0 oy
570 göst.
Diğer kategorisinde (6,681 puan) tarafından

Eşiniz sizin hangi huylarinizdan şikayet eder?:D

Benim eşim en cok pubg oynamamdan şikayet eder bide butun gun whatsapda yazişmamdan ve en onemlisi bir yere gidince gec hazir olmamdan :D her evden çikinca mutlaka savaşiriz gecikdiyim için )))

31 Cevaplar

0 oy
(878 puan) tarafından
Alıngansin diyor ama bence hamilelikten bu herşeyi kafaya takıyorsun diyor bide ben konuşurken çok lafımı kesiyorsun diyor ona sinir oluyormus
(6,681 puan) tarafından
Hahahah şimdi hatirlatdin bende de o huy var adama konuşmaya izin vermem :D cok kizar oda hep
-Reklam-
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Aslında hep der iyiki senle tanıştım iyiki senle evlendim ama sinirlenince ailesinin bana yaptıklarını dile getiririm bu huyunu hiç sevmez hakkıda tabikide 
(6,681 puan) tarafından
İdare etsin artik hepimiz dort dortluk olamayiz ya
(3,167 puan) tarafından
Aynen cnm yapacak birşey yok oda beni böyle kabullensin
0 oy
tarafından
Tek şikayeti herşeyde illa bahane üretip kendimi savunmam ve sus dediğinde asla susmamak o yüzden kavga uzar sussam uzamaz biliyorum ama o anda asla susamıyorum
(6,681 puan) tarafından
İnsan sinirlenince gozu hic bir seyi gormuyo malesef agzimiza geleni sayiyoruz :D
tarafından
Öyle valla bu aralar gidiyorm odaya kapatıyorum kendimi sessiz sessiz ağzıma geleni sayıyorum içim rahatlıyor :D
0 oy
tarafından
Bı tane dizim var ona laf eder bakarım ama burnumdan gelir :) sadakatsiz oda 
0 oy
(790 puan) tarafından
Valla benm eşim benm hiç bir halimden memnunum degl benle derdi var herşeyi  benden bilir herşeyi bana sucuk atar bir gün bile sagol demez ki ben ona yaptığımı kimse yapmz kendisine katlandım için yaranamadım keşke bir kamera olsada hep çekse diyorum ama Allah var işte Allah sorcak benm hakkımı da elbet çünkü dört dörtlük biri olmasaydı etrafımdaki herkes över bana özenr ne kdr şanslı derler ama eşim asla begenmz hep kötüler bende alıştım artk evcilik oynar gbi öylesine yürütym  bu evliliği
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Aman ona kalsa nefes almamdan da şikayet edicek ama çokta fifi:D
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Şu ana kadar bı şikayeti olmadı 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Sadece disiplinli olup çocuklarıda bu yönde alıştırmamı sevmez, istiyor dağınık olayım, akşam geldiğinde yatagı toplu olmasın, 
0 oy
tarafından
Bu uygulamaya girmemden şikayetçi 
0 oy
tarafından
İnatçı olmamdan biraz hazır cevap olmamdan 
0 oy
(386 puan) tarafından

neden bukadar sertsin diye şikayet ediyor:ermm:

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 358 göst.