0 oy
747 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ilk once diyeyim bebegimin sol elinde sorun çikti parmağini açmiyodu bende bisiy olmuş deyip deyip durdum. Amaaan bos ver brbekler yapar dediler ama esime konuştum hrmen dr ara git dedi. Aradim bugune randevu verdi bana gel dedi. Esim arabayi birakti bana tamda cikiyodum ki, k.validem bende geliyorum k.babanda geliyo dedi. Anne siz nereye ya dedim hayir gelicez. Dusunmuştum ki azicikta parkta dolaşiriz hava aliriz hava cok guzel evdr bunaldim artikkkkk. 

Simdi k.baba israr etti hayirrr taksiyla gidicez, sacma değil mi arabayi ben kullanmayim diye taksiyle gitmek ve kendiside kullanayim demedi benden teklif bekledi ama bende teklif etmedim. Taksiyle gittik. Zıkkım

Dr goruştuk, iceriye sadece anneni aliyoruz diyo kadin bu israr ediyo ayyy bendr anneyim falan filan neyse girdi içeriye ben diyorum mamayi degiştirdikten sonra kakasini gunde 1 defa yapiyo ya sabah ya da akşam. Eski mamasinda ama gunde 3yada 4 kez gidiyodu. Anam bu tutturmuş hayir 5defa gidiyodu falan YaRabbimmm. 

Neyse kilosuna bakiyo, ay cok az yedirmiyo kendisi hep mama hep mama. Tartismamak icin zor tutuyorum, kulagi diyorum aciyo, hayir acimiyo o aç oluyor ondan agliyor diyo. Dr artik bunaldi ve dediki lutfen rica ederiz disarda bekleyin annesiyle konusacaklarimiz var bana diyo hadi yavrum sen çik ben konuşacam.

Bende anne sen emzir o zaman al emzir dedim. Artik gozlerime bakti ve bildi bana geliyolar kafam gidiyo diye cikti disari. 

Bu gunun içine ettiler yani sinirden aglayasim var evde, bebek simdi zar zor uyattm geldi seveyim dedi uyuyo anne cik dişari ustumu degistiricem deyip kapiyi klitledimmm acmicam ya acmicammmmmm

33 Cevaplar

0 oy
(14,036 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
O kaynanayı ben bir kaşık su da boğarım
tarafından
Konum atayim gellll
(14,036 puan) tarafından
Kız valla Allah kaynanana akıl fikir versin
-Reklam-
+2 oy
(1,054 puan) tarafından
Allahimmm o ne yaa yedirmisler kiza kafayı ALLAH yardimcin olsun canım ya
tarafından
Aminnnn aminnnnn
+1 oy
(27,357 puan) tarafından

Allah sana sabır versin Aytaç o ne öyle

Dengesiz kadın 

Bence sessiz kalma.

tarafından
Ay bide nolmuş biliyo musun ay dur asiyi yapan hemsire beni cok seviyo. Kaynanama melek gibi bi gelin masallah dedi ne dese ne dese?? Dilininde masallahi var hemsirecim. Bende dedim evet tatli dilimin diyo
(27,357 puan) tarafından
Ahhahaha lazım oluyor anne deseydin sjsjsj
Sessiz kalıp kendini ezdirme bacım valla dengesiz biri belliki
0 oy
tarafından
Kaynanalar hep mi öyle ya? 
tarafından
Bilmem canm bilmemmm :(
0 oy
(155 puan) tarafından

Düğüne değil hastaneye gitmişsiniz ne diye takılmışlar peşine hem kendi araban varken 1000 kişinin bindiği taksiye niye bindirip götürdüler yetmemiş doktor yanında müdahale etmiş ben senin yerinde olsaydım hastaneden çıktıktan sonra gerekeni söylerdim gerçekten bu konuda sabrım hiç yok benim... ! Mesafeni koymalısınnn 

tarafından
Ben hep ay kavga olmasin sorun olmasin diye alttan aldim diye tepemdeler canm yapamiyorum bisiy sonra pisman oluyorum opuyorum barisiyorum garip yani salağim ben
(155 puan) tarafından
Alttan almakta bir yere kadar bence gerekeni söylemelisin
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ohaa yaa.. Ay Allah sabır versin canım sana..
tarafından
Oha canm oha :/
(1,019 puan) tarafından
Onlara kim haber verdi hastaneye gideceğini?
tarafından
Ay dogdugum gunden veri "yardima" gelmisler hani coookkkk yardim ediyolar ya bana
(1,019 puan) tarafından
Valla seni çok iyi anlıyorum.. gerçi daha doğum yapmadım yaşamadım ama kimseyi istemem yanimda 1 kişi olur ya gorumcem ya ablam. Kaynana kayınbaba varken nasıl rahat etsin bi kadın her dk başındalar..  esin konuşsun ya seni biraz rahat bıraksınlar..
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Canım sesiz kalma cevapları i ver yoksa kafana çıkarlar yüzsüzler 
tarafından
Hasbinallah ben patlayacam bi gun ama evet
(1,059 puan) tarafından
Canım fazla yüz verme valla sen bilirsin de ben dayanamazdim
0 oy
tarafından
Evine neden gitmiyor bu kadın seni delirtip gidecek herhalde keşke arabaya binip basıp gitseydin onları beklemeden 
tarafından
Ohoooo kiyamet kopardi, aslinda esim arkamda ama ben salağim ya ben konusamiyorum neden boyleyim ya
tarafından
Eşin arkanda daha ne istiyon Aytaç sessiz kalırsan tepene çıkarlar
0 oy
(570 puan) tarafından
O dr annesiyle konuşucam dediği yerde sen çık kızım demiş ya yuh artık yuh ohaaa cüşünüzz dedim ayyy bacım allah sabır versin o nasıl insan öyle ya 
tarafından
Bende emzir al emzir anne dedim alttan bildi o işini
(570 puan) tarafından
Çok istiyorsa gitsin doğursun birtane
0 oy
(237 puan) tarafından
Ay okurken bana sinir geldi kızım bu kadar sessiz kalmayın nolur ben delirdim yemin ederim ya o nlar rahatsa sende rahat  ol bu kadar sessiz olmsyın birilerinin hatrına yok kocam üzülmesin yok kırılmasın diye nolur katlanmayın o oglum üzülmesin diye  düşünmeyip seni bunaltablyorsa sende affetme ay one kopsrsa kopsun kıyamet  valla  bak bu kadar  nolur müsade etme o delirsin bırak aynı evde mi yaşıyorsunuz  eşinin ailesiyle
tarafından
Misafirler canm
0 oy
tarafından
Ya sen bu kadına katlanmak zorunda mısın
tarafından
Aslinda hayir yaaa
tarafından
Eeee çok sinirlerimi bozuyor ya
0 oy
(164 puan) tarafından
Aynı evdemi yaşıyorsunuz cnm allah sabır versin
tarafından
Hayir aminnn
0 oy
tarafından
İyide olsalar kötü de olsalar hepsi aynı heralde benimde kızımı ilk götürdüğümde geldi aynı seninki gibi doktora bile Fırsat  vermedi röntgen odasına aldı kendi girdi ben kapıda kaldım en sonunda bir sinirlendim beni içeri çağırdılar kzıım ağlayıp durmayınca o sinirle ben gelmem ne gerek var kimim ki annen dursun demiştim eşime ağladım hastanede sinirden gördü tabi sonra diyor ben sen radyasyon alma diye girdim yine kendini haklı çıkarttı neler oldu ne bileyim niye böyleler anlamıyorum 
0 oy
tarafından
Offf okurken bile çıldırdım ben Allah sabır versin bize inşallah 
0 oy
tarafından
Aklıma ne geldi demeden edemiycem.. Nişan alışverişine gitmiştik annem ben eşim. İç çamaşırı kısmında Annem ve eşim dışarıda durdular ben içeride baktım, 5-6 kişi girdi içeriye. Birisi genç diğerleri hem yaşlı hem orta yaş baktım çamaşır bakıyorlar hepsi birşey soruyor kasaya geçince anladım kıza çamaşır bakmışlar kız sessiz bakıyor öyle. Anaaam dedim  Tövbe yaa bu ne saçmalık. Sizinki de o hesap olmuş 
tarafından
Yuhhhhhh yuh ya
tarafından
Aynen valla  hastaneye de öyle yapıyorlar sende yaşamışsın. İnsanlar değişik
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Kaynana kafayı yemiş net ... Ne zaman kendi evlerine gidecekler ?
tarafından
Ben kovunca hahasjsj :D
0 oy
tarafından
Off sıkıyolar ya kendi çocukları sanki
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun Allah sabr versin sana. Bir bebegin herşeyini en iyi annesi bilir ya ona ne oluyomuş ben olsam kendimi tutamazdim valla. Kaynanam yok ama eşim hiç kaynana yoklugunu aratmaz görümcemleri arar böyle oluyor söyle oluyor onlarda kendi çocuklarina kıyaslayıp normal deyip duruyorlar
0 oy
(916 puan) tarafından
Sabrına hayran kaldım . Okurken ben sinir oldum
0 oy
tarafından
Okurken bunaldım ya 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 75 göst.
25 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Trknkrc (298 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 232 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
14 Mart 2021 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu

381,154 soru

11,410,610 cevap

34,951 kullanıcı

...