0 oy
403 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Evde hiç bir şey yapmadım yemekte yapmadım. Adam ne yaptın derse seni sevmek ten başka bir şey yapmadım bugün diyecem dışardan söyledim ama eşimin haberi yok 

image

7 Cevaplar

0 oy
(119,251 puan) tarafından

kuzeye bak biraz yaa nasi teyzesiniz insanbi yardimci olur dis cikariyo baby boyum zor durdayim yaa :'(

tarafından
Cok zor dis donemleri ama cok bekledin sevdacim kolay gecmesi icin yontemler dene
ne gibi yontem bekledimde boyle olcani bilmiyodum ,☹
tarafından
Evet canim jel var ama sen yurtdisindasin karafil yagi sur orda satiliyorsa ozellikle yesil sogan ve pirasa uyusturuyo
jel var ben yazin turkiyeden almistim suruyom banamisin demiyo pirasayla sogani demiyim simdi yok evde ama alirim karanfil yagi yok burda
tarafından
Dene canim antibiyotik yerine geciyo o jelleri benim ogluma surer surmez rahaatlayip uyurdu ki ben 9 ay cektikten sonra komsum soyke Allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
En güzelini yapmışsın yan gel yat :))) 
tarafından
2 gündür böyle gidiyor. İnşallah alışkanlık yapmaz
tarafından
Bi süre sonra yapar kız alışma fazla :)
0 oy
tarafından

Vallah benim kocada sabahtan beri 2+1 evi süpürüp çıkaramadım 5 dk supuruyo sonra ayy vok yoruldum diyip 1 saat yatiyo deli oldum. Düşük tehlikem var yarında kaynanamgilin gelme ihtimali var cinnet geçirecem şimdi :angry: ben evde bir günde onlarca iş yapıyordum adam gücüyle evi bir süpürmedi bide diyo ki bu süpürge çok çekiyo 

tarafından
Kız seninki iyi kötü yapıyor benimki yapmaz Gider ablamı kız kardeşimi alıp gelir kendi yapmasın diye
tarafından
Kimsemiz yok burda mecbur yapiyor yoksa oda yapmaz. Birde annem yeni ameliyat oldu ablamda yeni hamile yani is başa düştü ama bir naz yapıyor vallaha çekil şimdi mızmız diyecem o olacak
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Desene bugün gün senin günün ohhh mis valla :D

0 oy
(44,603 puan) tarafından
En güzeli valla canım afiyet olsun
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Afiyet olsun balım
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ohh miss canım Cook romantiksiniZ ♥️

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 434 göst.
0 oy
20 cevap 677 göst.
0 oy
8 cevap 193 göst.
7 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 203 göst.
11 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,213 puan) tarafından soruldu

379,302 soru

11,353,526 cevap

34,824 kullanıcı

...