cnm normalde her ay silerim fakat doğum yaptm bebek durmuyor mecbur napim
(3,136 puan) tarafından
Durmuyorsa o ayrı mesele. Ama uyuduğu zaman beş dk birini silsen bile kafi yoksa sonra silmek daha zor olur
0 oy
tarafından

Senede 2 defa :D

(5,392 puan) tarafından
Amaan hiç uğraşamıyırum vala bebekte olunca çok zor rabiş
tarafından
Zaten fazla bakmiyo benim genelde yagmur izi vs oluyo onun icin silmiyon ben senede 2 defa yeter
0 oy
tarafından
Canim ne zaman isterse :)))
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Ben ne zaman silmeye kalksam ardından yağmur yağıyor sinir oluyorum 
(5,392 puan) tarafından
Şimdi silecem yağmur yağacak :(
0 oy
(1,327 puan) tarafından
15 günde bir silerim canım 
0 oy
tarafından
Ben ayda 1 defa perde yıkıyorum benim de evim 5. Katta üstten üste silebildigimi siliyorum çünkü korkuluk yok evimizde 
0 oy
(73 puan) tarafından
Valla yazin haftada 1 silerim kışın ayda bir sefer kar yağmur ne varsa benim penceremde birde üstümde Suriyeli bir aile var pencereden sofra örtüsünü çırpıyor kaç kez uyardım ama dilimizi bilmediği için anlamıyor ekmek kırıntıları felan hep camda oluyor ama siliyorum çünkü birinci kattayim içeriye güneş girsin diye perdeyi açarım misafir geldiğinde kötü gözükmesin diye
(5,392 puan) tarafından
Benım karşıda bina var yaa ben ince perdeyi çekmiyorum bıde kuşlar pisletyor yaa
0 oy
(1,392 puan) tarafından
En güzeli yardımcı Bi hanım tut bebeğin de varmış şahsen benim eşim siler çünkü ben yapamam cam silmek perde takmak zor
(5,392 puan) tarafından
Cnm ekmek alacak param yok yardımcı nasl tutayım :(((
(1,392 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun...
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Valla benimki 10.kat tek başıma kesinlikle silemem 3 ayda falan eşim yardım ediyor oyle siliyorum ona da her zaman sildiremiyorum ama perdeleri ayda 1 kez yıkarım 
(5,392 puan) tarafından
Bnmm perde geçen sene nisanda yıkdım yarın atcm makineye eşim yardım etmıyor pencere içşn
(5,134 puan) tarafından
Yok canım perdeleri ayda yada 2 ayda bir yıka morarıyor sonra açılmıyor rengi annem 40 günde bir yıkıyor
(5,392 puan) tarafından
Vala haklısın kapkara olmuş :( yarın atcm artık doğum yptım hamlylen çok ağrım var dı eşim jiç yardım etmıyor bebekte var ağlıyor durmuyor
(5,134 puan) tarafından
Dogru canım bebek olunca zor bende Uzanamıyorum perdelere eşim takıp çıkarıyor yoksa benimkiler de kalır
0 oy
tarafından
Kardesim benim gibi cok yuksekte oturuyorsun dikkat et tehlikeliyse birak pis kalsin ya da eşinden yardim al. 10. Katta oturuyorum canlarim cok genis ve uzun ustelik disindaki korumalikta camdan belime kadar sarkmam gerekiyor vileda falan hak getire bu yuzden senede 2 ya da 3 defa siliyoruz.
(5,392 puan) tarafından
Yok ya kolum yetişti yere kadar kompile silemiyorum valla
tarafından
Silme kuzum Allah korusun düşersin falan değmez

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 340 göst.
14 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 303 göst.
20 Kasım 2020 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Besteninannesi (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 237 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 35yasannesi (152 puan) tarafından soruldu

381,055 soru

11,407,824 cevap

34,943 kullanıcı