0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Birden sütten kestim ama şuan göğüslerim çok şişti ve sert. Buz koydum ama önerdiğiniz başka yöntem var mı? Nane lahana gibi şeyler dışında önerdiğiniz? Birde kaç gün sürer bu süreç ya

3 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bilgim yok canım postun yukarı ciksin benimki daha emiyo☺️
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ilık havlu koy göğsüne bırak kendi haline 1hfta 10 güne gecer
tarafından
Ya çok uzunmuş ama ya.s
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben hiç bise yapamadım canım kendi haline bıraktım..ic çamaşırı kullanma hele destekli hiç takma..ben cuma günü kestim 2 gündür sertliği geçti tabi hala içinde süt var ama ilk günkü taş gibi sertlik yok ve ağrım olmadı damarlarım belli olucak kadar şişti ama çok şükür ağrım olmadı sadece en üst kısımlar varya oraya dokununca aciyodu onun dışında mastit gibi ağrı olmadı belki sende de ağrı olmaz 
tarafından
Benimde öyle şuanda ilk başlarda oldu ama şuanda yok insaAllah hemen düzelir ya
(9,626 puan) tarafından
Insallah canım düzelir merak etme benim tam 7 gün oldu ilk 5 gün taş gibi oldu şuan hala sertlik var ama ilk 5 günki gibi değil yani en fazla 10 15 gün sürer bide dediğim gibi çamaşır kullanma emzirme sütyenini bez gibi ama onu bile takmıyorum..ılık bise koyma çünkü içindeki sütü tekrar kaynatır tekrar yumuşatıp sonrasında tekrar sertleşir daha çok ağrım olur elinden geldiğince soğuk kompres yapmaya çalış
tarafından
Bende sutyen takmıyorum sadece atlet var. Birde gogusumun altından eşarp bağladım sıkıca oda iyi geldi öyle duruyorum. Soğuk su bana iyi gelmiyor ya sıcak duş alıyorum günde 2 defa bugün 3.günüm biranönce geçer insaAllah bakalım ya
(9,626 puan) tarafından
Inşallah geçer canım biraz sabret :/
tarafından
Aynen yapacak bisey yok :(

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 51 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde Acemianne (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde Acemianne (202 puan) tarafından soruldu
0 oy