0 oy
564 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,935 puan) tarafından

image

Kadın 18yaşında anne olmuş.Bu ilk çocuğuymuş.Çocuk oyuncakların kumandanın pillerini çıkarıp çiğniyormuş.Kadın ev işi yemek temizlik derken pek başında durmuyormuş .Biraz küçük yaşta anne olmanın etkisi de var tabi.Anne kendi açıklıyor bunu doktorlar metal fazlalığı var vücudda pille haşır neşir olduysa ondan olur deyince .Çocuk büyüdükçe konuşma duyma yürüme  yetisini yetirmiş şuan 11yaşındaymış nefes almakta bile zorlanır olmuş.

Varsın evimiz dağınık olsun varsın yemeğimiz geç pişsin çocuklarımızla ilgilenelim , başı boş bırakmayalım, sağlıkları yerinde olsun.

Valla çok üzüldüm yaaa

21 Cevaplar

+1 oy
(119,251 puan) tarafından
Oooff kiyamam yaa rabbim sifa versin
(7,935 puan) tarafından
Yurt dışına kadar gitmişler kuzu tedavisini bulamamışlar
(119,251 puan) tarafından
Rabbim sifa versin
-Reklam-
+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah. Evdeki pillere kumandalara çok dikkat etmek gerekiyor. Rabbim evlatlarımızı korusun inşaAllah. 
(7,935 puan) tarafından
Pillerin radyasyon içerdiğini biliyordum ama bu kadar etkili olduğunu bilmiyordum hem üzüldüm hem de şok oldum
+1 oy
(14,079 puan) tarafından

Of of ooofff ALLAH yardımcısı olsun kıyamam nasıl üzüldüm ya :'(RABBİM şifasını versin

(7,935 puan) tarafından
Yurt dışına bile götürmüşler canım tedavisini bulamamışlar.Doktorlar en son başka yapacağımız bişey yok daha fazla canını yakmayalım demişler
+1 oy
(570 puan) tarafından
Allahım yardımcısı olsun işte tecrübesizlik yaş dediğin gibi
(7,935 puan) tarafından
Ben de çok üzüldüm hem üzüntümü paylaşmak hem de anneleri uyarmak için paylaştım.
+1 oy
(1,501 puan) tarafından
Allah korusun yemek kuru ekmek yerim ev batsın ama emanet onlar gözümüz üstünde olmalı çok kötü cahil anne kızamadım bile... 
(7,935 puan) tarafından
Aynen öyle canım.daha ve bekken bile iş yaparken gelir gelir erken döner de pusetinden düşer mi ki diye bakardım
+1 oy
tarafından
Allhm sen koru yarabbim o anneyede yazık o kuzuya da yazık 
(7,935 puan) tarafından
18 yaş ne ki canım  resmen çocuk anneymiş böyle sonucu olacağını bilse aklı erse  müsade edermiydi
tarafından
Etmzdi tabi bzde ayy çocuk durmuo evi supuremd. Al teli oyna sus yapioz   (bnmki dha küçük bilmio da genel olarak yani) işte burdan yaptgm yanlısı görmek lazım edim evin içine çocuk dha onmli
+1 oy
(530 puan) tarafından
Rabbim annesine sabır versin İnşallah iyileşir yazık ya ben çok korkuyorum pilden pilli oyuncak almam asla :(
(7,935 puan) tarafından
Yurt dışına kadar gitmişler tedavisini bulamamışlar canım .Bir mucize olur da iyileşir inşallah
+1 oy
(7,098 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Genc anneyle ne ilgisi var ya buna hic katilmiyorum valla bende 18 yasinda anne oldum koydeydim hem hayvanim vardi hem cocugum kucuktu ama yinede misler gibi baktim boyle ilgisiz insanlara sinir oluyorum ya sar arkana yap madem.isini yada gotur gittigin yere simdi daha mi iyi oldu yazik gunah cok uzuldum ya
(7,935 puan) tarafından
Haklısın aslında evet . Kadın röportajda böyle demiş.Doktorlar bu kadar metal ancak pilden geçebilir çocuğa deyince , bebekken kumanda pillerini oyuncağının pillerini çıkarır ağzında çiğnerdi demiş.Doktorkar kızmış  sen nerdeydin demiş
+1 oy
tarafından

Ne diyeceğimi bilemiyorum :'(

(7,935 puan) tarafından
Evet sözün bittiği yer
+1 oy
tarafından
Kıyamam yaaa Rabbim şifa versin inşallah çok zor Allahım dikkat edelim bebeklerimize yaaa
(7,935 puan) tarafından
Aynen öyle canım  :( amin
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bnm kizimda ince kalem bil yutmustu bebekken :( rabbim korudu
(7,935 puan) tarafından
Bu çocuk resmen çiğnemiş canım .Sana da geçmiş olsun .Dişleri kaşınınca herşeyi ağıza götürüyorlar işte
(4,152 puan) tarafından
Evet kiyamm Rabbim sifasini versin ins. Sagol canm
0 oy
(1,059 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bende çok üzüldüm  ya Rabbim şifa versin inşallah 
(7,935 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Kıyamam ya rabbim şifa versin çok dikatli olmak lazım bunlar bize ders olsun
(7,935 puan) tarafından
Anneleri uyarmak ve üzüntümü dile getirmek için paylaştım
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben de çok üzüldüm şimdi her şeye dikkat etmek gerekiyor ben kızım uyumadan bir şey yapmıyorum gözümün önünde bile bı şeyler sokup duryo ağzına hemen engel oluyorum Allah korusun 
(7,935 puan) tarafından
Bende eşim gelince iş yapıyorum valla
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İki dk önce bunu okumadan bı posta yazmıştım öncelik çocuğum diye eve biri gelmiyor zaten çokta önemsemiyorum eşimin boş olduğu günde yapıyorum isimi
(7,935 puan) tarafından
Ben de uyurken ve eşim gelince yapıyorum
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm benim bebeğimde oyuncaklardan bazen çıkarıp ağzına almaya çalışıyor hemen aticam o pilleri Allah muhafaza
(7,935 puan) tarafından
Evet pilli oyuncak vermemek lazım
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Allahim şifasını versin insallah:'(

(7,935 puan) tarafından
Tedavisini bulamamışlar yurt dışına bile götürmüşler.inşallah ilerde bulunur tedaviside iyleşir
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah
(7,935 puan) tarafından
Amin  anne babasınada sabır versin
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ayy rabbim şifa versin.
(7,935 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(24 puan) tarafından