0 oy
700 göst.
Diğer kategorisinde (1,031 puan) tarafından

Dün bugün için bir sürü plan yaptım evlilik yıldönümümuz diye bir sürü malazeme aldım falan

Sabah vafat haberiyle yıkıldık gencecik arkadaşımızı toprağa verdik :(esimle anladık ki ölüm hep var var olacak kalp kırmadan yaşayalım bu hayatı bugün varız yarın bı ihtimal 

9 Cevaplar

+1 oy
(1,575 puan) tarafından
Başınız sagolsun canım ALLAH ailesine sabır versin inşallah 

ölüm var unutmamak gerek evet ama dunya telaşına düşüyor insanoğlu işte 
(1,031 puan) tarafından
Amin inşallah 2 küçük çocuk kaldı babasız :( öyle tabi dünya dönüyor başımıza yıkılsa da
-Reklam-
0 oy
tarafından

Öyle valla bı benim kocam ölümü hatilamiyo ailesi yüzünden beni kızımı iki aylık oğlumu bıraktı gitti kaç gündür :'(

(1,031 puan) tarafından
Kalıbına tüküreyim ben onun ailesi için sizi mi bıraktı Allah hidayet versin eşine
tarafından
Evet gitti ne yaziki bende 8 yıl ailesine baktım kaynana iki tane kayın kayınpeder gorumceler
(1,031 puan) tarafından
Allah sana hayırlı bir kapı açsın seni feraha çıkarsın rabbim yardımcın olsun canım
tarafından
Amin amin çok sağol
0 oy
(130 puan) tarafından
Ne kalpler kırıyorlar hiç ölmiycekmişlee gibi birde bunu yapan kocan olacak kişi daha bu dünyada bu kadar kimse zarar veremez tuttuğumus el düşmanımış da haberim yokmuş allah rahmet eylesin arkadaşınıza iyiler çabuk gidiyor 
(1,031 puan) tarafından
Allah razı olsun haklısınız düşmandan değil dostundan korkacaksın devir böyle artık
0 oy
(119,224 puan) tarafından
basim sagolsun ölüm o kadar cok yakinki her an gelebilir  ben dua ederken hep rabbim cocuklarim buyuyunce al canimi diyom daha cok kucuk bana mihtaclar bensiz yapamazlar diyom
(1,031 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende aynı şeyi düşünüyorum rezil olurlar kimse bakmaz diyorum :(
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bende günü eşimin abisi ölünce anlamıştım herkesin ölebilecegi gerçeği yüzüme tokat gibi vurmuştu çünkü hiç aklıma gelmezdi başınız saolsun nur içinde yatsın gerçekten çok zor ama bazı insanlar ders çıkarmıyor hicbirsekilde
(1,031 puan) tarafından
Allah razı olsun sizinde basınız sağ olsun bir anlık ölüm maalesef dönüşü olmayan yol
(5,240 puan) tarafından
Gerçekten öyle Allah razı olsun
0 oy
(446 puan) tarafından
Benim kızım 6 şubata doğdu o kadar doğum günü için hevesliydik ki  herkesi davet etmiştik tüm süsleri magnetleri herşeyi kiyafeti bile hazır di 5 Şubat akşamı evi süsledik sarma dolma poğaça kısır herşeyi hazırlayıp dolaba koyup uyuduk sabah kahvaltıya misafirler gelecekti ki 6 Şubat depremi yaşadık çok şükür bizde can kaybı olmadi  sehirimizde hafif atlati depremi ama depreme alışık deprem görmüş bir şehir değildik  her ihtimale karşı 20 gün çadırda kaldık  sonra eve geldik o balonlarin hepsini patlatim yemekleri camiye götürdüm orada kalan akrabalara  sonra kızım deprem bitti anne yapalım doğum günümü dedi ama.o kadar insan çoluk çocuk öldü kızım yapmayalım dedim ve artık hiçbir zaman kutluyamayacaz gününde doğum gününü herkesin içinin yandığı bir tarih olarak kalacak 
(1,031 puan) tarafından
Allah bol sabır versin ne diyeceğimi bilemiyorum size karşı çok mahcubuz depremi çabuk unuttuk
0 oy
(6,288 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin neden vefat etmiş bu aralar hep ölüm haberi alıyorum ya 
(1,031 puan) tarafından
Sağolun Trafik kazasi bende öyle ya korkuyorum artık
0 oy
(11,219 puan) tarafından
Evet canım bu dediğine katılıyorum ama peki ya karşındaki insan düşünüyor mu ? Sen kirmicem deken kırıla kırıla senden geriye ne kalıyor?
(1,031 puan) tarafından
:( sizde haklısınız Allah yardımcımız olsun kalp kırmaktan ve kırılmaktan Allah'a sığınalım dua edelim bol bol kıran da verecek bir gün hesabını
(11,219 puan) tarafından
Evet canım haklısın
0 oy
tarafından
Ben kirilmaktan un ufak  oldum artık tek bir Allah'ın kulunun aklına ölüm var gelmez mi. ?? Soğudum herşeyden gücüm kuvvet kalmadı. Bir konu var her defasında en derinden ağrı hisseder mi insan. Yemin ederim o an böyle hüngür hüngür ağlayasim geliyor, kalbim o an ağlıyor hissediyorum 
(1,031 puan) tarafından
Allah'ım kalbine ferahlık versin tüm dertlerininden kurtarsın imtihanını kolaylıkla sabırla geçmeyi nasip etsin sana
tarafından
Amin Allah razı olsun.

İlgili sorular

+2 oy
6 cevap 279 göst.
11 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 525 göst.
27 Mart 2019 Aile kategorisinde nihanimmm (7,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 937 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu