0 oy
376 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (172 puan) tarafından

Kizlar bebisleriniz icin ne kdr giysi almayi düsünuyosunuz? Ilk etap icin ne kdr yeterli olur?

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben dün yaptım 270 tuttu ama kıyafet sadece hastane çıkışı falan haric

(172 puan) tarafından
Hastane cikisiyla 500 ü filan bulur sanirim bnmde yakladik 500 600 gitti sadece kiyafetlere
(638 puan) tarafından
Aynen bende 500 tl vermiştim beşik küvet hariç
-Reklam-
0 oy
(330 puan) tarafından

5 ay önce yeğenim doğdu ona küçük gelenler hoop bana gelicek :) o yüzden pek bi şey almaya gerekgerek duymadık bi kaç bi şey aldım. kardeşimle hep beraber giyinirdik hamile kıyafetlerini bile beraber giydik kızlarımızda giyinsin nolcak dedik :) 6-7 takım alt üst yeterli  olur yeni doğan için bence 

(172 puan) tarafından
Ya bende o durum yok iste kaynanam hic bisi almam dio bizde ole adet yok dedi hediye filan bnm annemde yapabilcegi kadr yapiyo aldiklarida birz byk o yzden bebegimi saglama almk istiyom kimseye gerek klmdn ihtiyclarini bitirmk istiyom ilk gebelik oldugu icinde ne kdr ytrli olur bilmiyorum:)
0 oy
(817 puan) tarafından

Ben kızıma 2 hastane çıkışı 10 lu almıştım bir de 4-5 tane penye hırka ve pijama aldım biraz da getirenler oldu 2 ay idare ettim böyle gayet yetiyor yani aşırı bişey alma hiç.

(172 puan) tarafından
Vala canim bnde 2 onlu 2 5li hastane cikisi 2 kadife tulum 2penye tulum 2 alt ust takim aldim baska almayi dusunmüyom. Ihtiyac olursa alirim dedim cunku nisan gibi dogumum hava sicak mi olur soguk mu kestiremiyom bunlar mayisa kadr idare etse beni yeterli olur digerlerini yazlik alirim en azindan
(817 puan) tarafından
Kesinlikle lazım olunca alırsın zaten ben hiç abartısız yaptım alışverişimi pişman olmadım sadece bi çekmece kıyafetle giydiriyorum çeşit çeşit . Hediye gelenler süslü püslü oluyor onları da misafirlikte giydiyorum.
0 oy
(4,875 puan) tarafından

İlk etapta 2 hastane çıkışı ve bol miktarda  çıtçıtlı  zıbınlardan  :) benimki Allahtan yaza geliyor 

(172 puan) tarafından
Bnm ki 10 nisan gibi cnm o yzden bisiler almam gerekiyo yaza kdr idare etmem lzm:) sonra zbn tek bile giydirebilirim:)
(4,875 puan) tarafından
Bizimki mayıs sonu :) tam sıcakların  olduğu zaman
Sizin almanız lazım belki nisanda üşüyebilir.
(172 puan) tarafından
Bnde sizin gibi düsünüyorum abartmamak sarti ile kullanabilcegim seyleri aliyom:)
(4,875 puan) tarafından
Zaten ilk 3 ay çabucak  büyüyorlar.  
Ne alsam giyemicek  boş yere para vermem yani :)
(172 puan) tarafından
Bnde her ay belli bütçe ayriyom farkli bedenlerde yeterli miktarda almaya calisiyom:)
0 oy
(1,379 puan) tarafından

Ben 5 tane 5 li hastane çıkışı aldım 1 tane 10 lu aldım 4 tanede alt ve üst aldım renkli renkli minnos şapkalar aldım 6 tane çorap 10 tane zibin patık ve ayakkabı hiç almadım birde şimdi astronot tulum ve yelek falan alicam 

0 oy
(73 puan) tarafından

Bebek eşyaları ateş pahasına  illa 200 - 300 gidiyor

0 oy
(1,350 puan) tarafından

Valla benim 03 3 6 aylik aldim fazla biseyde degil 6 7 zibin 6 7 takim alt ust eldiven sapka corap iki takim pijama falan . Battaniye iki kalin bi ince aldim. Cok bisey alma zaten hemen kuculuyolar 

(1,350 puan) tarafından
He hirka da aldim iki penye 3 kislik orme yaptirdim. Hastane cikisi bide
0 oy
(9,651 puan) tarafından

Canım 5 6 parca 0 3 al dim kalan başka bişey almadim bi sürü hediye geldi 6 9 aylık şuanda 50 günlük bende biseyler al dim hep 6 9 al dim bir yıl giyer çocuk ilk biraz büyük giyer sonra tam üzerine olur bi sürede küçük giyer :) 1 yaşına kadar 6 9 'la idare etme planı içindeyim :D

0 oy
tarafından

Kayinvalidem gecen sordu ne aliym diye annemde ertesi günü sordu. Daha hic bsey almadm bilmyrm dedim. Onlar alsinlar bi ona gore bakicam eksigime. Ama bana pek bsey birakmycaklar gbi. Teyzemlerde sagolsin yelek battaniye oruyolar annemle kayinvalidem de ordu. Park yatagini esimin abisi alicak. Bize pek bsey kalmiyo ufak tefek eksiklerini tamamlarz sadece

İlgili bir soru bulunamadı

378,174 soru

11,318,607 cevap

34,765 kullanıcı

...