0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (250 puan) tarafından
Kızlar oğlum marta 2 yaşına girecek ve bn bı hafta önce hamile olduğumu öğrendim açıkçası bn istemiyordum hiç şu durumlar varken ama eşim hep istiyordu öğrendiğim gün sevinemedim bile hazır olmadığım için hala öyleyim ama bı yandanda da Allah'ın verdiği can hayırlısıyla gelsin diyorum ama hala doktora gitmedim kaç haftalık bı sorun  var mı yok mu bilmiyorum gitmek istemiyorum devlet hastanelerinde randevu yok özeller de suanlik para yok eşim daha maaşı almamış öyle işte ailemden kimse bilmiyor ablam dışında sizinle paylaşmak istedim annemlere söylemeye çekiniyorum galiba ikinci olunca biraz tuah oluyorum

10 Cevaplar

+1 oy
(14,019 puan) tarafından
Nikahli kocan canım neyden utaniyorsun 
(250 puan) tarafından
Ayy kocamın sabahki lafını söyledin kız :-):-)
(14,019 puan) tarafından
É doğruya doğru :D
-Reklam-
+1 oy
(1,048 puan) tarafından
NAsil korunuyordun canim ilac kullaniyor muydun
(250 puan) tarafından
Hem ilaç hemde yikaniyordum canm ama öncesinde eşim korunuuyordu ama işte çocuğu isteyince korunmadi bnde bu şekilde kendimce korundum oda fayda etmedi
(1,048 puan) tarafından
Yaaa anladim ama ikinizin karari olmali cocuk ya
(250 puan) tarafından
Öyle olması lazım işte ama oldu artık nasip
0 oy
(570 puan) tarafından
Babası belli neye utanıyorsun ki bence randevu bulum gitmeye çalış
(250 puan) tarafından
Kaç defa denedim ama yok pandemiden dolayı
(747 puan) tarafından
Bende şehir hastanesine gidiyorum randevular var sizin orda niye yok ki
(250 puan) tarafından
Bilmiyorum ki ne Esenyurt nede Avcılar'da yok
0 oy
tarafından
Sen neden korunmadin ki canim istemiyorsun madem
(4,285 puan) tarafından
Microgynon mi ismi
(250 puan) tarafından
Evet canm o baktım
(4,285 puan) tarafından
Nasil kullandin ben de kullaniyorum da
(250 puan) tarafından
Doktor demişti adet olduğun gün başla her gün aldığın saate iç bn bı kaç defa saatinde içmedim işte
(4,285 puan) tarafından
Ben aksam 10 da içiyorum her zaman sen nasil iciyordun
0 oy
(507 puan) tarafından
Bende dememıstım ablam demıstı. Ve benın kızım 1 yasındaydı hamıle oldugumu ogrendıgımde .beraber buyuyorlar basta zorlanıyosun ama . 2 kızım suan 6 aylık 
(250 puan) tarafından
Ay şimdi heyecanlandim inşallah çok zorlanmam canm ya
(507 puan) tarafından
Yok kuzum zen sogurana kaade 3 yas olur zorlanmasn
(250 puan) tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kuzum benim de beklenmedik oldu oğlum 18 aylık 4 aylık hamileyim ama şuan bir an önce doğsun diyorum senin daha iyi canım aralarinda ki yaş farkı benim bebiş doğunca oğlum 2 yaşında olacak senin de işte 2.5 yaşından fazla olacak beraber büyürler ya 
(250 puan) tarafından
Öyle tabi bakalım inşallah hayırlısı nasip olsun hepimiz için
0 oy
tarafından
Oğlun büyümüş maşallah doğana kadar tam ideal yaş olur. Hem çekinelecek bir şey değil ki kontrolden sonra söyle bence :)
(250 puan) tarafından
Ay sizden böyle msjlar almak ne güzel valla günlerdir alisamiyordum diye kendi kendimi yiyip bitiriyorum:-)
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Niye saklıyon kız ne olcak ALLAH nasip etmiş kimsenin haddi değil konuşsun utanılacak bisey degil bu 
(250 puan) tarafından
Ablamda öyle diyor oğlun büyük sen doğum yapana kadar 2 buçuk olur onlar daha yaşları dolmadan doğuruyordu ayıp değil sen dogurunca mi ayıp diyor
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Folik asit kullan bari yine de git canım ya 
(250 puan) tarafından
İlk hamileliğim de hiç ilaç kullanmadım canm ama çok şükür oğlumun hem kilosu hemde sağlığı çok iyiydi
0 oy
(337 puan) tarafından
Az çok seni anlıyorum canım çocuk küçük daha erken degilmi felan diyecekler takma her çocuk nasibiyle gelir olacağı varmış ki olmuş spiralin olsaydı spiralim kaydı olacaktı herşey bahane sen eşine çocuklarına bak olunca büyük çocuğun 3 yaşlarına gelcek ideal yaş aralığı bence  devlet hastanesinden başta acile git ağrım çok var işte diye ordan günü haftani öğrenirsin ondan sonra randevu bulursan gidersin
(337 puan) tarafından
Bende oğlum 13aylikken hamile kaldım dışardan gelen sorulara aldırış etmiyorum sonradan alisiyolar zaten
(250 puan) tarafından
Yani anlamıyorum doğuran biz büyüten biz yargılayan onlar yorum yapan onlar
(337 puan) tarafından
Boşver gercekten   Kural her zaman öyle canım herkes en iyisini bilir sen hiç taviz verme sonucta evladın kim ne derse desin takma
(250 puan) tarafından
Aynn canm benim hayırlısıyla büyüsün doğsunlar
(337 puan) tarafından
Amin inşallah canim:))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 240 göst.
4 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Sürpriz yumurta⚘ (1,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 227 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ranamiran42 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 79 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ranamiran42 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde Ftm (610 puan) tarafından soruldu

378,353 soru

11,324,755 cevap

34,776 kullanıcı