0 oy
916 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim girdiği ortamda dikkat çeken biri örneğin hastane , pazar alışverişine gitsek markete ya da avmye hemen kadınlar kocama döner bakarlar. Neyse bugün annemin binasinda bı komsumuz var o geldi. Bebeği görmeye kabul etmeyecektim aslında virüsten dolayı beş dakika durup gideceğim deyince kabul ettim. Eşimi bir düğünde gördü sadece kendisi 36 yaşında evli bir çocuğu var eşim 30 neyse ben kahve yaparken mutfağa geldi. Mutfakta oturmaya başladım kahveleri içiyoruz eşim de odada bebeğin yanındaydı mutfaktan su alacak hosgeldinix dedi. Sonra eşim bana da kahve yaparmisin dedi bende sana sonra yapayım dedim. Kadın kocama al canım benim kahvemi iç ben içmedim daha demesn mi o kadar şaşırdım ki öyle bir samimi söyledi. Hiç konuşmuşluklari bile yok eşim döndü bana baktı. Yok abla sağol sen iç dedi eşimi soru yağmuru tutuyor işte sen benim kocamdan daha iyi maaş alıyorsun galiba ne güzel hayat size iyi vs dedi. Bende eşime kaş göz ettim bebeğe bak uyanmış mi diye eşim odaya gitti ardından ben gittim bu kadın gidene kadar sakin odadan çıkma diye o da tamam dedi. Eşime de cimcik attım. Sonra kadın beş dakika oturacakti sözde bir buçuk saat sürdü. Giderken bebeği görüp gideym dedi uyuyor bebek dedim olsun gelmişken göreyim dedi. Yatak odama doğru gitti canım odam müsait mu degil mi bir sor orda eşim var girme istersen dedim. Bebeğini görüp gideceğim dedi. Sen dur bekle dedim. Eşim uzanıyordu ona soylddim toparlandı. 20₺ para koydu bebeğin beşiğine uzun uzun baktı bebeğe sonra eşime kendine iyi bak bize de beklerim dedi gitti. Acaba ben mi abartıyorum. O kadar canım sıkıldı ki eşime sınır oldum mutfağa gelemesine

41 Cevaplar

+2 oy
(7,174 puan) tarafından
Yatak odamda kocam varken bırak komşuyu annem bile girmez ne kadar ayıp görgüsüz karı 
tarafından
Aynen benim annem bile girmez
-Reklam-
0 oy
(546 puan) tarafından
Cusssss.eger birebir anlattigin gibiyse tam bir pislik cahil kem goz.sen yuvana ayetel kursu nazar duasi falan oku.
tarafından
Valla eşimle tartistim yeni daha önce tanıştınız mı diye yemin içiyor ilk defa gördüm diye. Zaten kocasıyla arası iyi değil hep kocasını kotulerdi. Çok kötü oldum ya
0 oy
(369 puan) tarafından
Ayyy sen yine evden kovmamışsın ben o kahve muhabbetinden sonra hadi canım madem kahve içesin yok yallah derdim  haddini bilmeyen insanlara hiç tahammülüm yok
tarafından
O kadar şoka girdim ki anlatamam deli mi ne manyak kadın valla kendimi zor tuttum. Anneme anlattım annem de alma evine bı daha numarasını da engelle dedi.
(222 puan) tarafından
Anneniz doğru demiş
tarafından
bende olsam kovardım uzak tut yuvandan kocamdan iyi maaş alıyorsun nedir ya böylesinin hakkı kovmak yanık karı
tarafından
Bende duyunca afalladim. Demek ki kocam biraz durup konuşsa neler diyecekti.
0 oy
tarafından
Edepsiz karı.

Yok kız ne abartmasi hatta azaltmışsın bile :D ay ne tatlısın bı de cimcik atmış.yazik kız eşine de.ama sana şunu diyim ben ettim sen etme.eşine belli etme çok kiskandigini.yapmaz deme sonra havalanıyorlar.o kariyi da şokma bı daha evine 
tarafından
Sokarmiyim asla bitti zaten anneme de söyledim alma eve onu diye aynı bina da değilim annemin üst komşusu
tarafından
Aynen boşver eşine ve bebeğine de nazar neyin okusun annen .ve sana da.uzun uzun baktı dedin ya bebeğe şüphe ettim.esine zaten kesin degmistir nazarı
Allah korusun kem gözlerden
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Eve kadin misafir gelince eşim disari gider oyalanir sagda solda yani biz boyle gördük eger kafi koca gekdiyse misafir esim kalır yoksa izin gunu bile olsa evde olmaz kadin misafirim olunca ..biraz hakli olabilirsin hassasiyetin var ve bu kadinda hassasiyetine tuz basmis resmen 
tarafından
Bebeğim çok huysuz onu zor uyuttum eşime biraktim zaten eşim çıkmaz öyle biri gelse bile . Ben dedim eşime beş dakika durup gidecekmiş diye. İşten geldi yorgun nereye gitsin adam.
(389 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(238 puan) tarafından
Eşinizin suçu yok ama o kadını yolardım. ben sinir oldum burada. 
tarafından
Eşimde neye uğradığını şaşırdı. Benim kahvemi iç demesi başlıca saçma bı de canım dedi ya ar damarı mi çatladı anlamıyorum ya durduk yere başım ağrıdı.
(238 puan) tarafından
Bence konuyu annenize çıkarın haddini bildirsin kadının.
Gerçekten ar damarı çatlamış bazı insanların.  Ben aşırı samimiyetten ve gereksiz özgüvenden nefret ederim.  
Bence siz yinede evinizi bi okutun göz değer nazara gelirsiniz.
tarafından
Gözü göz değil kadının baksana geldi eşimle tartismamiza sebep oldu.
0 oy
(149 puan) tarafından
Allah Allah Brad Pitt Olsa bu kadar gevsek davranmaz kımse senın koca nasıl cok dıkkat cekıyor onuda anlayamadım bnce karakter meselesi kadının mezhebi genıs demekkı tovbe ler olsun :) 
tarafından
Allah var eşim yakışıklı adam. En yakın arkadaşım bile göz koydu eşime biz nişanlıyken. Ama kadın evli çocuğu var . Kalakaldım öylece
(222 puan) tarafından
En yakın arkadaşınız nasıl göz koydu ve hala en yakın arkadaşınız mı?
tarafından
Hayır tabi iki sene olacak bitirdim arkadaşlığımi hatta post açmıştım onunla ilgili
0 oy
(3,830 puan) tarafından
ya kahve olayinda canim demese aslinda sorun yoktu ama samimiyet biraz fazla geldi .evine alma bir daha bu kadini
tarafından
Benim kahvemi iç demesi bile ters. Ben bir yere misafirlige gitsem elin adamına al kahvemi iç demem canım kelimesinden daha çok bu sözü canımı sıktı.
tarafından
Aynen canim demese sorun yok ama canım demiş olay orda başlar
0 oy
tarafından
Ayy iyi sabır etmişsin 
tarafından
Öyle kavga etmeyi beceremiyorum ben. Şimdi olay büyür farklı yere gelir diye de sustum açıkçasi eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmayım dedim
tarafından
En iyisini yapmışsın fakat o kadının ayağını kes genede hoş değil
tarafından
Yok bitti artık. Bi daha asla bu eve adım atamaz
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Ay eşime de Bi cimcik attım dediğin yerde koptum :) Allah ıslah etsin evli adama yan gözle bakan kadınları hic mi utanma arlanma yok ben Bi arkadaşıma bile gitsem eşi gelmeden hemen kalkmak isterim uygun olmaz diye erkenden kalkar evime gelirim hemen ne kadar ısrar etseler de insanlar gerçekten tuhaf 
tarafından
Aynen bende girmem evde erkek varsa o da evli üç yasinda kızı var. Valla eşimin mutfağa gelmesine sinir oldum. O da şaşkın hâlâ
(4,146 puan) tarafından
Canım eve bayan misafir gelince eşin evde olmasın bence ben hep eşim işteyken çağırırım evdeyse de dışarı çıkar arkadaşları ile buluşur falan çünkü gittiğim evde de erkek olsun istemem hoş sana gelen kadın hiç rahatsız olmamış bu durumdan ama o onun terbiyesizliği bosver sen daha dikkatli ol eşin evde yokken çağır kadın misafir
tarafından
Yemek yedik kahvemizi içtik bebeği uyuttum. Eşim iki işte. Çalışıyor bana mesaj attı komşu beş dakika diye bende gerçekten biraz oturur kalkar gider sandım o saatte kocamın evde olduğunu biliyordur. Eşimde biri gelince zaten evde olmaz olsa da odadan çıkmaz
(4,146 puan) tarafından
Anladım canım her zaman insan eşini de yollayamaz kısa süre için haklısın tabi insallah Bi daha yaşamazsınız böyle şeyler
tarafından
İnşallah kimse de yaşamasın
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Valla abartmamşssn az bile eşinn suçu yok ama kadn resmen terbiyesiz ahlaksız ole insan lar yüznden insan lar paranoyak oldu ya acabalarla yaşatıyolar sen onu daha alma evine kabul etme eşin gördüğü yerde yolunu değiştrsn
tarafından
Allah'tan aynı apartmanda değilim artık sürekli eşimi gözlerdim. Annemin binasinda kadın
(1,307 puan) tarafından
Ay iyi bari ama yinede kadından huylandm yani
0 oy
tarafından
Ilk basta dedim sanki bitek senin kocan var diye sonlara doğru hak verdim sana kuzum muhattap olma bidaha
tarafından
Olmam bitti engelledim numarasını anneme de söyledim alma o kadını eve konuşma dedim.
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Valla bence sen bol bol Ayetel Kürsi oku en iyisi evine, bebeğine. Bu ne genişliktir.
tarafından
Durduk yere başım ağrıdı. Çok canım sıkıldı.
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Yani biraz tuhaf kahvesini vermesi falan ya çok geniş herhalde 
tarafından
Aklıma o kadar kötü şeyler getirmeye başladm ki. Nasıl diyebildi bunu hala aklım almıyor.
(1,845 puan) tarafından
Canım hiç kötü şey düşünme eşin hiçbir şey yapmadığı için şükret , sükretmemiz gerekir . Bu kadına da mesafe koy yani kendimizden düşünürsek bı arkadaşımın eşi gelse bile yüzüne bakmadan hoşgeldiniz derim . Herkes bizim gibi değil . Geniş olanlar da var takma kafana üzülme gereğini yaparsın bundan sonra
tarafından
Zaten pek samimi değiliz benden 11 yaş büyük engelledm numarasını
(1,845 puan) tarafından
İyi yapmışsın sende hiç kafana takma boşver güzel şeyler düşün
0 oy
(389 puan) tarafından
Ya bu kadınlar neden ***** böyle hemcinslerimden utanır oldum artık gerçekten . Allah korusun Allah kimsenin yuvasını bozmasın . Evindeyken saçını başını yolsaydin al sen iç canım dedgnde dur ben sana iciriym deyip fincanı suratına atacaktın pis kadin
tarafından
Yapamam o kadar ama bundan sonra zaten muhatap olmam da . Mezhebi genişlikte çığır açtı. Tevbe Tevbe
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Kıskanmakta haklısın kadında hiç utanma da yokmuş kız :O  ben olsam bi daha görüşmem o kadınla

tarafından
Engelledim numarasını görüşürmuyum. Anneme de söyledim. Alma onu diye. Annemde şaşırdı kadın kimseye güven yok dedi.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Canim sen kocana niye kıziyosun

Karı resmen kudurmuş

Muhattap olma bidaha

Al canım ne ya 

Hööööstt
tarafından
Ne bileyim mutfağa geldi ona sinir oldum. O gittikten sonra kahve isteseydi o da . Bugün de buna takarım
0 oy
tarafından
Ben olsam onu çoktan evden atmıştım canım yanu
tarafından
Öyle biri değilim yapamam öyle şeyler. Ama bir yerde denk gelirsem söyleyecek şeylerim olur
tarafından
Bence yapmalısın ki daha gelmemeli size
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Yatak odasında eşin varken ne işi var. Ev sahibi sorun yok gel desede giremem. Adı üstünde yatak odası. Hiç abartmamışsın bence. 
tarafından
Ar damari mi catladi utanma duygusuda kalmamış.
(1,272 puan) tarafından
Valla aynı fikirdeyim. Ben insanların yatak odasına boş olsada girmeye çekinirim her zaman. Mecburiyetim yoksada girmem. Özel alan sonuçta.
0 oy
(222 puan) tarafından
Böyle gevşek insanlar için eşinle tartışma canım, çok haklısın ben olsam bende **** olurdum ama eşinle kavga etme bundan sebep, kadının gevşekliği
tarafından
Valla aklıma kötü kötü seyler getirmeye başlar oldum. Durduk yere huzurumuz bozuldu
(1,272 puan) tarafından
Eşinin ne günahı var :) tek günahı dikkat çekmek sanırım :)) Rabbim şeytana uydurmasın kimseyi. Huzurunu bozma boşver. Kıskandığınıda fazla belli etme :)
tarafından
Kocam dedi ki evli erkekleri şeytan kadınlara güzel gösterirmis ki erkek bunlara takılıp yuvasını bozmasıni beklermis dedi
(1,272 puan) tarafından
Allah korusun Rabbim hiç bir kadına yaşatmasın o durumu. Hakedene yaşatsın tabiki. :) O şeytan kadınlar hakkediyor işte aldatılmayı.

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 573 göst.
+1 oy
24 cevap 975 göst.
25 Ocak 2023 Aile kategorisinde First (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 671 göst.
16 Aralık 2022 Aile kategorisinde polatzulal35 (340 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 869 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Busrasenneyaptin (14 puan) tarafından soruldu