0 oy
1,529 göst.
Aile kategorisinde (891 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar kaynanamla birlik oturuyorum 1 yaşında da kızım var.dun abim aradı müsaitsen akşama seni görmeye gelcem neyse geldi akşam yemeği yenildi çaylar meyveler derken abim gitti.bende bebeğimi alıp odama gittim uyutmaya.baktim kaynanam ve Kayinpederim hemen başladılar konuşmaya.kaynanam diyoki sofrayı gördün mü abisinin tabağını nasıl doldurmuştu kayınpederimde he fahişedir ****** dedi.ardindan Kayinpederim abisinin tabağını et doldurmuştu benim tabağımi da gördün mü eşeğin S*ni  G*tüne sokayim.o an sustum ama sabahına kaynanamla konuştum herşeyi duydum diye inkar etti kaynanam.ertesi gün hazırlandım ciktim ablama geldim .3 gündür ablamdayım.esimde de ona söylemedim kurana el basabilirim demiş Kayinpederim ama ben ne duyduğumu çok iyi biliyorum.

33 Cevaplar

0 oy
(3,053 puan) tarafından
Onlar öyle konuşurken çıkardım hayırdır yüzüme söyleyin derdim kıyameti koparirdim sonra çıkar giderdim eşime de tek tek anlatır ister inan ister inanma derdim ve gitmezdim o eve evim ayrilana kadar 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşeğin siki onun götüne girsin gavat o an yanlarına gidip yüzlerine tüküremedin mi gitme onlarla aynı eve eşin ayırsın evinizi 
0 oy
(18 puan) tarafından
Keşke evini bırakmasaydın orda bekleyip yüzleşseydin aynı durum benimde başıma geldi görümcem ve kayınvalidem beni evden kovup sonrada biz bişe demedik diye kurana el basmışlardı eve gelen bir kadın vardı sürekli muska falan yapıp getirirdi bende kurana el basıyorum ozmn kime inanmak istiyorsan ona inan dedim gitmiş o muskacı kadına sormuş asla dogruyu söyleyecegine inanmıyordum ama eşinin bir sucu yok demiş ama yinede gitmeyecekti evinden demiş çünkü bende ablama gitmiştim sadece onlara fırsat vermiş olmuştum gidince. Allah yardımcın olsun ben ayrıldım zaten eşimden şimdi tekrar evlendim ama aynı tek fark maddi acıdan sıkıntı yok
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Ben de el basarım kurana de kolay mıymış öyle yalan yere konuşmak şerefsizler
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Evinin ayırılmasını iste eşinden evin ayrılmadan dönme kuzum bence .Kaynanan ve kayınbaban çok fesatmış
0 oy
tarafından
Yerinde olsam o eşeğe siktirirdim seni derdim kızlar Allah aşkına öz Anne babanız bile olsa cevabınızı verdin ezdirmeyin kendinizi varsın kötü olsun aranız eşinizlede kimse sizden daha değerli değil bu nasıl bir zihniyet yahu ****** ne demek bana biri böyle dese kimse elimden alamaz
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Oha yaa .. kim olursa olsun eve gelen misafire bizim adetimizce güzel bol kepçe olur herşey. Allah yardımcın olsun bacım
0 oy
tarafından
Kurana el bassın o zaman bi çarpılsın ağzı g.tune donsunde bizde bi şükür secdesi edelim 
0 oy
(841 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun o lafları duyunca hemen girecektin içeri kizqcaktin benim babam bana küfür etti ben aldim eşyalarımi ertesi günü o şehri o evi terk ettim farklı şehirde yaşadım nereye gittiğimi dahil söylemedim merak edip özür diledi gel kızım falan dedi arada gittim annem için sonra zaten evlendim kim olursa olsun o pis küfürleri haketmez Allahin dan bulsunlar o lafları yedirt onlara sinir oldum ya 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Sen bunlara nasıl dayanıyorsun kimse kusura bakmasın ben evime gelen misafir için acta kalırım hiç mi adap usul edep bilmezler bırak ailemden biri ben gidince kayinvalidem kendine az benim tabağımi etle doldurur ki ben çok sevmem anlayışları çok tuhaf hele o küfürler içinde çocuk büyütmek berbat bişey 
0 oy
tarafından
Ne zihniyetle Allah'ım ne inşallah var yaa eşinle konuş en kısa zmnda evini ayir söyleyip sonra elini Kur'an'a basmak nedir yaa günah günah 
0 oy
(5,809 puan) tarafından
Eşin ne diyor bu duruma peki?

İnşallah ailesini korumuyordur 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 537 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Ozlemadayldrm48 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 831 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,102 puan) tarafından soruldu
+1 oy