0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar prefabrik ev yaptırmayı düşünüyoruz kullananlar memnun musunuz eksileri artıları nelerdir 

5 Cevaplar

0 oy
(1,472 puan) tarafından
Çok seviyorum ya çok şirin oluyor görüntüsü kullanışını bilemem Allahım gönlüne göre versin canım 
(73 puan) tarafından
Sağol kuzummm
Dediğin gibi dıştan güzel şirin duruyorlar ama önemli olan içi nasıl olur onu merak ediyorum
(1,472 puan) tarafından
Yalıtımlı oluyormuş sanırım hesaplı ama avantajlı diye biliyorum inşallah öyledir canım iyi olur
(73 puan) tarafından
Inşallah canım memnun kalırız inşallah hayırlısı olsun
-Reklam-
0 oy
(65 puan) tarafından
Biz köye yaptırdık 8 sene oldu ve çok memnunuz yazın serin oluyo kışın sıcak oluyo 
(73 puan) tarafından
Ayy canım benim bende bu cevabi bekliyordum biliyor musun kimi memnun kalmıyor iyi değil diyor ama ben çok seviyorum yaza eşim yaptırmak istiyor biliyorsun ev almak kolay değil birde eşim daire de oturmak istemiyor bizimde köyde biraz tarlamız var eşim oraya yaptırmak istiyor ama emin olmak istiyorum işte kuzum
(1,315 puan) tarafından
Merhaba bizde düşunuyirz koy yeri çok soguk oluyor neye dikkat edeleim ne önerirsiniz
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Mikemmel oluyor bahçemiz var eşim ailesi hep o işle ilgilenir kendimize yaptık çok şirine oluyor

(73 puan) tarafından
Canım sorun olmazsa ismi ne olarak geçiyor iş yerinizin yaptıranlar memnun mu biz şu an kahramanmaraşin bir ilcesindeyiz de eşim çok araştırıyor
(1,315 puan) tarafından
Nevşehir de yapabilir mi ne kadara olur ki benim istediğim 1 ana yatak odası 2 çocuk odası mutfak salon standart.
(27,353 puan) tarafından
Yapılır evet fiyat bilgisi inanın bilmiyorum Aydınlar prafabrik bakabilirsiniz instgram Facebook tan
(27,353 puan) tarafından
https://www.instagram.com/aydinlarprefabrik/

Burada yapılan birkaç örnek var şirketler ile genelde çalışıyorlar
(1,315 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,544 puan) tarafından
Bizim karşı komşunun evi o şekilde canım gayet güzel içi hatta ben anlamadım kaynanam dedi şaşırdım sonra :D
(73 puan) tarafından
Canım zaten prefabrik ev olduğu dıştan anlaşılmıyor da işte kullanımı nasıl memnun mu acaba
0 oy
tarafından
Antalya da söküp gitmişlerdi prefabrik evi :D şaka bı yana güzel görünüyor Rabbim hayırlısıyla nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 203 göst.
2 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Seherkzll (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 147 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

380,579 soru

11,394,744 cevap

34,912 kullanıcı