0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kaç gündür gece uyurken belim catlayacak şekilde ağrıyor. Yarın tam 36 haftalık olacam.

Bugün de bir kaç defa kasiklarim ağrıdı. Kasılır şekilde. Lekelenmem falan yok.. Ama ağrım oluyor. Acaba doğum yaklaşıyor ondan mı?

Perşembe günü randevum var.

5 Cevaplar

0 oy
(120,757 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

İki gozumun  ciicceeegiiii :DKiiz ne son haftalari 42 doguran var ☺️☺️ dogursan ustumden yuk kalkcak benimde  :ermm: :D bi fotonu atda gül yuzume bakiyim

tarafından
Ahahah :D ikinci gebeliğim bu kız. :) 38 de alır herhalde daktır :D
(120,757 puan) tarafından
Fotooo
tarafından
En Son durumuma bak guzu :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normal canım doğumun yaklaşıyor ondan bence
tarafından
Ay né bilim korkuyor insan nede olsa ikinci dogumum ama. Insan bilemeyebiliyor.. bebisin herseyi hazır da benim kıyafetlerimi yıkamadim daha
tarafından
Haftalık kontrolüne gidiyomusun gidiyorsan doktorun herşey normal dediyse korkma canım
tarafından
En Son 3 hafta önce gitmiştim. Diğer kontrol perşembe günü. Doktor nst ye de bağlayalim dedi. Daha hic baglamadi
tarafından
Bu gittinde bağlar canım doğumun yaklaşıyor çünkü ağırlaştin için belin ağrıyor bı çuvalı günlerce taşı belin ve kasıkların ağrır dimi bebisini tasiyosun onun gibi düşün korkma içini ferah tut :)
0 oy
(439 puan) tarafından
Olabilirde yatakta dengesiz durduğumuz icinde olabilir ben bacağımın  arasina minder yada yastik koyuyorum birde öyle yatmayı dene
tarafından
Cektaytta oğlum ile beraber uyuyorum. Pek almaya yer kalmıyor :D çapraz şekilde uyuduğu için
0 oy
tarafından
Yükün ağırlaştı canım ondan bel ağrısı ağırlık biniyor artık 

Zaten doğumda yakın. Sağlıkla gelsin inşallah
tarafından
Amin kuzum inşallah :) :*
0 oy
tarafından
Haftamiz ayni bende tık yok ya bir iki kere belim agridi suan gayet iyiyim ben de herkese diyorum bi kac hafta kaldi yavas yavas agrilarim olmaz mi diye bi anda da olabilir diyolar ben de bilemedm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
0 oy
41 cevap 997 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 460 göst.
0 oy
14 cevap 319 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

397,057 soru

11,875,792 cevap

35,990 kullanıcı

...