0 oy
544 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çocuklar gece 3 e kadar yatmıyormuş Mevla konusunda, evini gösterdiler Mevla ve Salihin çocuklar çekyat üzerinde yatıyorlar bir odaları bile yok Ah kuzularım benim resmen ağlıyorum ya. O çocuklara kurban olsun onlar. Şiddet bile uygulamışlar. Herkes anne baba olmamalı....

11 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Aşığa samanlık seyran olurmuş kuma da o düşünceyle mi kalmış acaba orda sen daha ailene bile yetemiyorsun diyememiş mi 
tarafından
Ahh o çocuklar varya yakıyor beni
-Reklam-
0 oy
tarafından

Mevla kumandayı kaybediyorlar diye döver miş eli kolu kırılasıca koca delisi pislikkk. Benim bebelerin elinde kumanda dolanıyo pillerini alıyorum sadece içinden ulan bi tv kumandası yüzünden çocuklara yapılırmı bu kör olasıca kadın :angry:

tarafından
Herkes anne olmamalı. Ben oğluma kızıma vuramam ya elim gitmiyor, cok sinirleniyorum oğluma falan ama asla vuramıyorum ogluşum benim kurban olurum ona
tarafından
Kimseyi sadece dış görünüşü olarak görmemek lazım
tarafından
Dış görünüş değil de günlerce mağdurı oynadı mevla..haklı gördüler şimdi bambaşka konular çıkıyor
tarafından
2 melek annesi bende çok sinirleniyorum çocuklara bazen ama dövmedim ne gereği var ki
tarafından
Kızzz bide dımsık sessiz duruyodu
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kurban olsunlar o çocuklara inşaallah 
0 oy
tarafından
Bizde küçükken cekyatta yatardim genç kız oldum gene cekyatta yatardim benimde odam yoktu ama huzurumuz vardı anamın babamın gotu başı ayrı oynamiyordu.

Hepsi birbirinden pislik bunlarin 
tarafından
Hem çocukların yatacak yeri yok, hem anne baba çocuklara neler yaşatıyor, ah ah içim parçalandı
tarafından
Babası apayrii pislik
Annesi apayrii pislik
0 oy
(7,653 puan) tarafından
Cekyatta yat huzurun olsun cocukken yer yataginda yatmaya bayilirdik kuzenlerim gelince ev kalabalik olurdu mutluyduk 

Ne oldu simdi son model yatak odalari imkanlar var huzur var mi asla yok !burada ki postlarda görüyorum ve cok üzülüyorum 
tarafından
Bu çocuklarında huzuru yok, bare bir odaları olsaydı
(7,653 puan) tarafından
Huzurlari olsun insallah canım yattığın yer mühim değil daha kötü sartlar yasayanlar var
0 oy
tarafından
Bence o evde kesinlikle şiddet var ve araştırılmalı Mevla zaten sürekli çocuklarımı alırlar dedi durdu demekki var bişey
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Mevla çok sinsi bı kadın baba zaten baba değil. Dede tam şovmen. Çocuklara yazık tabiki ama cekyatin uzerinde uyumaları çok da kötü bişey değil. Ana ana olsaydı zaten o çocukların bu saatten sonra çok güzel bı hayatı olurdu. Ailecek reziller ve genişler. Cocuklari bile ellerinden alınmalı
0 oy
(188 puan) tarafından
Kim bu çocuklar canım burdan mi 
tarafından
Esra eroldaki Mevla kuzum
(188 puan) tarafından
He izlemiyorum bilmiyorum canım
0 oy
tarafından
Valla mevla çok sinsiymis gercekren göründüğü gibi değil yani 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Bizmkiler 2tne kumanda kırdı büyük oglan benden habersz gider bakkala borç eder kendi basna 100lira borç yaprdi oglum bizm 3tne var biz esimle 5yildr ayrı yatıyoruz evlatlarmza koynumza alip yatıyoruz o baska yatkta ben baska yatkta biz insan dglmiyiz kocama sarilp uyumk istememmi bende ama cocuklarm en önemlisi benm icn adam kızıda karisinida mağdur etti cocuklarna bu yasta böyle bi sorumluluğu taşıttılar yazıklar olsun böyle anaya böyle babaya
0 oy
tarafından
Kuzum bizde yer yatağında büyüdük  yediğimiz kuru ekmek pilav dı ama huzurumuz vardı önemli olan nerde uyudukları ne yedikleri değil nasıl büyütüldüklrri

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
0 oy
5 cevap 56 göst.
4 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 574 göst.
25 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Simsek21 (1,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 400 göst.
11 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde ✔°FaToo° ✔ (15,877 puan) tarafından soruldu

384,646 soru

11,506,493 cevap

35,159 kullanıcı

...