0 oy
604 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar şimdi ben aşermiyorum.  Aşerme huyum yok. Eşim 2 oldu dalga geçiyor benimle esermeyen gebemi olur eşereyim diye uğraşıyor.  Bizde genetik sanırsam aşerme yok.  

Annem 7 tane doğurmuş aşerme olmamış

Ablam 3 tane doğurmuş. Aşerme olmamış

Diğer ablam 2 tane doğurdu. Eniştem dalga geçiyor diye eşerdim diye alakasız şeyler istermiş. 

Benim 3 CÜ gebeliğim ama hiç yok 

Ablamla konuştum sende yalandan aşer dedi telefonda birseymi gördün adam olsada yesem diye ustele sürtsun dedi 

YAPSAMMİ

25 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Madem dalga geciyo yap kiz gitsin arasin dursun 
tarafından
Adama dert oldu neden aşermiyormusum mümkün olduğunca hafta sonu yapacam heryer kapalı bizim burda hafta sonu
(7,098 puan) tarafından
Aynen oyle bulunmiycak bişeyde soyle yesin kafayi arasin dursun  :D
(142 puan) tarafından
Can erik söyle bulsa bile pahali Ahahaj
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kendileri kaşınmış ben olsam yapardım :D

tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(842 puan) tarafından
Ay ben baştan beri aseriyorum rüyama dahil giriyor yiyorum asermek guzel kiz bulup alıp geliyor yiyorum gece vakti kac km yol gittik sırf yemek için 
tarafından
Bende yok görsem canım bile istemez
(842 puan) tarafından
Keske Bende öyle olsam sen iyiymişin sende yap aser kiz bilerekten
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kız zaten aserme diye bişi yok. Görünce canın çeker o var yani. Yap tabiki ya şu olsada yesek de felan
tarafından
Ama benim görünce de canım çekmiyor ki bu dünyada yemek programı filan izliyorum
(6,859 puan) tarafından
Sevdiğin bişi demi yok cnm.
tarafından
Sevdiğim şeyler evde var
(6,859 puan) tarafından
O zaman aserme :D
0 oy
(119,577 puan) tarafından
Yap kiz valla hatta sana aşercek yiycek bile yazariz  biz
Şeftali
Kavun
Karpuz
Vişne
Kiraz
Yenidunya
Taze nohut cok severim sadece yazin pazarda olur hani boyle yesil birlirsin
Erik her hamilenin istedigi ☺️
Kelek
Simdi sec bakalim hangisini as ercen ama varya nohut iste taze asla bulamaz ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Erik olabilir.  Cnm. Nohutta olur bide nektari.   Çok severim nektarı buna inanır.  Ekran resmi alıyorum

Bizim burda çarşıda manav var inşallah onda yoktur.  Koca bir manav eşermeye son diye yazı yazmış tepesine yok yok mübarek
Sjsjsjsj tamam
tarafından
Zorla aşertecek kızı :D
Aserdi bile bak nektar severim diyo ☺️☺️☺️
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kocan heveslenmiş yap kız =) benimki canımın istediği şeyi getirince kendini kahraman gibi hissediyordu =)) üzülmesin diye zor şeyler istemiyordum ☺
tarafından
:D.  Bende yapacam
0 oy
tarafından
Ooo bn olsam neler yapardım ki bn yaptım yalandan dgl ama gece 12de gorumcemle enistem trilice aradılar esim dondruma  incir aradı kaç kere bde Kürt böreği aratmstim:D dalga geciosa ayy aşkım bunu istedi cnm nasıl de arat ama gece olsun ki anlasın demekki adamın hevesi var dalga geçerek soyluo.
tarafından
Maşallah maşallah
tarafından
Yap kız ne olck sonra doğunca ozluon o gunleri
0 oy
(1,501 puan) tarafından
İnanmaz bence ama yap bari içinde kalmasın
tarafından
Ben inandirirm onu o kolay
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ben bi gun pitaya asermisdim kizimda tek bidefa aserdim interneten tum sayfalari aradi yokdu o meyve 

Simdiki gebelikdede sirdan aserdim bir ay istedim yok bulamadik derken arkadasim var burda eskisehiri googleden aratmis  tek bi dukkan varmis koca eskisehirde gitti kayinbaba ondan aldi 10 tane 5 tanesini ben yedim gerisinide kayinim kayinbabam esim yedi birertane  sende iste iste ne olacak cokda guzel oluyor
tarafından
Sırdan ney kiz
(2,765 puan) tarafından
Kuzunun migdesi cnm ici pirinc ve baharat dolu
tarafından
Yok kız ozman istemeyim benim adam bulamaz gider kuzularımı keser kaş yaparken göz çıkartmak olur
0 oy
tarafından
Ahh ahhh reklamda bişey gör yaâa olsada yesek de aserme yokki kuzum beni aş er Sevgi diye bı arkadaşım var olsada burda yada ben oraya gitsem de ❤️❤️❤️❤️alsın seni gelsin
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ canımsın
tarafından
❤️❤️❤️❤️sende
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Walla yap kız.. kendi kaşınıyor 
tarafından
Yapacam cnm
0 oy
tarafından
Ahhsjaa yap tabi bidahami hamile Olcan :D 
tarafından
Bidaha olma gibi bı şansım yok.  Bu son bakalım nasip
0 oy
tarafından
Benim de annem hiç bulantısı olmamış bende anneme çekmişim belli ama ben şuan da bile canım bir şeyler çekiyor sende yalandan onu istiyorum bunu istiyorum de 
tarafından
Yapacam cnm.   Sağlıcakla gelsin inşallah bebişin.
tarafından
Aminnn inşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Valla benm oluyordu büyük kızımda karpuz istemişti canım deli gibi böyle rüyama bile giriyordu küçük kızımda sürekli et istiyordu canım sende yap sevdiğin canının yemek istediği şeyleri şöyle adam heves etms
tarafından
Erik ve nektarı istiycem cnm
0 oy
(570 puan) tarafından
Benimde istemiyordu ama ya birşey aşersene alayım diyodu bende istiyordum birşeyler benim canım ne çekse zararlı şeyler ondan onları almıyordu
tarafından
Benimki de sen nasıl gebesin hiç asermiyon diyordu
0 oy
(1,475 puan) tarafından
 Ay hiç unutmam 2. Gebeliğim de ben gece saat 11 adam eve geleceği zaman aradım daha lahmacun istiyorum dedim adamda Denizli'nin bir  ucuna gitti lahmacun bulacağım diye gece 11'de bidha aserme sen dedi snra sürekli hindistan cevizi aserdm hep yedm 
tarafından
Güzel fikir lahmacun.
(1,475 puan) tarafından
Aynen bu 3cude ise izgara yaptrdm hep kirmzi et yedm tavuk eti bide yogurt cok yedm belki canin cekrde sen aserirsn
0 oy
tarafından
Karpuz iste :D
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Benim de nefsim gram bir şey çekmez ama sen yap ugrassin dursun 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bende asermedim ama mesela pazarda gezerken şeftali görsem aldiriyodum :D ne görsem yiyesim geliyodu ama canlı canlı gorcem ve bu son aylar oldu rüyamda yerdim kasa kasa her şeyi dalga da geçmedi esom eğer gecse sen gibi yapardım yalandan aseroeidm :)) yap bnce
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Ay ne guzel iste daha ne istiyorki :) sen de iste bakalim degisik seyler alsin :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 216 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 233 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 910 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Limonlumelemen (17 puan) tarafından soruldu
+3 oy
4 cevap 275 göst.