+1 oy
610 göst.
Aile kategorisinde tarafından
.... 

36 Cevaplar

0 oy
(405 puan) tarafından
Kalksa da bir işe yaramaz. Emmeden geri uyumuyor kızım. Mecbur ben kalkıyorum. 
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Bundan 10 yıl önceydi :) Çok ağladığında duyardı kalkardı ama ben uyandırmamak için elimden geleni  yapardım cunki ben çalışmıyorum oyuzden kalkmasıni  doğru bulmuyordum adam 6 da ise gidiyor cunki 
tarafından
6 da işe gidiyor sen kaçta kalkıyorsun peki eminim sende o saatlerde kalkıyorsun belkide daha erken kalkıp uyumuyorsun 7 24 çocuk peşindesin sen daha çok yoruluyorsun kendimden biliyorum 1 günde eşin baksın sen dinlen ne olacak :)
tarafından
10 yıl önce demisin :))) atlamışım orayı
(679 puan) tarafından
Ewet şuan tekrar hamileyim ama yinede kaldırmam bende erken kalksamda  6 değil 8 oluyordu ama gece 10 kez mutlaka kalkardı oğlum hemde 4 yaşına kadar bu öyle olmaz inşallah yinede eşler ise gidiyor ben en azından gündüz bebeği uyuttugumda  da uyuyordum oyuzden 10 yıl ara verdim ki zorlanmiyayim  yine bebeği her uyuttugumda uyuyabilirim :) yada oğlum ilgilenir
0 oy
(10 puan) tarafından
22 gunluk bebegim var valla fosur fosur yatar bide gurultu yspmayin der
0 oy
(3,728 puan) tarafından
Kalksa ne yapacak ki memeler bende :)
0 oy
(1,128 puan) tarafından
Bazen kaldirio mama yaptiriyorum
0 oy
(71 puan) tarafından
Ilk çocukta kalkiyodu aliyodu bana veriyodu emziriyodum tekrar yerine koyuyodu yatiyoduk ama şimdi ikincide hiç duymuyo bile bazen gazi çok olduğunda ben uyandiriyorum kucağında gezdirip uyutuyo ben uyuyorum onun harici kalkmaz.
0 oy
(14,165 puan) tarafından
Evet kalkar sonra geri uyur çocuk uyumazsa yorulursan kaldır der ama kaldırmam
0 oy
tarafından
Uyanmıyorlar ki :)))) 
0 oy
(120,691 puan) tarafından

Kalkiyo beni uyandiriyo snr uyuyo :ermm:

0 oy
(237 puan) tarafından
Gece kızım 1 yada 2 kere kalkar her seferinde de  1 ay 2 aydır eşim kalkar yapar gelir yatar ben yediririm biliyor uykum acılınca yatamayacagımı böyle yardımı olur saolsın
0 oy
(874 puan) tarafından
Sesi duyar doğrulur bakar kalktimmi diye kalktiysam yatar kalkmadiysam kaldırır :)))))))
0 oy
(3,159 puan) tarafından

Evet çok şükür kalkıyor eşimde her zaman hatta dün gece kızım hiç uyumadı hep sallayıp beraber uyuttuk eşimi çok seviyorum<3

0 oy
(1,014 puan) tarafından
1 kere bile kalkıp bakmamıştır kendisi sagolsun :) 
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Duyarsa kalkar.
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kalkar sen yat hadi ben bakarim der. Bazen duymaz bn kaldiririm sira sende diye ;)

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 612 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 262 göst.
0 oy
8 cevap 194 göst.
1 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nzz123 (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 282 göst.

396,378 soru