0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (461 puan) tarafından
Gunaydın canlar. Ben esımı ıse yolladktan sonra uyudum ve ruyamda bı kadınla ilişkıye gırdıgımı gordum. Anlamına ınternetten baktım.  Evlı bırı gormusse esı tarafından aldatılacak dıyo ve bosanacak dıyo. Sımdı benb bu ruyayı ve anlamını kafama taktım ve bılıyorım kı kac gun kafayı yıycem ve adama sarıcam. Bu tur ruya goren varmı. Ya. Ne degısık ruya boyle. 

15 Cevaplar

0 oy
(858 puan) tarafından

En İyi Cevap
Internette ki bilgilere pek dr itibar etme rüya tabirleri dahil. Kaç gündür mesanem ağrıyordu. Hastaneye gitmek istemedigim için bu durumda evde ne yapabilirim.diye bir internete bakayım dedim. Bir mesane ağrısıyla girdim kanser olarak çıktım. Yani diyeceğim inanma pek yaa. O rüyaların da üzerinde pek durma. Arada olur öyle rüyalar herkesin başına gelir. Ben de gördüm zamanında çünkü 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende gördüm anlamında okudum senin gibi ama inanmadım takmadım yani 
(461 puan) tarafından
Ya ne bılım bn takıntılı yım bıraz o konularda
tarafından
Bı Salih rüyalar bide şeytanın vesvese verdiği rüyalar var canım oyuzden inanmadım ama bugün mesela kendimi yeşil çarşafa girmiş kapanmış şekilde gördüm okadar hoşuma gittiği
0 oy
(15,543 puan) tarafından
Ay kızlar ya her gördüğünüz rüyaya da anlam yüklemeyin intenette saçma sapan anlam yükleniyor bu rüyalara 
0 oy
tarafından
İnternetteki ruya tabirlerine inanma canim ya kim yaziyo ki onlari hepsi sallama ruya tabiri yapmak oyle.kolay degil ilim gerektirir gercek ilim sahipleri de sanmiyorum internet sitesi olusturup oraya bilgilerini yayinlasin. Bi de ne olursa olsun ruya ile amel edilmez kafani yorma yok yere
0 oy
tarafından
Öyle kafanı bulandırma canım o rüyanın tabiri olarak bir tanıdığım şöyle demişti buna benzer rüyalar için rüyada birlikte olduğun kişi senin ilminden faydalanacak demişti.
0 oy
tarafından
Internette yazılan herşeye inanma derim 
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Rüyayla amel edilmez derler canım bilincine girmiştir televizyondan şurdan buradan o kadar herşey çıkacak olsaydı ooo neler olurdu

0 oy
tarafından
O nasıl rüya o nasıl tabir :) canını sıkma nette her türlü rüya yorumu var bazen bende bakıyorum birinde çok iyi şeyler yazıyor seviniyorum bı alttaki siteye tıklıyorum bambaşka şeyler o yüzden bosver kafana takma 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Hayır olsun hayra yor canım 
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Hayira yor canım
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnde gördüm anlamına baktım takmadım hiç yani internette her gördüğüm yoruma inanmam.
0 oy
(774 puan) tarafından
Bence izlediğimiz saçma.sapan filmler falan etkiliyor öyle bir sahne izlemesen bile o algıyı yaratıyor beyinde ondan oluyor 
0 oy
(68 puan) tarafından
Ben çok gördüm yaptığını evlendiğini bile gördüm 6 yıldır bi sorun yok şükür bilinçaltınızda varsa bi korku ondan olabilir takılmayın böyle şeylere boşuna 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Kı.çın açık kalmış kuzum annem öyle derdi. Internetede inanma kusluk vaktinden sonra görülen rüyalara bi anlam yuklenmez derler yani ben öyle biliyorum 
0 oy
tarafından
Bence bir gusul al :) bide inanma yorumlamada boyle seyler veya kotu seyler gordugun zaman suya oku 3 defa soluna tukur Rabbim ruyami hayra cevir de

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 42 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
15 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Tunanin annesi (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu

374,638 soru

11,205,159 cevap

34,507 kullanıcı

...