0 oy
2,251 göst.
Aile kategorisinde (6,000 puan) tarafından
Dün akşam eşimle konusuyoduk konu bekarlığa geldi onla alakalı konustu sorna Bi anda dedi  mesela sen cok mu güzelsin hayır çirkinsin ama ben seni sevdigim için bana güzel geliyorsun dedi cok kalbim kırıldı gercekten Bende alındığımı belli etmedim birseyler daha konustuk ettik sonra ben de dedim ki ben senle tanıştığımda 15 yaşındaydım daha gözlerim açılmamıştı ilk seni gördüm sevdim 19 oldum evlendim. Şu an 21 yasındayım yani ben şu an bekar olsam senimle yeni tanışsam evlenmem. Neden dedi çümkü senden daha iyileri de var ben senin herseyine sevdigim için katlanıyorum yeni tanısam sevemem heralde dedim. O da beklemiyordu sonra alındı ama birsey de demedi aslında  döndü arkasını uyudu. Ben ona hakaret etmedim gercekten beni kırdığı için de kırmak istemedim gercek buydu yani. Ama o bana hakaret etti resmen pat diye çirkinsin dedi beni çirkin buluyormış demekki aslında eskiden güzelim diye severdi belki de bu yüzden cok zoruma gitti

Bugün de akşam işten geldi suratı beş karış iş de biriyle falan tartıştı sandım. Ben kalbimin kırıdlıgnı belli etmek istemedim aslında yada edemedim bilmiyorum sadece sustum. Ama o tribe girmiş ne alaka ise. Yanına gittim birsey mi oldu ne bu suratın falan dedim üf Bi git falan dedi cocuk gibi trip yapıyor resmen bende Bi daha seslenmedim hiç. Bi de utmadan trip yapıyor onu mu çekecem Bi de suclu oldum durup dururken ben ses etmiyorum senin dediklerine sen ne diye atar gider yapıyon yani

Hep içime atıyorum hep hep anlatacak kimsem de yok buraya yazıyorum uzun odlu hakkınızı helal edin kızlar Biraz olsun içimi döktüm size.. 

40 Cevaplar

+5 oy
(12,777 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Güzellik gorecelidir senin dedigin şeyler de eşinin dediginin yanında az kalmaz hatta eşinin kırılması daha haklı güzel değilsin ama bana güzel geliyorsun demiş ama sen evlenmem demişsin bana x kişisi çirkin gelir ama karakteri güzeldir seversin ama bı kişi şimdi aklım olsa evlenmem demek daha kırıcı k bakma eşinin kirilmasina hak verdim 
(6,000 puan) tarafından
Ama insana pat diye de çirkin denmez ki zaten cok güzelim de demiyorum da böyle yüzüme söylemesi beni üzdü daha uygun bir dille söylese bu kadar üzülmezdim belki. Bende o an kendimi savunma gereği duydum o beni kötüledi bende onu..
(12,777 puan) tarafından
Sen kötülemek dışında baya abartı söylemişsin sende yakışıklı değilsin desen neyse ama adamla evlendiğinde pişman gibi konusmussun o zaman git daha iyisi bul dese bende güzeli bulurum dese? Güzellik göreceli dur çirkin de olabilirsin güzel de dünyanın en güzeli bana çirkin de gelebilir senin laflar bana 2 3 tik daha ağır geldi
(866 puan) tarafından
Yani bencede zaten insana sevdiği kisi guzel gelir adam kötü bisey dememiş gibi
(12,777 puan) tarafından
Yani canakkalem bende öyle anladım yani çirkin olmak da bı şey yok güzel gelmişsin sonuçta ona insan sevdiğine güzel gelsin gerisinin ne önemi var
(15 puan) tarafından
Iyi demissin boşver.ohhh o istediğini söylesin kadın söyleyince sürat assın.kesinnsen ondan guzelsin
-Reklam-
+3 oy
(2,226 puan) tarafından

-güzel kimdir?

+gönlün sevdiği :)

kırılmışsınız sanırım ama sizde ağır konuşmuşsunuz bence:angel:

+1 oy
tarafından
Arada eşimle guzellik hakkında konuşuruz oda bana bazen böyle der 

Bende diyorum ki önce kendine bak ben sana varmasaydim acaba kim evlnirdi seninle tabi şakayla söylüyoruz o an susup gülüyor 

Senin trip atman gereken yerde eşin atıyor
tarafından
Bende öyleyim canım seni ben almasaydım çoktan dul kalmıştın diyorum o sülalece kurban ol sen bana diyor hamileligimde bir kere çirkinsin dedi bende ona yaşlisin demiştim hormonlardan dolayi trip atıp aglamiştim şimdi onu duymuyorum bile.
(15 puan) tarafından
Neden izin veriyorsunuz. Bunu diyen erkeğin tarzı farklıdır öyle boş konuşmazlar.esmersen sarışın seviyordur sarıysan esmer.esim mesela sarışın sever dışarda tv de gördü mü dibi düşer. Ama ilginci Ben de sarışınım beni gormez
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Iyi yaptın oh olsun böyle lafı çarpmak lazım ki Bi tarafları kalkmasın
(6,000 puan) tarafından
Buna ragmen kalkıyor işte baksana
0 oy
(231 puan) tarafından
Helal olsun cnm. Takma şaka yapmştr belki 
(6,000 puan) tarafından
Ciddi ciddi böyle dedi bende Bi an şaka olduğunu sanmıştım beklemiyordum çünkü
(231 puan) tarafından
Sende de bn dince niye zoruna gdyo sen bana derken iyimi dye. Kendisine yapılmasını istemediği bişeyi karşya yapmasn demesin alınacksa bari. Ama iyi fikir hem de hem trip yap
(6,000 puan) tarafından
Yani o da benim gibi içine atsa yine birsey demicem Bi de yüzde yüz haklı gibi trip yapması beni daha cok sinirlendirdi
(231 puan) tarafından
:) kıyamm sana
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Seninki de ağır olmuş ama OH olsun hak etmiş 
(6,000 puan) tarafından
Valla içimden geceni söyledim eşim o kadar huysuz biri ki inan kimse kolay kolay katlanamaz ona
(14,035 puan) tarafından
Biliyorsun ki kötüler yaraniyor iyi yapmışsın
0 oy
(405 puan) tarafından
Böyle içine atma. Sen bana çirkin dedin kırıldım ben de sana böyle dedim de. O da anlasın hatasını. Sen demezsen anlamaz. 
(6,000 puan) tarafından
Konuşmuyor ki anlatayım kapıdan girdi mutfaga gitti sarılıcaktım ne oldu falan demeye kalmadan Bi git diye bagırmsya başladı
(405 puan) tarafından
Dinlemiyorsa seni mesaj at. Bi şekilde anlat bence.
(6,000 puan) tarafından
Ugraşmak istemiyorum gercekten daha da havalara girmesin diye
(405 puan) tarafından
O havalara girmesin ama hatasını bilsin diye dedim ben. Ya da direk sen bana çirkin dedin ben surat asmadım sana ne oluyor da diyebilirsin.
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Hahahah kız kusura bakma güldüm ama yani Dobralığınız mı tuttu gece gece kdksk
(6,000 puan) tarafından
Valla güzel güzel anlatıyordu Bi anda öyle dedi bende dondum kaldım
0 oy
(874 puan) tarafından
Verilecek en doğru cevabı en güzel cunlelerle söylemissin...  Kalkan g.tun inmesi acı vermiştir ondandır sıkıntısı
0 oy
(401 puan) tarafından
Alınması guzel soyekdigin kelimede kendisi bulunmaz hint kumaşı mı 
0 oy
(806 puan) tarafından

Bence sende intikamini almışsın işte rahatlayabilirsin :D onu da kafana takma bence çirkin olsam benle bir dakika aynı yatağa giremezsin deseydin istediğin kadar huyun güzel olsun erkekleri biliyoruz istisnalar hariç tabi 

0 oy
(6,672 puan) tarafından
Gayet yerinde konuşmuş sun gotu kalmasın sussan havalara girerdi ayrıca hakaret de etmemissin 2 güne unutur boşver 
(6,000 puan) tarafından
Evet hakaret eden de o trip yapan da anlamdım gitti
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ikinizde birbirinize çok kaba konuşmuşsunuz. Evlisiniz sonuçta gönül yapmak daha güzel şeylerden konuşmak varken neden bunları konuşuyorsunuz anlamsız 
(6,000 puan) tarafından
Öylesine sohbet ediyorduk ta ki o çirkinsin diyene kadar niye durup dururken kalbimi kırdı bende anlıyamadım
0 oy
(2,244 puan) tarafından
İyi yapmışsın kız sana dert olacağına kendine olsun sende içine atma genç yaşta yaşlanırsın bak bu dünyaya Bi kere geliyorsun kır demiyorum içinde koyma cevabını ver kırmadan da kendini anlatabilirsin 
0 oy
tarafından
Şimdi çirkine çirkin denir o ayrı mesele ama eşinin bunu yüzüne demesi çok iğrenç eşin sonuçta kendisi Brad Pitt olduğunu da sanmıyorum Allah karı dağına göre yağdırırms bna çok ukala geldi
(7,972 puan) tarafından
Çirkine çirkin denir:))))
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Ay valla iyi demissin haketmis ama trip yapmayin bence karsilikli konusun 
0 oy
tarafından
Keske deseydin sen kendi tipine bak sen cok mu yakisiklisin diye ay bu erkekler kendini ne saniyo ya
0 oy
(48,713 puan) tarafından
neden soylemiyosun kırıldığını canim soyle belki telafi etmeye çalışır 
0 oy
(557 puan) tarafından
İyi yaptın güzelim valacaynn .sana dediyse sende de yani hiç geride kalmaa bna dese bnde derimm
0 oy
(10,424 puan) tarafından
Kız adam bana güzelsin demiş sen senle evlenmem bi sen mi varsın demişsin. Seninki daha ağır 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 901 göst.
22 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,964 soru

11,405,380 cevap

34,943 kullanıcı

...