0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (231 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar devlet hastanelerinnde kovidden dolayı yarm bayltmıyolarmış bi bilginz varmı. Bide bnm ilk gebeligimde sezryan çevremde sancını bekler devlet hastanesi dyolr dogru mu acaba. Bnde ilk sezeryan nasıl sancımı bkliyckler mecbur sezeryan yapıcklr tarih verirler dedim. Ama sen öyle san dyolr :(

2 Cevaplar

0 oy
(5,322 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sezeryan kesin olacak mı ? Bı terslik varsa sezeryan yapıyorlar devlette benim bildiğimnl normal doğumu yaptırırlar bı terslik yok ise
(5,322 puan) tarafından
Kuzum ilk gebelik anladım 2 ise tamam ilki sezeryan ise ikinciyi de sezeryan yaparlar
(231 puan) tarafından
Ayy çok tşk edrim cnm bana hep öyle söylüyolr. Özele gdyorm şuan ama dgmu devlette yapmak istiyorum. O yüzden korkudan gidemdim devlete
(5,322 puan) tarafından
Hayırlı doğumlar canım☺️☺️
(231 puan) tarafından
Amin tşk Edirm canım :) yorum içinde tşk edyorum
(5,322 puan) tarafından
Ne demek canım☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Yanlış bilgi covid den dolayı sadece spinal yapıyorlar zaten devlet hiç bir zaman mecburi olmadıkça genel anestezi yapmaz.sizin ilk sezaryen olduğu için size doktorunuz direk gün verir sancı bekleme durumu olmaz 
(14,046 puan) tarafından
Özel de nasıl istersen öyle yaparlar
(231 puan) tarafından
Özel de genel oldum zaten ilkini cnm. Özelden panik atak raporu alsam devlet yapmaz mı acaba dye dşnyorm. Stres olsun iyice :(
(14,046 puan) tarafından
Rapor geçerli değil artık yazmış ya bir arkadas
(7,441 puan) tarafından
Pandeminden dolayı da bı çok özel hastane genel yapmıyor bı arkadasimda bı hafta ara ile dogum yaptik aynı özelde yalvardı panik atagim var diye yapmadılar ve bu benim dediğim daha pandeminin ilk başladığı dönemde marttaydi şuan önlemler daha sıkı bulunduğunuz yerdeki hastane ile doktorlar bu durumu onceden konusmaniz gerekiyor.ben devlette çalışıyorum normalde kimseye isteği ile genel yapılmaz doğum anında spinali yaparlar aksi bir durum gelişirse genele çevirirler sadece bu olur en fazla yapacakları
(231 puan) tarafından
Anldm cnm tşk ler

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 323 göst.
30 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 380 göst.
0 oy
3 cevap 67 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Canlarim 3 (144 puan) tarafından soruldu

383,333 soru

11,472,432 cevap

35,075 kullanıcı

...