0 oy
1,510 göst.
Aile kategorisinde (880 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar kaynanamla birlik oturuyorum 1 yaşında da kızım var.dun abim aradı müsaitsen akşama seni görmeye gelcem neyse geldi akşam yemeği yenildi çaylar meyveler derken abim gitti.bende bebeğimi alıp odama gittim uyutmaya.baktim kaynanam ve Kayinpederim hemen başladılar konuşmaya.kaynanam diyoki sofrayı gördün mü abisinin tabağını nasıl doldurmuştu kayınpederimde he fahişedir ****** dedi.ardindan Kayinpederim abisinin tabağını et doldurmuştu benim tabağımi da gördün mü eşeğin S*ni  G*tüne sokayim.o an sustum ama sabahına kaynanamla konuştum herşeyi duydum diye inkar etti kaynanam.ertesi gün hazırlandım ciktim ablama geldim .3 gündür ablamdayım.esimde de ona söylemedim kurana el basabilirim demiş Kayinpederim ama ben ne duyduğumu çok iyi biliyorum.

33 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Nerden bulusuyorsunuz böyle insanları ya yemin ederim insanlıktan çıkmışlar kim olursa olsun evine gelen misafirin yediği lokmalar sayılırmi. Allah yardımcın olsun yani 
(1,046 puan) tarafından
Burda okuduklarıma şaşırıyorum niye aynı ev kabul ediyolar
tarafından
Bende anlam veremiyorum çok seviyor olabilirsin ona saygım var durumuda olmayabilir o zaman durumu olana kadar bekle tahmin etmen lazım böyle şeylerin olabileceğini . Bide insan kendini belli eder nasıl anlayamiyorlar böyle insanların içine gireceklerini iyi analiz edemiyorlar mi acaba
(1,282 puan) tarafından
Valla aynı evde oturarak başta çok büyük hata yapıyorlar. Sonra da bu oldu şu oldu bilmem ne. Yani çok üzücü ne denir bilinmiyor.
tarafından
Hayır bide kimse yokmu etraflarinda acaba yapma etme bak birlik oturma çok üzülürsün iyiyken kötü olursun diye uyaran
(18 puan) tarafından
Ben 7 yıl evli kaldım hergün farkı Bi yüzünü tanıdım anlayamıyorsun malesef yada iyi niyetimi diyelim bilmiyorum herkesi kendin gibi sanıyorsun içine girmeden bilemiyorsun kötü insanların o kadar çok maskesi varki bunları hep yaşayarak anlıyorsun
-Reklam-
+1 oy
(570 puan) tarafından
Pislikkkk zihniyetler eşin ne dedi çik o evden çık 
+1 oy
(1,939 puan) tarafından
Gerizekalilar esine soyle ayri eve çıksın ne yaşatıyor ki seni öyle zihniyetli insanlarla 
0 oy
(140 puan) tarafından
Canım diğer postlarına da baktım. Sürekli konuşuyorlar senin hakkında. Ben senin yerinde olsam bundan sonra uyanık olup onlar konuşurken seslerini telefona kaydederim. Bak bakalım nasıl inkar ediyorlar. Çok üzüldüm senin için. Çok terbiyesiz insanlar. Allah kurtarsın seni
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Bunların yanında çocuk büyütecek olman gerçekten çok acı. Evladın adına çok üzüldüm.
0 oy
(13,203 puan) tarafından
E seni yalancı çıkaracak ya ş... Valla misafire de saygı kalmadı en güzel servis ona yapılır bildiğim. 
0 oy
(817 puan) tarafından
Yemin ederim okuduğum 2. Yazı ve başıma ağrılar girdi. Neden susuyorsun ki bak sana tavsiyem bundan sonra birşey duyduğunda bir olay olduğunda arkandan konuşulduğunu şahit olduğunda hemen çıkıp kavganı edeceksin sen ne diyorsun terbiyesiz ahlaksız diyeceksin susmayacaksın o an sıcağı sıcağına ağızlarına sçacaksın. Araya zaman girerse 1 saat sonra bile sen bunu desin dersen o kişi kıvırır ve olayı kapatırlar asla kabullenme fırsattan istifade tek şartında evi ayırmak olsun. 
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Eşini ikna edip ayrı eve çık bence 

0 oy
(5,913 puan) tarafından
Oha yuhhhh yani bunlar nasil insanlar aklin varsa o eve bir daha gitme ac kalirim acikta kalirim oyle bir yerde cocugumu buyutmem
0 oy
tarafından
Fırsatı bulmuşken eşinle konuş ayrıl p.islikler 
0 oy
(2,602 puan) tarafından
Bu baheneyle evini ayir kafan rahat olsun esine deki evi ayirmazsan gelmem onlarla yasamak istemiyorum büyük  firsat
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bence sen hemen evi ayırmayı düşün bunlarla ömür geçmez
0 oy
(27,306 puan) tarafından

Pis herif denegesiz cahil kafa:angry:

0 oy
(119,000 puan) tarafından
Ooyy soyle igrencliklere rabbim kutsal kitabini karistirmasin yaa pislik herif
0 oy
tarafından
Neden böyle insanlarla aynı evde yaşıyorsunuz 
0 oy
(1,642 puan) tarafından
Ayy yuh ya insan gelinine boyle laflar eder mi ayip be ha kizin ha gelinin terbiyesizler keske ses kaydi alsaydin inkar edemezlerdi
0 oy
(231 puan) tarafından

Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun ki böyle bir kaynpederim kayın validem var. Rabbim başmdan eksik etmesin onları. İnsan nasıl küfür eder gelinine ya yazıklar olsun onlar gibi insanlara. Onların demesi lzm en güzel şklde agır la diye çok yazık çokkk:angry:

0 oy
(257 puan) tarafından
Terbiyesiz ya nasıl söyledi o kelimleri
0 oy
(800 puan) tarafından
Böyle küfürü duyunca nasıl sustun Allah aşkına yaa duyunca bn sinir krizi geçirdim sen nasıl sustun uyudun sıçsaydın agızlarına
0 oy
tarafından
Ayy yaziklar olsun oyle insanlara insan bile denmez inşallah kurtulusun o evden ve asla goruşmezsin ve umarim eşin de oyle degildir

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 526 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Ozlemadayldrm48 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 830 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,103 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 2,423 göst.
28 Aralık 2022 Aile kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 411 göst.