0 oy
508 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Burda bir çok bayan bilir mahkemelerim vardı eşimin tarafı ile bu sabah 2 tane sinin sonucu geldi. Görümce me.  4.430 TL ceza artı. Mahkeme masrafları.  Kocasına. 3 ay 21 gün hapis cezası verildi. Daha da mahkemelerimiz var güne muhteşem maşladım 

8 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Gözün aydın canım. Keşke böyle sorunlar aile ile yaşanmasa ama kendileri sebep olmuşlar.. 
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️ Allah razı olsun ❤️. Eşimle ayrilayim istediler ama kendi başları yandı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gulme komşuna gelir başına kiz sevinme tamam zaten hak etini bulmus 
tarafından
Sevinirim cnm. Eşimle ayrilayim istediler ama kendi başları yandı.
tarafından
Biliyorum durumunu hepsini canim ama Allah yaptığını cezasını vermis bulmus hak ettiğini yinede sevinme bos ver
0 oy
(155 puan) tarafından
Niye mahkemelik oldunuz 
tarafından
Çok uzun cnm ya ufak bir özet geçeyim. Hırsızlıkla suçladılar numaramı verip tacız ettirdi ler eşime Büşra seni aldatıyor dediler eşimden ayrilayim istediler  daha çok şey
(155 puan) tarafından
Adalet yerini bulmuş desene sevindim
tarafından
Aynn cnm.
0 oy
tarafından
Eşinle beraber misin ayrimisin 
tarafından
Beraberiz cnm eşimle çok şükür cnm
tarafından
Olayı bilmiyorum canım hatirliyamadim ama inşallah evliliğinizi olumsuz etkilemez bu durum
tarafından
Yok cnm eşim kendide kardeşinden filan sikeyete bulundu. Benden çok sevindi kendi.
Hırsızlıkla suçladılar numaramı verip tacız ettirdi ler eşimle ayrilayim istediler ama kendi başları yandı. Onlar bizle uğraştık ca eşim daha çok bağlandı bana
tarafından
Ay iyi o zaman gözünüz aydın inşallah iyi bir ders olur onlarada bidaha kimseyle ugrasmazlar
tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun ❤️. Amin inşallah ugrasmazlar
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Hakkinda hayırlısı olsun 
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️ Allah razı olsun ❤️
0 oy
(119,462 puan) tarafından
ooh hadi gozun aydin busra ama kocasinin ceza ertelenebilir daha once sucu yoksa
tarafından
Var cnm. Daha önceden de içeri girmiş şartlı tahliye ile çıkmış. Her hafta imza atıyordu.
(119,462 puan) tarafından
haah o zaman b.ku yedi
tarafından
Aynen cnm.
0 oy
(1,323 puan) tarafından
İlk kez duydum biliyor musun mahkemenin hayırlı bir karar verdiğine bize hiç denk gelmedi daha iki sene oldu evimizi yıktı devlet parayı vermiyor mahkemelerde sürünüyoruz dolandırdık sonuç yok yeni oldu daha yeğenimi ve yanındaki genci bir alkolü trafik canavarı öldürdü hiçbirşey yokmuş gibi ellerini kollarını sallayarak geziyorlar iyi adalet senin yüzüne gülmüş darısı bize
tarafından
Cimere yazın   cimerden cevap gelince işinize yarar cevap gelmezse tekrar yazın. Ben o şekilde. Sonuç buldum cnm. Bana eşimin çevresinden hırsızlık olayı için çok baskı yedik sürekli. Cimere yazdım hızlanması için
(1,323 puan) tarafından
Yazdım canım gene tık yok tekrar yazmak lazım belkide
tarafından
Her fırsatta yaz cnm ben öyle çözdüm avukat parası bile vermedim
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Hayırlısı olsun bukadar mutlu olma ama etme bulma dünyası olayı bilmiyorum ama 
tarafından
Eden buldu bunda sevinirim tabi suçsuz olduğum yine kanıtlandı kimse bana oros.pu gözüyle hırsız gözüyle bakamaz
(3,055 puan) tarafından
Konunu bilmiyorum ama hakkınızda hayırlısı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 117 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 179 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,361 puan) tarafından soruldu