0 oy
1,383 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben evlenmeden önce pantalon tunik giyerdim. Evlendim eşim izin vermedi. Etek gitmemi istiyor. Ama ben uzun tunik altı pantalon giymek istiyorum. Etek giymeye alışamadım. Ne yapsam da kabul ettirsem. Evlendim resmen paçoz oldum dogum yaptım hiç doğru düzgün kıyafetim yok. Bi internetten bakayım dedim etek üstü hiçbişey yok siz nasıl giymiyorsunuz?

68 Cevaplar

0 oy
tarafından
Pek karışmaz sadece içini gostren bişey olursa için görünüyor üzerine bişey giyecek misin der .beyaz yada açık renk tunik falan olduğunda 
tarafından
O kadar uyarması normal benim ki gibi tamamen değiştirtmemiş. Benim ki asla taviz vermez dedim dedik
-Reklam-
0 oy
(5,720 puan) tarafından
Siz paçoz gibi diyorsunuz da eşiniz sizi böyle mi seviyor acaba hani size mi öyle geliyor poçoz giibi giyiniyor olmanız o güzel farklı görüyor olamaz mi
tarafından
Ben bakarken çok güzel giyinirdim. Herşeyi uydururdum. Şimdi ne bulursam. Ben bile kendimi beğenmezken eşim nasıl beğensin. Kendi de diyor zaten güzel giyin diye.  4 ay oldu doğum yapalı hiçbirşey olmuyor basma etek kazak giyiyorum. Alış-veriş yaptığım yok. Internette etek buluyorum üstüne bişey yok.
(5,720 puan) tarafından
O zaman sizde triko etek takım oluyor yada ferace tarzı süslü şeyler var onlardan baksanız
tarafından
Bakıcam bişeyler teşekkür ederim
0 oy
(131 puan) tarafından
Çok karışıyo 
tarafından
Aynı benim ki
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Ben açıktım bekarken eşim kapanır mısın dedi evet dedim ama pantolon giyerim tunikle dedim tamam dedi giyiyorum ama o karar verir boyuna falan bir ara demişti etek giy bende giymem dedim baştada söylemiştim dedim gerçi arada etek elbise giyiyorum ama şuan ful pantolon tunik giyiyorum çalışırken rahat oluyor
tarafından
Benim ki nisanliyken pek bişey demedi evlendim direk sorun oldu eteğe döndüm alışamadım ama bi türlü
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bende aynı senin gibiyim izin vermiyor 
tarafından
Ben artık sustum yüz göz olmamak için.
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Karisir kapaliyim ama yinede karisir bende pek takmam zevkler we renkler tartisilmaz☺☺
tarafından
Takmamak nasıl bişey ya ben hemen anında ne derse yapıyorum
(6,053 puan) tarafından
Beni aldiginda aciktim.baya baya aciktkm hemde herkes benim kapanabildime sok oldu ewlendim ertesi gun kapandim esime soz vermistim mesela salvar giy etek penye giy sal esarp.yapma her yere giderken yazma yap gibi istekleri war bende hee sen halisin nasil aldigini unutma die isin icinden cikiyom
0 oy
(57 puan) tarafından
Evet karışır :)) 
tarafından
Yalnız değilsin:-)
(57 puan) tarafından
Yapacak birşey yok umarım yaş ve yıllar geçtikçe karışmayı bırakır
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bir karıştı pir karıştı çarşaf giydirdi :)) net çözüm normalde de zaten tunik pek giymezdim hep uzun elbise alırım seviyorum yakışıyor bana 
tarafından
Benim ki çarşaf giydirmez. Pardesü istiyor boyum kısa hiç yakışmıyor
0 oy
(2,828 puan) tarafından
Darpaça giymeme  izin vermez zaten olmuyoda onun haricinde karışmaz  
tarafından
Bende bekarken hep öyle giyerdim. Benide öyle beğendi şimdi bol giymemi bile istemiyor
(2,828 puan) tarafından
Aman etekte olmuyoki yaa uyum  zor öylede
0 oy
(239 puan) tarafından
Canim beni.kide oyleydi valla ama ben inadin pantolon tunik giydim simdi  etek giymek isterim bazen kendi der pantolon giy diye
tarafından
Ben inat etsem Annesi var sürekli lafını yapar ağzımdan burnumdan getirir
(239 puan) tarafından
O yuzden sana oyle davrniypdur ikiniz olsaniz bu kadar yapmaz
0 oy
(1,045 puan) tarafından

Etekli kombin sormuştun 

image

0 oy
tarafından
Benm eşim benm giydigime bir karışsın bakım. dünyasını nasıl dar ediyorm ona. bekarken nasılsam evlenince de öyle giyiyorm. Beni eşim değiştirmek için mi sevdi. Gebertirim valla
0 oy
(802 puan) tarafından
Çok karışmaz sadece asla dar paça pantolon giymeme beyaz pantolon giymeme birde asla kırmızı rengi birşey izin vermez onun dışında pek karismaz
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Çok pantolon ve taytim var ama hiçbirini dışarda giymemi istemiyor zaten bende sevmiyorum giymeyi zorlarssam eminim ki izin verir ama bende hoş bulmuyorum kapali olanlara
0 oy
(3,167 puan) tarafından
benimkide aynısı cnm sal bağlamama bile karışır öyle bağlama böyle bağlar der 
0 oy
tarafından

Etek giyince paçoz mu oluyosunuz :angel: ALLAH akıl fikir versin bacım g.tunu aç utanma kusura bakma ama tesettüre paçoz demen olamamış 

tarafından
Eteğe paçoz demedim kardeşim. Basma etek giyiyorum sürekli oda beni olduğumdan yaşlı ve bakımsız gösteriyor.  Tesettüre laf eden yok Bende tesettürlü biriyim konuşmanıza dikkat edin.
0 oy
(826 puan) tarafından
VAllah ben  hep pantolon giyeim kocamda gördü  evlenincede söyledi etek giy diye tamam dedim aldım etek falan ama genede pantalon giyerum hep eteği sıcaklarda giyerim. Ama çok karışıe bu dar oldu bu şöyıe oldu bi kısa oldu heep karışıe benim başımı aşağı eğme diyor hep sanki napiyprim hamile halimle bile hergün pantolonuma söylenirdi bende kim bana bu halimle bakan diyodum 
0 oy
(6,351 puan) tarafından
Kız asıl etek üstü cok güzel şeyler var. Pantolon üstü desen sacma sapan tunikle ya dar ya yırtmaçlı evli bir müslüman kadına yakışmayacak şekilde. Etegin üstüne güzel gömlekler triko kazaklar falan var etek kombinlemek daha kolay bence
0 oy
tarafından
Elbise giyebilirsin canım ben öyle yapıyorum eteğin üstüne de gömlek güzel oluyo veya önü kısa arkası uzun tarzda kıyafetler oluyo ben ferace giyiyorum şimdi hamileyim etekler dar geliyo bi tane bol paça pantalon giyiyorum üstüne murtat uzuna yakın kaşe giyiyorum ama biraz rahatsız oluyorum pantalon giyince. Yaklaşık 4 yıldır tesettürlüyüm direk etek ve elbiseden başladım daha öncesinde hep pantolon tişört sil baştan başladım şimdi mahallede bile eşofman pantolon giymedim istemedim de alışınca bırakamıyorsun zaten olması gereken de o hatta daha fazlası ama nesfimiz var 
0 oy
(874 puan) tarafından
Etek zorsa elbise giyebilir siniz esin seni düşünüyor sanırım peygamberimizin pantalon konusunda hadisi şerifi var 
tarafından
Bi anda eteğe döndüm aslin da haklı da ama alışmak zor geliyor. Rabbim affetsin bu saatten sonra zaten giyemem pantolan

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 399 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Mavi.19.22 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 277 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bir_dost_ (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bir_dost_ (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 535 göst.