0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından
Kızlar ebrar 2 gün sonra 13 aylık olacak. 3 gündür bez bağlatmak istemiyor resmen rahatsız oluyor. Göbeğini kaşıyor bez bağlayacağımda ağlamaya başlıyor. Sizin bebekler de böyle yaptı mı? Netten baktım ama sadece bez reddi yeterli olmuyormuş bez bıraktırma konusunda. Siz ne düşünüyorsunuz. 

7 Cevaplar

0 oy
(857 puan) tarafından
Bende beklim
(1,169 puan) tarafından
Bekleyelim bakalım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet o şekilde yaptığı oldu 2 3 hafta filan sürdü tekrar düzeldi şu an 25 aylık yaza doğru öğretcem 
(1,169 puan) tarafından
Anladım bende yazın öğretmeyi düşünüyordum
0 oy
tarafından

13 aylık küçük ama ben yaz gelsin ozaman başlıycam 1 buçuk yaşında haziran da falan başlarsam alıştırmaya 2 yaşına gelmiş olacak 

(1,169 puan) tarafından
Evet küçükte eskiden 1 yaşında başlarlarmış ya ama yazın alıştırmayı düşünüyorum bende
tarafından
Benim biliyon 3 tane çocuk hani yaz günü öğrettim ben çocuğu ilkini şimdi sıra 2 inci de
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kardeşim geceleri altına yapmayı bırakınca annem eğitimini vermiş şey demisti eğer gece yapmiyosa tuvaleti öğrenmeye hazırdır 
(1,169 puan) tarafından
Ha yok geceleri yapıyor altına bunu bilmiyordum sağolasın kuzum
tarafından
Evet youtubedaki dr da oylee demisti sabah bez kuruysa hazirdir ögrenmeye
(7,791 puan) tarafından
Bana da annem dedi kardeşim bezi erkenden bıraktı masallah meğer gece yapmiyomus öyle olunca erken bıraktırmis annem tabi 2-3 yaşından sonra gece hala yapiyosa Dap bibyerden başlamak lazım yine canım :) inşallah bez bırakma dönemini kolay atlatiriz
tarafından
İnşallaj :))
0 oy
tarafından
Gece altını ıslatmaması vs gerekiyor. Bezin temas ettiği yerlere zeytinyağı falan sür rahatlatır biraz. Mayıs gibi falan başka emareler görürsen tuvalet eğitimine başlarsın
(1,169 puan) tarafından
Anladım geceleri hala yapıyor altına yazın alıştırmayo düşünüyordum bende bakıyım inşallah
0 oy
tarafından
Daha küçük bez bırakmak için mesela gece bezini hiç ıslatmaması gerek bezi bırakmak için 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
13 ay bez bıraktırma için çok erken canım 2 yaş öncesi uygun değil zaten şuan reddediyor bezi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 85 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Derya58 (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
27 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mimar.anne (7,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
27 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mimar.anne (7,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
12 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azramirac (24 puan) tarafından soruldu

380,711 soru

11,398,747 cevap

34,923 kullanıcı

...