0 oy
338 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (480 puan) tarafından
Sorum yukarıda 

29 Cevaplar

+3 oy
(5,344 puan) tarafından
En son ne zaman sildiğimi unuttum:) :) 
(2,280 puan) tarafından
Bende çok merak ediyorum hangi ara batiyo o camlar şu yaz sıcağında bende çocukta yok ama üşeniyorum o camları silmeye her yer cam kayniyo anam bacım ewin usaniyom o camları silmeye zaten birincisi katta oturuyorum sürekli araba falan geçtikçe toz oluyo kendimi yormama değmez aman üç günlük dünya :)) boşver kiz
(115 puan) tarafından
Onları bende anlamıyorum hepsi aynı mı bilmem ama eltim de çok kaldığım oldu bana biraz hastalık gibi geliyor yani bir de hamileyken canımdan önemli değil gerçekten o camları mıtfak dolaplarını falan silip duruyordu temizlikte eşyanın duruşunda eli hep bişeylerin üstünde çocuğa daha az vakit kalıyor 3 yaşında çocuk evde giydiği şeyi bile ütülüyor ben bebemin kıyafetleri yıkadım eşime diyorum yengem gibi ütüliyim mi bende sen ona ne bakıyosun sürekli bunlarla mı uğraşıcan çocuk mu bakıcaksın diyor :D
(5,344 puan) tarafından
Benim evdeheryer cam hele cam balkonlar sil sil bitmez. Vala bu kadar temizlikte ugrassam çocuğa zaman kalmaz zaten yoruluyorum halim kalmıo. Bide iş yaparken bölünmesini sevmiyorum kızımda sagolsun hiç fırsat vermiyo aman saldım artık
(115 puan) tarafından
İnce şeylerde sürekli yapılmasın canım bişeyde olmuyor yani zaten bulaşık çamaşır süpürge bunlar bitmiyor pis olmuyoruz yani bencee bakmayın boş verin kalanı :))
(5,721 puan) tarafından
Ayy aynı ben :))))
-Reklam-
+2 oy
(1,856 puan) tarafından
Galiba en son geçen sene silmiştim 
(177 puan) tarafından
Hahaha bu ben yemin ederim ama benim olayim daha farkli ben bilerek silmiyorum kaldigimiz ewe gicik oluyorum ve inadina inadina yapmiyorum ama 2 gun once sildim gene 1 hafta sonra tekrar ayni
(1,856 puan) tarafından
Biz evin tavanları duvarlari hep rutubet ben de perdeye gicigim gunesligi de yikamiyorum bir kalıp çamur olmuş :)Ama onun haricinde kalorifer petekleri de bir ton kir başka bir ariza yok onun dışında her yer tertemiz
(177 puan) tarafından
Yok canim ben o kadr deil sadece pencereleri silmiyorum icinn tozunu aliyrm disina karismiyorum benim bulundugum ewde rutubet ve bocek kayniyor heleki geceleri ama yapacak bisey yok elazogda oturuyorum deprem yuzunden firsatcilar bulundugum ewden beter evleri 1500 e kiraya vermeye baslamis ben suan 500 tl den oturuyorum boyle yaotigim icinde esim bu ewden cikmak istyr yok yani suan zorunlu olmasam emin olki 5 dakika durmam ev bakiyoruz ama ates oahasi firsatcilar ocagimizi batiracak derecede fiyat yazmislar ben bu evi temizlesemde aksama kadr gne ayni oluyor temizlik gozujmuyor ama yaoacak bisey yok sabir hayirlisi diyiyorum ev bakiyoruz
(177 puan) tarafından
En cok o rutubetli evi ben bilirim mutfagim ufacik aldigim hc biseyi kulanamiyorum dolabi o kadr kucukki bi tek gunluk tabaklarm sigiyor icine ev beterin beteriydi biz ewe girdigimizde ufak ufak kndi cebimizden yaptk az cok biseye benzemis ama inanki boyle bicek rutubet kuf olunca insanin temizlik yapasi gelmiyor belki burda yargiliyacaklar pislik icindemi yasiyorsunuz die tabikide temizliyorum ama inanki ev sahibi bile tanidigi esimin o bile diyiyor bu evi nasil bu kadr temiz tutabiliyorsn yatak dolabi vestiyeri hc biseyi yok eski yigma bina dusunun yataklarm hurclarda ust uste banyonun penceresi mutfakta aciliyor rezilik olan buhar oldugu gbi evin icinde yemek kokusu banyoda bu yuzdende bocek dolu ev rabbim bize hakkimizda hatrli olani versn sabretmek lazm bazen
+1 oy
tarafından

Ayda 1 kere silerimm ama kenarlarını hergün yıkarım su dökerim 

+1 oy
(3,830 puan) tarafından
Ayda bir kez siliyorum yeterli benim için çalışıyorum o bile zor geliyor
+1 oy
(2,523 puan) tarafından
Ayda bir siliyorum bazen çok tozlanıyor 2 haftada bir oluyor :)
+1 oy
(5,134 puan) tarafından
10 .kat eşimi ne zaman ikna edersem o zaman :))
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Gözüme ne zaman pis görünürse ayda bir hafta da bir 2 hafta da bir değişiyor
0 oy
tarafından
3 ay olmuştur silmeyeli hamileyim sürekli tembihleniyorum oraya uzanma buraya uzanma :zd
0 oy
(1,145 puan) tarafından
İki hafta da bir misafir geldikçe
0 oy
tarafından
3 ayda bir filan
0 oy
tarafından
Boydan boya komple cam haftada 1 2 kere o aralarını silerim cok toz olur camida 2ayda bi kere falan 
0 oy
tarafından
Her hafta siliyorum malesef 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
dün sildim uzun bir süre silmem ☺️
0 oy
tarafından

Bayramdaaaannn bayrama :D

0 oy
(51 puan) tarafından
Ayda 1 yada 2 kez 
0 oy
tarafından
Valla 3.4 ayda bir yani aslında bilmiyorum  ama genel olarak çeteresini tutmuyom10 tanr cam var sürekli silemem birde ben dalgınım düşerim 
0 oy
tarafından
Senden seneye 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Haftada 1 siliyorum çabuk tozlaniyor
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Senede 2 kez bahar temizliklerinde 2 haftaya veya 1 ay da bir yapamam çocukluyum zorlanıyorum 
0 oy
(4,984 puan) tarafından

Evlenelim 3.5 sene oluyor hiç silmedim :D

Esim, kizkardesim, gorumcem, kaynanam sagolsun 8-)

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 338 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 295 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 592 göst.
0 oy
16 cevap 177 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı

...