0 oy
1,049 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından

Esim işte suan tartistik, onun icin hayat annemi ara babami ara onu ara bunu ara ona iyi ol buna iyi ol oyle skldmki herseye amenna dyorum arayip soruyorum ama her gun yeni bisey istyor. Bu kezde kardesinin karisi dogum yapmis bugun onu ara dyo daha kizi tanimiyorum bile hic gitmedk bi kere bile konusmadk. Ayrica ben dogum yaptgmda esimin ailesi dahl arayan soran olmadi nye hep ben fedakarim baskalari icinmi yasiyorum ne kadar degersizim ya agliyorum kizimin yanında ona bakarak yavrumda uyuyor :(

16 Cevaplar

0 oy
(905 puan) tarafından
Arama mecbur değilsin yaaa allah allah kendisi arasın  ağlama cnm.bosver
(50 puan) tarafından
Bende oyle dedm agzima geleni saydim sen kimi istyorsan ara ben kimseyi aramicM dedm suratina kapattm saydirmis mesajda bende saydirdim canima tak etti artik
(905 puan) tarafından
Yaaa neyin kafası bu yaaa  neye saydiryo onlar niye atandı deseydin eşek basımıyım lan deseydin
(50 puan) tarafından
Ben kimseyi aramiyorum sen kimi istyosan ara dedim en son yok ben iyi baba deglm blmem ne bana duygu somurusu yapiyo aramicam dedm dye tutustu cok onemli insanlar ya
(905 puan) tarafından
Yemezler deseydin sen kapatsydn
-Reklam-
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Kendi arasin merakliysa ne eşler var 
(50 puan) tarafından
Artislik yapiyo ailesine iste karima nasil soz gecryorum bak der gbi
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Canım neden ağlıyorsun.. eşinde sacmalamasin sürekli ara denmez... Arama sende istemiyorsan yoksa böyle devam eder.. sen veni zorlama bırak benim içimden gelsin de . Onun denediği bir zamanda ara ailesini selamı var vs de. Bırakır belki .
(50 puan) tarafından
Huzurumuz bozulmasin dye ariyorum napimki elimden bisey gelmiyor o kadar skldm ki kizi daha tanimiyorum bile numarasinu alip ta bana atckmis sacmaliga bak ya bitirdi beni agzima geleni saydim
(3,187 puan) tarafından
Abartmis bıraksa sen zaten arayıp sorarsın.. haklısın yani ne deyim..
(50 puan) tarafından
Kiz sezeryan olmus biri aramis aramamis cokta umrunda olmaz zaten o da beni tanimiyo cunki esimin uvey kardesi dusun yani onu bile aratck bana
(3,187 puan) tarafından
Kendi herkese karşı bu kadar hassas mı peki?
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Arama sende canm yapmak zorunda degilsin ki eşin istedi diye.. ayrica icinden gelerek yapmadiktan sonra ne kıymeti var bunu eşinin bilmesi lazim arama bosver napıcak yani aramasan 
(50 puan) tarafından
Benim esim oyle biseyki sevmiyosanda aileme yakalalk yap seviyomus gbi gorun dyor. Inanki usandim
(3,798 puan) tarafından
Kendisi nasil peki senin ailene karsi
(50 puan) tarafından
Ben ailesine iyiysem oda benimkine iyi ben kotuysem yani aramiyorsam o da aramaz.
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Kız boşversene hiç tanımadığın insanların yüzünden ağlama onlar seni aramadılarsa sende onları arama bence senin aklın fikrin var istediğini ararsın eşinin söylemesine gerek yok bence
(50 puan) tarafından
Baskalari yzunden beni kirmasi o kadar cok zoruma gittki ya bu aranmak ne kadar onemsenck bisey ben dogum yapinca gozum kimseyi gormedi kimse aramadi diye lafinu bile etmedim ya arasa nolurki yani yanimda yardmci olmadktan sonra ne onemi var
0 oy
tarafından
Gülsem mi aglasam mi bilemedm :)) okdr merakloysa kendisi arasaya :) ben tlle knsmayi sevmem ki kmseyide aramam annem fln dsnda 
(50 puan) tarafından
Keske benmde oyle bi durumum olsa
tarafından
keşke:( valla çok rahat oluor eskiden eşim tlim meşgul calsa kizardi üst üste arardi filan cck oldkdan snra tsmamn brkti acmasam bile kizmaz çünkü herzmn müsait olmadgmi blioe ve tlle de knsmayi sevmediğimi blior ben yeri glior anneden hariç kimseyi aramiorm:) içimden gelmiyor yada gelse de aman bsver diyip geciorm. beni eşim zorlasa bu konu hkknda tepkimi sbrmn taştığı yerde fena koyar ve aramak asla
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Boşver kuzum birşey yapıyorsan Allah rızası için yap ve eşinde de söyle sen istediğin için değil Allahın rızasını kazanmak için yapıyorum de daha da istemez senden birşey 
(50 puan) tarafından
Inanki bende allah icin ve huzurumuz bozulmasin dye ama cok yiprandm bayilcm artk moralim bozldkca birseyde yemiyorum skntidan bogazim agryo elimde olmyo delirtiyor beni illa bisey buluyor
(5,314 puan) tarafından
İmtihan hepimizinki  aynı kuzum ben bi iş yaparken Niyet ettim rabbim senin rızan için bu işi yapmaya deyince nefsim susuyor seytan vesvese vermiyor öyle rahat ypyrm
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Sende söyle bende kim beni aradıysa sorduysa bende onlari arar sorarım beni aramayani ben aramıyorum sormuyorum hiç kusura bakma vllaha eşim bana bunu söylediğinde ben net bir.sekidle söyleyip geri adım atmıyorum banane ve bırak kötü bilsin zoruna gitsin herşey kısasa kısas uyma kocana ayağını bas her değer vermeyene yapmiyana yap ohh ne ala memleket yapma kız bırak umrunda olmasın 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim esin senin isteklerine saygi duymali. Yani sennistiyorsan ararsin istemezsen aramazsin. Benimde kayinvalidem istedi arayip sormami tam 1 yil boyunca her hafta aradim. Sonra biraktim aramayi esimde ustledi ara diye. Bende beni niye aramiyor diye trip attim. Sonucta ben deger veriyorsam karsimdan da beklerim sonucta bende bir hakki yok esim surekli arayip sormali kendi annesi ama benim yukumlukugum yok. Sonra tartismamiz oldu kayinvalidemle aranmak istiyorsan sende beni ararsin dedim. Artik arıyor bende onu ariyorum :) esim cok duskundur akrabalara her hafta arar onlari ama biride onu aramaz. Eskiden aradiginda beni de konustururdu ama ben artik konusmuyorum. Ancak kendisi aramaya devam ediyor bende karismiyorum. Senin esinde cok istiyorsa kendisi arasin.
(50 puan) tarafından
Benmkide oyleydi sonra akrabalarndan kazik yiyince afedersin ailesine iyice yöneldi
0 oy
(822 puan) tarafından
Ağırlığını koy cnm ben eşim yanımda olmadan doğum yaptım eşim diyardaydı 10 gün sonra geldi kırk mevlüdü yapana kadar tek kimse gelmedi sonra eşim bilmem kim ameliyat olmuş aylar evvel ona gidelim dedi bende ameliyat oldum ilk doğumumdu sende yoktun nie bana kimse gelmedi sen yoksun die kimse beni adam yerine koymadı ben gitmem bi yere dedim gitme ve arama sende bugün nezaket yarın görev olur çünkü
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Kardesinin esini yani eltini nasil tanimion gorusmuosun ki canm. Birde afedersn ama esinin bu talepleri bu kadarsa eger bana absurt gelmedi aksine aile ilskilernde olmasi gereken bu diye dusunuyorum. Ama tabi karsi taraftanda beklio insan o ayri birsey. Aglancak birsey yok esine yuzune karsi dogum yaptgnda kmsenin yaninda olmadgini aramadgini kirgin oldugunu sole o seni yatistirir merk etme. Sen iyi git de sana iyi gelmiyen gelmesin Rabbim bilio sen iyi niyetli ol hersey gonlunce olsun canini da skma skılcak birsey yok..

Bnm eltimin annesine araba carpmis kolu kirilmis. Bn eltimi annesi icn aradm gecmis olsun vs die yani bunlar olmasi gereken aile ilskileri.
(50 puan) tarafından
Cunku uvey kardesi cnm hic gorusmuyorduk bile sonradan esim kardesini arar oldu dogum yapms dye banada ara dyor. Ailesi zamaninda esimle bana cok zarar verdi buna ragmen ariyorum ama yeni yeni kisilrr cikarmasi artik sinirimi bozdu
0 oy
tarafından
İnan bana canım benim eşimde böyle kendisi bi kere bile aramaz benim annemi babamı ama kayınvalidem yada kayinpederimin doğum gününde özel günlerde beni sıkıştırır ara diye sürekli. 

Bende yüzüne vuruyorum sen benim anne babamı ariyo musunki ben arayayım diye bişey diyemiyo bu defa bende aramıyorum 
(50 puan) tarafından
Ben ariyorum dye o da benmkini ariyor zaten ben aramasam onu da ypmaz ama yeni yeni kisiler cikarmasi sinirimi bozdu artik
0 oy
(13,309 puan) tarafından
Kardeşinin karışı yani eltin sen Doğum yaptığın da nasıl aramadılar anlamış değilim 

Senin eşini evlat diye saymıyorlar herhal de..seninki  fedakarlık değil canım arama bence boşver eşin de akıllı olsun benim karıkk aramadılar Benim karım niye arıyor diye düşünmesi lazım..
(50 puan) tarafından
Uvey kardesi oldugu icin aralari bozuktu zaten esimle kizi kacirdi evlendi simdi de dogum yapnca ara dyor bna. Sanki beni arayan soran oldu aileside dahil
(13,309 puan) tarafından
Boşver arama sonra hep seni kullanırlar
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Eltinle neden hiç konusmadınız ki
(50 puan) tarafından
Uvey kardesiyle hic gorusmuyorduk kiz kacirmis habermz bile yoktu
0 oy
tarafından
Ay canim kendi arasın bana daha bi gün bile ara demedi ben aramam onlar arar sağolsunlar  
0 oy
tarafından
Herkez kendi aylesini dusunuyor esimde anneme iyi olur babama iyi olur hersey sus 

İlgili sorular

0 oy
65 cevap 1,545 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 191 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde Ozlemksd (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 709 göst.
23 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Öykü naz (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 794 göst.