0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
Zibin  külotlu corap ve altı üstlü pijamalarala yatiriyom2 aydır başı terliyor  önceden sırtı terliyordu sizce  çok mu giydiriyom  ondan mı:( nasıl yatiriyonuz

11 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ter hormonları yüksektir canim korkma hemen normal aslında terlemesi
(347 puan) tarafından
:( 2 aydır böyle bi çocuk doktoruna  gostersemi
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
D vitamini eksikliginden olabilir 
(347 puan) tarafından
Nasıl anlayabiliriz  doktor  kan alır dimi
(4,853 puan) tarafından
Benim oğlumda öyleydi d vitamini verdi düzeldi kanlada öğreniliyor ama bizimki o şekilde duzeldi
(347 puan) tarafından
Zaten d vitamin ilaci  kullaniyor  canım
(4,853 puan) tarafından
Ozamn doktora danis canm tahlil yapar veya damla sayisini artırır
0 oy
(2,717 puan) tarafından
Bende zıbın  ic donu bide takimla yatırıyorum  bursa hala sicak canim kilotlu giydirme bence evin cokmu sıcak 
(2,717 puan) tarafından
Biz hep 4 de yakiyoruz lodos varya sicak oluyo sadece bazen kapatıyorum  iste
(347 puan) tarafından
Bursadasin  canım odamizdaki  büyük degil ama küçük 4 soğuk değil mi
(2,717 puan) tarafından
Yok valla bursadayim bende 4 gayet ideal o zaten sogudukca kendini yakiyoya
(347 puan) tarafından
Sizin sona büyük mu cnm bnde o zamn hep 4 verem
(2,717 puan) tarafından
Yok canim normal doğalgaz  sobasi iste 4  de durur hep söner  yanar kendi kendine benim kizimda bes aylik cok giydirme terlemesin
0 oy
(678 puan) tarafından
Bence külotlu dolap giydirmeyin  kan akışı düzgün sağlanmaz sadece pijama yeterli pijamasi  böyle yumoş olanlardan  olsun  yeter 
(347 puan) tarafından
Kış  aýiya  ondan canı. Üşütür  fiye
0 oy
(142 puan) tarafından
Yok ya benim kardesimin saci hep su dokmus gibi ıslaktı gecer buyudukce terliyo bebe 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cnm saçı çok varmı? Bizim saçlı doğdu dökülmeye başlayınca yeni kestim terleme bitti. Saçları gün zune kadar geliyordu ama ince sacliydi aşırı yoktu o bile su içinde bırakıyor ensesini kafasını. Kesince artık terlemiyor
(347 puan) tarafından
Evet canım çok degil  o kadar  goze  girniyor   ensesi  uzun  bide kulak  yanları  oralar  teroiyor  uyandığında  basın  arkadi islam yastik  isniyor
(6,859 puan) tarafından
Aynı bizim kızda oleydi ense vardı on vardı kulak yanları. Küçük bence kes canım ben hep kıyamadım saçlı doğdu bide hava soğuk üşür sandım. Halbuki alev gibi kafası usumuyormuş hem tek düzey gelir dedim bak seninde dökülür 1 2 aya bence kesiver ber biz 6 aylık olcz baştan kesmedigime pismanim. Makineyle kestik eşimle hiç gık demedi. Süpürge sesiyle uyuyor alışık sanırım.korkmadida
(347 puan) tarafından
Kız bnde kış  diye korkuyom  üşütür  diyede bakalim bnde keserim  belki bnim ki korkuyor  seslerdeb
(6,859 puan) tarafından
Vala terleyince üşütür cnm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Canım yazıktır külotlu çorapla yatırma nasıl rahat etsin yavrucak çorap bile giydirme üstünü ört normal pijama takımı giydir ev içi buz değildirya. Benim oğlumun da başı terliyor normal giymesine rağmen bugun kontrole gittik bıngıldağı ayına göre geniş o yüzden başta terleme yapar dedi gerçekten balı çoo terliyor dedim. D vitamini dğzenli kullan dedi ve 5 damlaya çıkardı dokyora sor bıngıldağa bakar zaten 
(347 puan) tarafından
Canim bingildagi uzun  değil yok denecek kadar
(25,224 puan) tarafından
O zaöan6saç yapısındandır
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Canım külotlu çorabı giydirme 
(347 puan) tarafından
Sen giydiriyom havalar soğuk ama
0 oy
tarafından

Benim iki bebe de aynıydı hani emerken efor sarfettiği için oluyormuş terlemesi korkacak bir durum değil şimdi 3 buçuk aylık olanda öyle oda çok terliyo emerken 

(347 puan) tarafından
Canim bnim ki de emerken  soğuk  ter oluyor ama uyuyup uyaninca  başı terlemis  oluyir
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Bebeğin saçlı mı canım benim kızımda çok saçlı bir bebekti 4 aya kadar çok terlerdi kafası yam yaş olurdu saçlarını bi kestirdim düzeldi şuan 13 aylık uzun sacları çok şükür ter olayı bitti 
(347 puan) tarafından
Az bisi canim saçı var evet ense kiam8 uzun doğduğundan beri  bnde mi kesen acaba
(1,426 puan) tarafından
Valla benim ki öyle bitti tavsiye ederim hem yeniden daha güzel geliyor ben hepsini kestiremedim zaten sende öyle yap
(347 puan) tarafından
Allah razı olsun canım kestim artık terlemiyor
0 oy
(695 puan) tarafından
Yeni doğduğunda da simdide asla fazla giydirip alıştırmadım sadece sifir kol.zibin alt ust takım birde corap.giydirdim yikadigimda sadece külotlu corap giydirir bir saat sonra çıkartırım 

6 aylik simdi yatarken bile corap giydirmem soba gündüz 3 te yanar gece 2 ye alırım  emerken terliyorsa normal ama dururken terliyorsa sıcaktır kuzum zaten sıcakta huysuzlanir bebis 
(347 puan) tarafından
Dogru dion canım seninde sobali dogalgaz külotlu çorabı  cikardim zibin ve alt üst pijamayla ytiyor şuan sobada  4 te

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 91 göst.
+1 oy
15 cevap 238 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,157 göst.
11 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Anya (1,001 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 343 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu