0 oy
1,387 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben evlenmeden önce pantalon tunik giyerdim. Evlendim eşim izin vermedi. Etek gitmemi istiyor. Ama ben uzun tunik altı pantalon giymek istiyorum. Etek giymeye alışamadım. Ne yapsam da kabul ettirsem. Evlendim resmen paçoz oldum dogum yaptım hiç doğru düzgün kıyafetim yok. Bi internetten bakayım dedim etek üstü hiçbişey yok siz nasıl giymiyorsunuz?

68 Cevaplar

0 oy
tarafından
karışıyor, açık bir kadınım elbise etek giyiyim oo hayırıdr yine giyilmiş bunlar der :) giymesem canına minnet giyersemde bir iki söylenir ben sallamam.zaten benım nerde nasıl giyineceğimi iyi bildiği için aman aman problem yaşamayız. 
-Reklam-
0 oy
(66 puan) tarafından
Bende etekli kapalıyım gerçi tesettür tam anlamıyla kapanmak da gayet de güzel tunikler var kalem etek üstü çok hoş gömlekler de var önemli olan bakmak değil görmek 
0 oy
tarafından
Evlenince açık mini etekliydim 1sene sonra kapandım karışmaz suan
0 oy
(431 puan) tarafından
Bn açık olduğum için çok karışmaz ama kırmızı çizgileri vardır yırtık kot göğüs dekolteli mini etek giydirmez Bnde zaten nasıl giyiniceğimi oturup kalkarken önüme arkama dikkat ederim 
0 oy
tarafından
Karışıyor ama bende ikide bir ben evlenmeden pantolon giyiyordum acıktım evlendim kapandım pantolon giyecem uzun üst de giyiyorum ama yine etek giymem için zorluyor bende giymiyorum beni başta nasıl kabul ettin öyle olacak diyorum dediğini yapmıyorum yani
0 oy
(218 puan) tarafından
Eşim giyinişime karışmaz ama zevkime karışır ben bişi bdğensem illa o beğenmicek kısa uzun değil pantolon değil karışmaz 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 399 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Mavi.19.22 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 277 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bir_dost_ (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Bir_dost_ (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 535 göst.