0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (569 puan) tarafından
Kizlar kizimin saglik ocagindan kanini aldirmistim hic bir sey yemiyo istahi yok diye kan degerleri hep normal ama tsh yuksek cikti hastaneye yonlendirdi dun kan alindi tekrar bugun sonuc cikmis yine yuksek yarin hastaneye gidicez tekrar ama ne gibi bi yol izleniyo ne oluyo bi bilgim yok basina gelen boyle bisiy var mi uada bilgi sahibi olan? 

2 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Triod bozukluğu var sanırım 
(569 puan) tarafından
Evet ama hani nasil bir yol izleniyo neler oluyo bilmiyorum o yuzden sordum
-Reklam-
0 oy
(117 puan) tarafından
Canim cocuk endokrinolojiye randevu al. Onlar degerlere bakiyorlar. Belli bir dozda hap veriyorlar. Onu her gun verip bir ay sonra kontrole gidiyorsun degerlere baktirmaya. Ona gore ya hapi kesiyor ya dozunu ayarliyor.

Kizin kac aylik ve kac cikti tsh?
(569 puan) tarafından
Kizim 5yasinda canim ilk sağlık ocagindan aldirdigimiz kanda degeri 6.7diydi hastaneden aldigimizda suan cikan 8.4 cikti. Ay insallah geçer yaaa dua edin de :(
(117 puan) tarafından
Cocuklarda nasil oluyor tam bilmiyorum ama bebeklerde en yuksek olmasi gereken deger 8di. Korkulacak bir durum yok. Ben yillardir tiroid hastasiyim. Sadece ilaci duzenli icmek gerek. Cogunun da geciyor bir sorun cikmadan. Galiba bir de ultrasonla bogazina bakiyorlar hastanede. Allah dermansiz dert vermesin canim. Tiroid kolay.
(569 puan) tarafından
Ayy su yorumunla icimi cok rahatlattin cok tesekkur ederim etrafimda hic oyle olmadigi icin bilmiyodum ve cok korkuyodum canim cok cok cok sagoll cok tesekkurrr ederiiim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
5 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
0 oy
1 cevap 66 göst.
25 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asliiada41 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
25 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asliiada41 (92 puan) tarafından soruldu

379,451 soru

11,358,390 cevap

34,833 kullanıcı

...