0 oy
936 göst.
Diğer kategorisinde (4,994 puan) tarafından

Bağırmayın kırmayın üzmeyin elini öpün bol bol sarılın doya doya koklayın toprak aldığını geri vermiyor 6 ay oldu baba demeyeli rehberimden silmeye kıyamadığım numarası var arıyorum bazen ama çıkmıyor kızım diyen yok bant kaydı durmadan aradığınız numara kullanılmamaktadır diyor ama 6 ay öncesine kadar telefonum da her gün 20 den fazla babam çağrısı olurdu hatrını sormayı unutunca küserdi bana çocuk gibi ama hemen de affederdi babam gitti çocukluğum da gitti ..

image

24 Cevaplar

+1 oy
(119,215 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sadece 4 gun dedemden 4 gun önce vefat etti mahmut amcam rabbim ikisinide nur icinde yatirsin kabirleri nur mekanlari cemnet olsun biz yanlarina gidene kadar rabbim onlari nur icinde yatirsin ☹ seni en iyi ben anliyorum
(4,994 puan) tarafından
Amin sevdoşum amin insan ölümü bekler mi bekliyormuş be bacım sevdiğin kara topraktayken ona kavuşacağını bilmek bir nebze olsa da iyi geliyormuş
(119,215 puan) tarafından
Sen yine yanina gidiyon o bile rahatlatir ben gidemiyomda bizimkiler her hafta gidip bama foto video cekiyolar onla yetiniyom
(4,994 puan) tarafından
Sende bol bol dua et kuran oku tesbih çek bacım onların haberi olurmuş bende çok gidemiyorum ki hava soğuk diye annem götürmüyor eymen var diye kuran okuyamasam bile hep tesbih çekiyorum görsen de görmesen de acın aynı kavuşmadan da geçmeyecek
-Reklam-
+1 oy
(673 puan) tarafından
Allah rahmet etsin, mekani cennet olsun insallah
(874 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin
(4,994 puan) tarafından
Amin kuzum inşALLAH
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Allah sabır versin beyzacim. Babacığınin mekanı cennet olsun 
(4,994 puan) tarafından
Amin canım benim aminn
0 oy
(376 puan) tarafından
Allah mekanını cennet eylesin canım başın sağolsun :(
(4,994 puan) tarafından
Dostlar sağolsun amin canım benim
0 oy
tarafından
Mekanı cennet olsun inşallah :( 
(4,994 puan) tarafından
Amin amin inşALLAH
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun İNŞALLAH canım 
(4,994 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Rabbim sabır versin canım mekanı cennet olsun inşallah hiç ölmüycek gibi kalp kırıyoruz küsüyoruz 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
ALLAH SABIR VERSİN MEKANI CENNET OLSUN. GERÇEKTEN ÇOK ZORHİÇ KOLAY DEĞİL.
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin canım benimde annem yok 2 senedir bilirim bu acıyı en mutlu aninda bile gelip içine oturan bı duyguyu 
0 oy
(215 puan) tarafından
Valla darısı benim babamın başına inşaallah bazıları gitmesi güzel olur
(1,396 puan) tarafından
Hiç bişey anlamadım valla
(518 puan) tarafından
Babası çok kötü şeyler yaşatmış kisaca
(1,396 puan) tarafından
Şimdi öğrendim olayı çok üzüldüm içim parçalandı pislik herif
(518 puan) tarafından
Allah kimseye yaşatmasın böyle acilar
(1,396 puan) tarafından
Amin canım amin çok zor gerçekten :/
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Oy beyzam Rabbim sabır versin inşallah 
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Mekanı cennet olsun inşallah 
0 oy
(518 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin öncelikle,ben 9 yaşındaydım baban öldüğünde,33 oldum halen babasına koşan kiz göreyim gözlerim dolar, şükür senin rehberinde ismi var bende hiçbiri yok bacım doğru düzgün anım bile yok sizleri büyütecek ömrü olmuş,babasız buyuyene sor babasizlik ne demek,Allah hepsinin mezarıni nurla doldursun 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun inşallah
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Mekânı cennet olsun inşAllah rabbim sabır versin 
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin inşallah:( geçen gün ailem korona oldu babam 20 gün hastanede yattı. Her dakika dua ettim. Günlerce iş yapamadım. Çok şükür iyi. anne ve baba gibi sevda yoktur. Ölüm korkusu insanı eritiyor. Allah sana sabır versin hepimizin gideceği yer orası. Hepimiz kaybettiğimiz sevdiklerimizi göreceğiz inşallah. Böyle düşün.
0 oy
(3,872 puan) tarafından
Rabbim sabir versin. Babananda merhametiyle muamele eylesinn inşAllahhhh.  Babam hayatta şükür  amambazen rüyamda  görüyorum  öldüğünü  uyandığımda  nasil şükür  ediyorum  anlatamam.. babamla siki fiki degiliz sarilamam öpemem ama bilirim cok sever bizi cok babacandir... rabbim kalanlara uzun ömür  giden  babalara da cennet nasip eylesin  inşAllahhhh... 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin kuzum rabbim mekanını cennet eylesin inşallah Rabbim büyüklerimizi başımızdan eksiltmesin inşallah  
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Canım benim başın sağolsun Rabbim babanın mekanını cennet eylesin inşallah hep yasin suresi oku hep dua et rabbim sabır versin
0 oy
(312 puan) tarafından
Baban gittimi tek kolun gitmiş gibidir asla yeri dolmaz biliyorum. Mekanı cennet olsun. 

İlgili sorular

+2 oy
17 cevap 467 göst.
6 Şubat 2022 Aile kategorisinde AslisahOzturk (1,950 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 362 göst.
0 oy
15 cevap 754 göst.
23 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 700 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,031 puan) tarafından soruldu