0 oy
190 göst.
Aile kategorisinde (418 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar babası eltime küfür etti benim evimde bende benim evimde küfür edemezsin hiçbir kadına diye kavga çıkardım eltimde haklı yolun icinde kadına küfür etti babasi o kadar aksi huysuz ki ben yeni gelinim düşün eltim bıkmış bunlardan eşim o bana ettiği küfürü görmezden geliyor neden babama saygısızlık yapıyorsun diyor benmişim suçlu kafayı yicem daha eşini savunamor babası gile sonra oturmaya gittik bana hoşgeldin demedi eşim bana yobaz diyor bak bak ben bu adamın beni sevdiğini düşünmüyorum akıl verin ne yapayım neymiş babası yaşlı imiş yengesi haksız imiş 

Konu eltime küfür ettiği için eltim kapı dışarı attı banageldi bende de küfür ediyor birde 5 vakit namazını geçirmez adam görseniz ben namaz kılmayan cok yaşlı adam gördüm melek gibi 

8 Cevaplar

+1 oy
(696 puan) tarafından
Saygı kazanılan bişey ve yaşlılıkla saygısızlık aynı kefeye konmaz ha dengesiz konuşur yaşlılığına ver ama küfür nedir o yaşa gelmiş adap nedir öğrenememişmi geline küfür nedemek yani gelinin yanında birine küfür edilmesi bile ayıp bişey ne insanlar var ya Allahım yaratıyorsunda tövbe estağfurullah ya ay sinir oldum terbiyesiz
-Reklam-
0 oy
(5,030 puan) tarafından
3 yaşındaki çocuğa saygı duyarım ama ağzı bozuk hele de kadınlara küfür eden bir moruğa asla saygı duymam. Bırak eşin küserse küssün. Bugün küfür eden babasına saygı bekleyen yarın kendi küfrüne de saygı bekler.
(418 puan) tarafından
Eltim dusmanim da olsa asla tahahmmul edemem oğlunun karısı o senin moruk işte 5 vakit namaz kılıyor sözde
0 oy
(8,898 puan) tarafından
İyi yapmışsin karşılık vermekle. Yarın bir gün sana da eder. Eşin da aynı kafada heralde küserse küssun.
0 oy
(993 puan) tarafından
Bu konuda çok hassasım sıfır tolerans benim yanımda başkalarına dahi edilse tahammül edemem eşim onceden hep uyarır babasını karım rahatsız oluyor küfürlü konuşma diye bana değil ama öyle gelişi güzel konuşurken küfür de ederdi artık uyara uyara benim yanımda kimseye birşey dediğini duymadım bu konuda bence haklısınız hele ki gelinine vs asla küfür edemez bu ne terbiyesizlik birde eskiden saygı sevgi vardı derler iyki bunlardan ogrenmiyoruz 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Sırf yaşlı diye kimseye saygı duymam. Geline küfür etmek.nedir ya. Ne zannediyor bu yaşlı kaynanalar kendini. Eltinin yerinde olsam yüzüne bakmam. Sen.eltine arka.cikmakla.cok.iyi.yapmissjn. doğru olanda.bu.esinde doğru olanı yaptın diye kusecekse babası ile.ayni kafada ve terbiyede demekki. 
0 oy
tarafından
Konun başı önemli neden kavga ettiler sebep neydi eltin belkide haksiz
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Valla babası da olsa bana küfretme hakkını vermiyor. İnsan olsaydı da saygı duysaydınız siz de. Bazı adamlar sanıyor ki evlenince her şeyi hazmedip yutacaksın valla yok öyle bir şey. Ben de kayınbabayla soeun yaşadım hatta çok ciddi önce ağzıma geleni söyledim sonra engelledim en son evimden uzak tuttum. Kendi babamdan ayırt etmedim saygıda kusur asla etmedim. Ama değerini ve gözümdeki saygısını kendi yok etti. Kimsenin terbiyesizliğini ve saçma sapan aptalca tavırlarını çekemem. Evlendim diye her şeye de boyun eğecek değilim. Hak edene hakkını veririm. 
(418 puan) tarafından
Esin ne dedi o önemli
(2,006 puan) tarafından
Ne diyebilir ki? Beni destekledi. Eğer bunca şeye rağmen körü körüne tutucu olsaydı babasına karşı net söylüyorum boşanırdık. Annesi ve babası ayrı. Babasının bize bir gram bak parmak ucu kadar desteği bile olmadı. Neler yaptı neler. Ben de kendimi ezdirmedim. İyi dr uaptım şimdi kafam nasıl rahat
(418 puan) tarafından
Adam olsa karısı dayanırdı
(2,006 puan) tarafından
Kadını bezdirmiş ya psikolojik sorunları varmış o zamanlar kadın kimseye inandıramamış. Kendini tövbe haşa peygamber sanınca herkes inanmış kadına ama iş işten geçti. Şimdi de böyle bi insanın yanıma dahi yakınıma dahi yaklaşmasına müsade etmem. Eşim de huyumu bilir. Babası da olsa huzurumu bozamaz. Herkesin evi yurdu farklı. Neler yaptı bize ya. Anlatmaya kalksam yol olur fizana. Ne kadar uzak o kadar iyi.
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Kocanda is yok kusura bakma 
(418 puan) tarafından
Hiç sevmediğim erkek tipi de soğudum gerçekten
(2,704 puan) tarafından
E hakli olarak yani:(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 626 göst.
11 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy